H.A vs +SAS+

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Imi cer scuze, aici este greseala mea, voiam sa spun ca v-ati refugiat cu totii in nobody desi au mai fost si unele exceptii :)
 

DeletedUser

tu nu stii pe ce lume traesti ,dar sa mai stii ce inseamna refugiat

Tu nici macar nu stii sa scri corect in limba romana si mai ai nesimtirea sa ii jignesti pe altii?

@schmitz
Mi-a scapat postul lui general moshu,in care sustinea faptul ca ati fuzionat cu Nobody.My bad!

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Imi cer scuze, aici este greseala mea, voiam sa spun ca v-ati refugiat cu totii in nobody desi au mai fost si unele exceptii :)

Adica .... cei care erau atacati sunt refugiati si ceilalti care-i sprijineau nu, asa-i? Hai sa n-o mai lungim. Altele au fost motivele fuziunii si nu e treaba nimanui din afara. Oricum nimeni n-a fugit de HA, stati linistiti. Etichetati cu prea mare usurinta jucatorii ca fiind refugiati si nu e fair din partea voastra.

Acum cateva zile eram "refugiat" acum si "bagator in seama"...
Daca tot ma "caracterizezi" inceasca sa-mi si sustii aceste "caracteristici" ...ca de jignit,toata lumea stie ;)

Ce inseamna pentru tine "bagator in seama "

La mine se referea .... eu sunt "bagatorul in seama" si nu "de seama" :)))

Pe viitor foloseşte opţiunea edit!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Acum cateva zile eram "refugiat" acum si "bagator in seama"...
Daca tot ma "caracterizezi" inceasca sa-mi si sustii aceste "caracteristici" ...ca de jignit,toata lumea stie ;)

Ce inseamna pentru tine "bagator in seama "

Sal ,Razvan nu cred ca la tine se referea cand a spus alt bagator in seama mai curand la schmitz ,daca te uiti cand a spus .:)
 

DeletedUser

Acum cateva zile eram "refugiat" acum si "bagator in seama"...
Daca tot ma "caracterizezi" inceasca sa-mi si sustii aceste "caracteristici" ...ca de jignit,toata lumea stie ;)

Ce inseamna pentru tine "bagator in seama "

Nu vorbeam cu tine dar daca te simti este problema ta :)
 

DeletedUser

ce nume are ala,general mosu=))) haaaaaa,si profilul de pe triburi ii amuzant ,,borzesti + prisson = love" :))
 

DeletedUser

ce nume are ala,general mosu=))) haaaaaa,si profilul de pe triburi ii amuzant ,,borzesti + prisson = love" :))
multa lume ma avut la profilurilor incepand cu l13,chiar si la profilu unor triburi asta arata cat de mare jucatorsant si va multumesc pentru reclama,daca vati sterge numele voastre de la profil si il veti pune pe al meu ar fi minunat
 

DeletedUser

nu vorbesc cu NO NAME-uri,cand ai sa inveti sa iti scri numele din joc,putem avea o conversatie
 

DeletedUser20436

ce nume are ala,general mosu=))) haaaaaa,si profilul de pe triburi ii amuzant ,,borzesti + prisson = love" :))

ce poti sa astepti de la general moshu? de unde nu e nici dumnezeu nu cere....ca sa pui un asemenea profil inseamna ca frustrarea lui atinge cote alarmante
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus