Hărţi ro16

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Hărţi
Lumea 16
seperator.gif

În funcţie de timpul meu disponibil am să fac hărţi stilizante sau nu, la cererea dumneavoastră pentru a vă forma o părere despre triburile de pe lumea 16!


Distracţie plăcută!
 

DeletedUser

Am facut o harta:
dfgdf.png

fgdsfg.png


*Am facut o harta cu triburile care cred eu ca vor rezista pe L16, nu vreau sa primesc acuze, este strict parerea mea!
 

DeletedUser

Din punctul meu de cedere enemy? va avea cele mai multe sanse cand se va da drumu la nobili. Dar mai este si LOL acest trib dupa cum se vede se descurca bisisor... Quit cred ca va lua exemplu lu b-sea de pe l 15 va domina lumea pana la aparitia nobililor...
 

DeletedUser

nu se stie ce surprize pot aparea.... daca chiar mebri Quit nu sunt pozitionati ca un nucleu....asta nu inseamna ca in momentul cand apar nobili gata dispar din clasament....mai ales daca sunt jucatori cu experientza.....cu toate astea D.N.I sunt pozitionati destul de bine ....si sunt de de acord cu tn in privintza enemy?
 

DeletedUser

nu au facut fata singuri inpotriva noastra si s-au gandit ca poate daca isi schimba numele ii lasam in fata
vreau o harta cu STING si "Amfibieni" din =TNA=
 

DeletedUser

Din punctul meu de cedere enemy? va avea cele mai multe sanse cand se va da drumu la nobili. Dar mai este si LOL acest trib dupa cum se vede se descurca bisisor... Quit cred ca va lua exemplu lu b-sea de pe l 15 va domina lumea pana la aparitia nobililor...

scuze exprimarea acum am vazut-o..:D
 

DeletedUser18570

din cate observ enemy? si quit sunt singurele triburi care s`au format inainte de aparitia lumii 16:D
 

DeletedUser

aveau membrii organizati si au organizat ora si minutu la cat sa intre
 

DeletedUser

si Sting la fel

doar ca ni s-au mai alaturat intre timp niste scorpioni
 

DeletedUser11852

si FB, in caz ca ati uitat.
La fel si AoE, si ~BR~ . Deci deja sunt prea multe ca discutia sa mai aiba rost :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus