Hărţi ro15

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Am rugamintea sa respectati tema propusa. Aceasta este harti !

(Ordo, stii cum este cu statisticile ... ca si tanga, iti arata totul dar iti ascund esentialul ... Angel are dreptate, statistic vorbind, ODA bun arata jucator bun, tu ai prezentat o exceptie poate)

Revenim la harti Ro15
 

PRADA

member
Scor reacție
6
fail!

să vină -crazy- să-ţi spună ce e şi cu ODA asta, aduc un exemplu http://ro13.triburile.ro/guest.php?screen=info_player&id=405449 crezi că e jucător slab? uite la statistică (sunt luate de la duşmani) )) e lunatic :D şi lua sate mai puţin apărate sau sate care erau pline de trupe de atac.

1) Vorbeam strict în cazul de faţă, nu de alte lumi şi nicidecum de alţi jucători. :)

Dar oricum, când nu cunoşti un jucător, tu unde te uiţi ? Nu la ODA ? :) (spune-mi şi mie altă modalitate) Poate statisticile astea nu reflectă întotdeauna adevărul despre agresivitatea unui player (am cunoscut jucători care aveau ODA doar din înnobilări interne, că rupeau satele jucătorilor cu "bulina roşie"), dar în general este o modalitate bună de a schiţa o concluzie despre oricare jucător.

2) Când iei sate "pline de trupe de atac" tot creşti la ODA. Sau poate nu am înţeles eu ce ai vrut să spui ? :)

------

Ontopic:

O hartă cu top 7 (De ce doar 7 !? Ca asa vreau eu. Probleme !?) =)

w15qp.jpg
 

DeletedUser

pdt trebuie să iasă în margine prin enemy


PS Angel Dust sate de atac, în sens că satul nefiind apărat tu nu ucizi multe trupe (sprijin)
PPS dacă n-are ODA înseamnă că are trupe :D
 

DeletedUser2821

Mersi , mersi :)) !

Buna harta , imi place si a ta si a lui smoke :) !

Bai jucatori care iau sate moca si nu au oda sunt cei mai utili tribului credeti-ma , adica ma refer daca iau sate moca le fac de aparare si ajuta tribul unde pot .

Cei care iau sate moca si au si oda mare sunt cei mai inutili tribului , pentru ca ori sparg trupele de la trib luand satele cu " rosu " , ori sparg si altii jucatori dar tot ei luand satele , si practic inutil pentru trib .

Cei cu sate putine si oda mare , la fel , utili tribului , se mai numesc si kamikaze , dar nu trebuie sa fie neaparat kamikaze ca sa poata ajuta tribul cu sate .
Ei iau sate de la inamici si le dau celor " mari " , iar cei mari la randul lor ii sprijina si ii blindeaza pe toate satele.

Un trib orgnanizat are jucatori defensivi , ofensivi , si jucatori " izolati " care trebuie sa se descurce .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26528

DE CE VA TREBUIESC VOUA HARTI CAND EXISTA TOPICUL DE "HARTI AVANSATE" ... nu va inteleg oameni buni :|
 

DeletedUser

:))) eu ziceam ca trebuie inca o harta deoarece s-au cam schimbat lucrurile si harta e veche deja,dupa doar o zi.
 

DeletedUser

S-a schimbat topul

1 B-Sea
2 EnemY
3 IMMO
4 Idioţi
5 PDT
6 PHX
7 SH
8 WT
9 Lethal
10 C.K.
 

DeletedUser

/:) nu am fuzionat cu nimeni:))

cu cine sa fuzionam? A venit un jucator din C.K. la noi,dar restul meritului apartine jucatorilor
 

DeletedUser

mda...faina :) cand eram pe locul 11,s-a facut o harta cu top 10.am tacut

cand eram pe locul 10,s-a facut o harta cu top 8. am ajuns pe locul 8,si s-a facut harta cu top 7 :))

suntem pe locul 6,si se face harta cu top 5 :)) ce sa inteleg din chestia asta? daca ajungem (doamne da) pe locul 1,nu se mai fac harti?
 

DeletedUser2821

Da , va credeti centrul universului ?
Sunteti doar un alt trib ... comun nimic deosebit la el.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Tellzoid, asa m-ai facut sa rad ca va iert pentru off topic. Dar tot va sterg posturile :)

Angel, baga si pe el te rog cu tribul lui si de acum toate hartile vor contine acest trib, indiferent de locul ocupat. E musai !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus