Hărţi ro15

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

PRADA

member
Scor reacție
6
mda...faina :) cand eram pe locul 11,s-a facut o harta cu top 10.am tacut

cand eram pe locul 10,s-a facut o harta cu top 8. am ajuns pe locul 8,si s-a facut harta cu top 7 :))

suntem pe locul 6,si se face harta cu top 5 :)) ce sa inteleg din chestia asta? daca ajungem (doamne da) pe locul 1,nu se mai fac harti?

Doamne cat am putut sa rad. :))) Te rog sincer sa ma crezi Tellzoid ca nu am facut asta intentionat, doar ca sa nu bag tribul tau pe harta. Si promit ca o sa-l pun data viitoare, chiar de-ar fi pe locul 20, ok ? :))
 

DeletedUser

era o gluma :))

mersi mult oricum :))

si ca sa nu fie off topic,editez ce am scris,si mai spun ca ii o harta reusita :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da,s-a desfiintat din pacate.nu am avut destui oameni seriosi.
tu de unde stii de -H.H-? cine esti?
 

DeletedUser

tu faci harti foarte bune,dar asta nu prea ti-a reusit.

Formatul literelor din dreapta ii greu de inteles,m-am chinuit de numa,si punctele de pe harta parca is picaturi de vopsea cazuta aiurea. Sa nu crezi ca nu imi place hartile tale,si aceasta este buna,dar nu atinge standardele alea de sus. (si sper sa nu te fi jignit,dar imi place sa zic verde in fata tot)
 

DeletedUser

ce razboi frumos :D:p,asa e frumos jocul..fie ca cei mai buni sa castige

tu faci harti foarte bune,dar asta nu prea ti-a reusit.

Formatul literelor din dreapta ii greu de inteles,m-am chinuit de numa,si punctele de pe harta parca is picaturi de vopsea cazuta aiurea. Sa nu crezi ca nu imi place hartile tale,si aceasta este buna,dar nu atinge standardele alea de sus. (si sper sa nu te fi jignit,dar imi place sa zic verde in fata tot)

nu vreau sa fiu rautacios,dar ai facut o greseala mica si am vrut decat sa-ti atrag atentia,fara suparare: "imi plac hartile"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26528

tu faci harti foarte bune,dar asta nu prea ti-a reusit.

Formatul literelor din dreapta ii greu de inteles,m-am chinuit de numa,si punctele de pe harta parca is picaturi de vopsea cazuta aiurea. Sa nu crezi ca nu imi place hartile tale,si aceasta este buna,dar nu atinge standardele alea de sus. (si sper sa nu te fi jignit,dar imi place sa zic verde in fata tot)

nu....tu esti suparat pentru ca nu a bagat smoke si SH-ul pe harta
=)))
 

PRADA

member
Scor reacție
6
nu....tu esti suparat pentru ca nu a bagat smoke si SH-ul pe harta
=)))

Imediat fac o harta, si bag SH-ul, sa fie toata lumea multumita =)

LE:

l15.jpg
 
Ultima editare:

DeletedUser

nu....tu esti suparat pentru ca nu a bagat smoke si SH-ul pe harta
=)))

imi cer scuze pentru ,,imi place hartile tale",am fost cam grabit.

Ii o harta in care arata cele 2 tabere,B-Sea si C.K.,deci nu am ce comenta:)

app,ca am uitat,mersi Angel Dust pentru harta
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Update, top 5:

l15k.jpg

Cu scuzele de rigoare adresate lui Tellzoid pentru ca nu e si SH pe harta, si lui Lord Adex pentru dublu post =)
 

DeletedUser2821

Da , am fuzionat pentru ca nu am mai avut destui oameni pentru a continua in formula aia .
Oricum stati linistiti ca oamenii care inca jucam va dam batai de cap si de aici de la prietenii nostrii din immo .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus