H.A vs Triada

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18686

Doamne , ce jucatori , sau conducatori ..frate ei cred ca au jucatorii de sute de k , sau mil de k ...si de asta au atatea familii si alianta si academii :D
 

DeletedUser

Te consideri un conducator mai bun?

Stii lozinca aia...Puternici separat...Invincibili Impreuna??? Asta se urmareste de la joc intrucat e limitat nr de membri si singur nu ai sa reusesti niciodata,asa cum au si cei din H.A.,cei din +SAS+ etc...cine e mai castigat?

fara suparare celino :)

Pe viitor foloseşte opţiunea edit!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

maryan001 [Tri A2] orbanelu89 [H.A]
ghiavolul [Tri A1] kobra-badboy [H.A]
jetonistu [Tri A2] lupu sur [H.A]
natharaja [Tri A1] kobra-badboy [H.A]

4-0 pentru H.A oficial

j3pk lupu sur [H.A] (a fugit din Triada cand a inceput razboiul)
luci71 [1sam] Sir Bedivere [H.A] (a fugit din Triada cand a inceput razboiul)
Abandonat dewa [H.A] (fostul sat a lui ulisse77, a dat inceput nou inainte sa fie innobilat)

7-0 pentru H.A neoficial
 

DeletedUser

Asta numesti tu razboi? 4 sate avans???
Cand aveti 50 de sate avans mai vorbim,pana atunci nu vom mai vorbi :D:D:D sper ca ai priceput aluzia :))
 

DeletedUser

Din cate vad eu voi ramaneti cu topoarele si berbecii in sat si trimiteti lancierii si spadele la atac =)). Am vazut peste 15 rapoarte de genul asta, iar 1 era chiar de la conducatorul unei Triade :))
 

DeletedUser18686

Tzberro03 ce vrei sa para ca si cum as fi gresit eu ? Ti se pare corect la inceputul lumii sa ai atatea triburi aliate? Sau atata Familia ?

Ce ajutor sa oferi ? Cine sa ofere? Cand multi sunt incepatori .. Iti dai sema ca vor fi innobilati , si poate chiar si eu ..nu ma laud cu nimic .. Dar e prea devreme colegu` pentru academii , suntem la inceput ,

Apropo , tu esti venit dupa alta lume? Dupa L5 ? Probabil de acolo ai venit aici .. si joci cu atatea triburi cum erai invatat acolo .
Nu zic nimic , esti un jucator bun , 50mil in aparare e bine..acum cine stie ce top erai pe acolo ..dar felicitari .

nu intelege gresit , dar nu am nimic cu tine , am cu cei cu 10 acedemii la inceputul lumii
 

DeletedUser10671

Side 1:
Tribes: Triada Tri A1 Tri A2 Tri A3 TRI A4 Tri A5
Players:

Side 2:
Tribes: +SAS+1 +SAS+2 +SAS+3 +SAS+4 +SAS+5
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 36
Tabăra 2: 137
Diferență: 101

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 2
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 35,117
Tabăra 2: 209,034
Diferență: 173,917

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,558
Tabăra 2: 4,938
Diferență: 2,380

image.php

:tare:
 

DeletedUser

da, cel de pe L5.
la noi diferenta este asa mica pentru ca o droaie de la ei au dat inceput nou fiind farmati de ai nostrii.
scuze de offtopic!
(sper totusi ca nu o sa mi se stearga ca am vazut ca moderatorii de aici au prostul obicei de a face asa ceva).
 

DeletedUser

Sustin spusele lui SSLazio. Aplica tactica parjolirii pamantului, cred ca vor sa ne faca sa ajungem direct la lideri :D.
 

DeletedUser

H.A si GLORIA au format familia United Legions, in data de 24.02.2010. Prin urmare, GLORIA declara razboi familiei Triada.
 

DeletedUser

Oh! Da. I-am facut pe dragii nostri prieteni sa dea stergere cont, inceput nou, mutarea definitiva pe L 19, etc. Razboiul e pe sfarsite.
 

DeletedUser

sunteti buni .. pacat ca si voi ve-ti fii in locul lor cat de curand :))
 

DeletedUser

si ce aveti de cand concediu medical :)) va refaceti si dupa va gasiti o noua tinta sau poate nu aveti nevoie de asa ceva si ne surprindeti cu un nou razboi abia astept sa vad ce urmeaza . :)
 

DeletedUser

Nu incercati sa pareti amuzanti. Stunty, nu spune asta, nu ne cunosti. Am rezistat pe L 1 cu tribul H.A, in razboiul cu TLD, Avalon, NWO, Magic, Black Leons.
 

DeletedUser

pune si tu o statistica ceva sa vedem si noi cum i-ati aranjat ;)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: H.A
Players:

Side 2:
Tribes: Triada Tri A1 Tri A2 Tri A3 TRI A4 Tri A5 Tri A6 TriA7 TriA8
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 0
Diferență: 14

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35,988
Tabăra 2: 0
Diferență: 35,988

image.php
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus