H.A vs Triada

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23756

Te consideri un conducator mai bun?

Stii lozinca aia...Puternici separat...Invincibili Impreuna??? Asta se urmareste de la joc intrucat e limitat nr de membri si singur nu ai sa reusesti niciodata,asa cum au si cei din H.A.,cei din +SAS+ etc...cine e mai castigat?

fara suparare celino :)

Pe viitor foloseşte opţiunea edit!


habar nu am cine sunteti dar e jalnic ce se petrece aici :D Pai mai țâcă...tu iti dai seama cati spioni ai tu in tribul acela grandios cu haptejdemii de academii?:eek:

Fiv-ar politica de ras.:eek:

Ba mai mult, vad ca doar banditzii astia din HA iau sate, in concluzie va cam cocoseaza :p
Bravo HA, la mai mare! Dati o lectie la noobi astia cum ca orice mamut are picioare de lut! :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pe mama mea cate triade iti dai seama cata aglomeratie si haos . tare statistca din cate vad ei nu au luat nimic absolut nimic de la voi buna treaba . felicitari H.A ;)
 

DeletedUser30458

Side 1:
Tribes: Tri A1 Tri A2 Tri A3 TRI A4 Tri A5 Tri A6 tri a7 TriA8 Triada
Players:

Side 2:
Tribes: H.A H.A.A H.A 3 GLORIA NGLORY GLOR!A
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 24
Diferență: 17

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20,665
Tabăra 2: 65,474
Diferență: 44,809

image.php
 

DeletedUser

Nu ne intereseaza ce ati luat de la GLORIA. Eu am pus statistica H.A vs toate triadele.
 

DeletedUser

Si ce treaba are asta cu familia noastra? Acest topic se cheama H.A vs Triada.
 

DeletedUser30458

atunci ce lagatura are declaratia facuta de tine???
ori cum eu am pus adevarul pe hartie!!
daca e sa fim corecti sa fim pana la capat!
 

DeletedUser

Te consideri un conducator mai bun?

Stii lozinca aia...Puternici separat...Invincibili Impreuna??? Asta se urmareste de la joc intrucat e limitat nr de membri si singur nu ai sa reusesti niciodata,asa cum au si cei din H.A.,cei din +SAS+ etc...cine e mai castigat?

fara suparare celino :)

Pe viitor foloseşte opţiunea edit!


Hai ca cu asta ... ai spus tot :) ... Se vede cata experienta ai si dupa ce ai inobilat...

Sat Puncte Vechi deţinător Nou deţinător Dată/Timp
*** (658|318) K36 442 Abandonat Tzberro03 [Triada] 2010-03-03 18:21:46
*** (658|317) K36 502 Abandonat Tzberro03 [Triada] 2010-02-23 22:42:55
005 (616|346) K36 4,749 Tzberro03 [Triada] ibrb [+SAS+3] 2010-02-20 19:50:00
*** (616|345) K36 2,605 -COCOLOCO- [KMD] Tzberro03 [Triada] 2010-02-13 02:03:37
*** (619|344) K36 3,496 lacugaru Tzberro03 [Triada] 2010-02-04 10:10:38
*** (615|345) K36 562 dageaba [ENS] Tzberro03 [Triada] 2010-02-01 22:13:38
zzz (636|361) K36 355 Abandonat Tzberro03 [Triada] 2010-01-31 09:32:39
 

DeletedUser

Ghiavoleee ce faci ai aparut si pe extern ma? Vezi ca ne e dor de tine pe k25...uitasem ai fost printre primii care au plecat dintre noi :))
 

DeletedUser

Iuly123 tu cred ca mai bine ai tacea!Sincer faptul ca tu nu ai fost in stare sa faci un trib bun,deci nu poti fi sigur/a de ziua de maine e strict problema ta!Prea mult razi de alti cand tu cu punctajul ala si cu ODA aceea impresionanta esti cu mult "deasupra" noastra...
 

DeletedUser

Se pare ca Triada a fuzionat cu Divin intrand sub steagul acestora , acestia avand PNA cu H.A !!!
Se pare ca topicul a devenit "inutil" !!!!:D
 

DeletedUser

Hyper9 in locul tau taceam ati fugit de razboi, dar va dau dreptate doar nu ati facut mare lucru. Cat despre intrarea voastra in DiViN din respect pentru unii de acolo nu vom declara razboi lor asta ca sa incheiem cu orice zvon. In acest moment avem razboi cu +SAS+ A si +SAS+ B si e posibil sa fie mai mult de atat.

Sper ca am lamurit problema. O victorie pentru H.A in razboiul cu Triada.
 

DeletedUser

Am fost deacord cu aceasta fuziune, insa toti inamicii de pe K 25 nu vor fi crutati.
 

DeletedUser18817

Iuly123 tu cred ca mai bine ai tacea!Sincer faptul ca tu nu ai fost in stare sa faci un trib bun,deci nu poti fi sigur/a de ziua de maine e strict problema ta!Prea mult razi de alti cand tu cu punctajul ala si cu ODA aceea impresionanta esti cu mult "deasupra" noastra...
Eu sunt subiectul vostru de discutie? :))
Cine zicea ca eu vreau sa imi fac trib de top? :O
Cand tribul meu are putin peste 1 luna de cand s-a format :p
Distractie! oameni buni........nu stresati ca tine :))
 

DeletedUser18538

Hyper9 in locul tau taceam ati fugit de razboi, dar va dau dreptate doar nu ati facut mare lucru. Cat despre intrarea voastra in DiViN din respect pentru unii de acolo nu vom declara razboi lor asta ca sa incheiem cu orice zvon. In acest moment avem razboi cu +SAS+ A si +SAS+ B si e posibil sa fie mai mult de atat.

Sper ca am lamurit problema. O victorie pentru H.A in razboiul cu Triada.

O sa va cam bata Sas :rolleyes: , oricum era inevitabil ca o sa dispareti
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus