Hărţi ro15

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

Bine , voi ma puneti sa fac recrutari in masa ca sa putem si noi sa aparem pe harta :( !
Bine bine , vedeti voi :D ! :p
 

DeletedUser

Angel Dust, pe ce sistem faci tu hărţile şi suprapunerea layer-elor ? Cu siguranţă nu după clasament. PHX l-ai pus pe primul layer, apoi restul şi ultimul B-Sea să fie cât mai acoperit. :D

Aşa de rău ne urăşti ?
 

DeletedUser

Angel Dust, pe ce sistem faci tu hărţile şi suprapunerea layer-elor ? Cu siguranţă nu după clasament. PHX l-ai pus pe primul layer, apoi restul şi ultimul B-Sea să fie cât mai acoperit. :D

Aşa de rău ne urăşti ?

te oftici,a? :D ...ofticosu ofticosu :))
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Angel Dust, pe ce sistem faci tu hărţile şi suprapunerea layer-elor ? Cu siguranţă nu după clasament. PHX l-ai pus pe primul layer, apoi restul şi ultimul B-Sea să fie cât mai acoperit. :D

Aşa de rău ne urăşti ?

Oricum le-as face, tot nu ar reprezenta realitatea :p Si ati cazut voi cel mai jos pentru ca ... sunteti mai multi, deci e loc. Daca puneam PHX-ul, nu se mai vedea nimic :))

Nu, nu urasc pe nimeni, pe bune :D Chiar si de Michelle imi place :))
 

DeletedUser2821

Oricum le-as face, tot nu ar reprezenta realitatea :p Si ati cazut voi cel mai jos pentru ca ... sunteti mai multi, deci e loc. Daca puneam PHX-ul, nu se mai vedea nimic :))

Nu, nu urasc pe nimeni, pe bune :D Chiar si de Michelle imi place :))

Adica cum " chiar si de " :( ?
Gata , m-am " supalat " ...
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Lumea 15 - 14 ianuarie 2010

l15.gif

34rhopd.jpg

 
Ultima editare:

DeletedUser16039

showmap-1.gif


tags-1.gif


scuzati neclaritatea ! :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

abia se inteleg prescurtarile triburilor...:|
puteai sa faci mai simplu

toptribes.png


uite una mai actualizata si mai buna
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16039

In harta mea am simplificat Top 15. Se vede clar cine tine capul de afis al Lumii 15; aceste 7 triburi.

Iar pt cei care joaca pe L 15 e clar despre ce triburi este vorba. Am pus sub, tagurile sa poata vedea clar despre ce e vorba! :)
 

DeletedUser

cum vrei, dar stilul in care ai facut harta pare copilaresc si de fetite, cu beculete la scris ...fundite si floricele nu aveai? :D
si dupa harta pusa de mine iti dai seama de situatie, dar nu tin sa fie luata drept etalon, dar e buna si eu o folosesc pe clasica
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus