H@it@/~bw~/fuziune/academie/mamuti

  • Autor subiect DeletedUser9249
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

si apropo,nu va mai ascundeti sub diverse nume pe forum....nick'ul de joc care iti e ratzusca?
 

DeletedUser7072

si apropo,nu va mai ascundeti sub diverse nume pe forum....nick'ul de joc care iti e ratzusca?

vrei sa-ti zic un secret ratoi? nicku lui e....bat tobele. vai uimire, toata lumea cu gura cascata... sufla trompetele.... intra in scena marele si de nerecunoscutul theduskesd. cauta-l asa. poate il gasesti. oricum a realizat mult mai multe decat tine in jocul acesta.

daca nu altceva a realizat mult mai mult offtopic pe forumul extern :D

si eu am informatii despre familia haita tt si rvansa~ familia tribalhugs
 

DeletedUser

si apropo,nu va mai ascundeti sub diverse nume pe forum....nick'ul de joc care iti e ratzusca?

zise mamutu in timp ce mai facea o fuziune...
Draga xena ,ratusca iti da lectii de TW !;)


1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ma bucur sa am atatia baieti tari in jurul meu...pai baieti sa inceapa meditatiile..sunt numai creioane si maculatura de cand am vazut ce de profesori sunt pe aici pe extern.
pana incep lectiile stati cu nessu'n gusa ca va ia somnu' si vreunu' satu'.

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Recunosc ca sunt o ratzusca mica si urata pe care nu o iubeste nimeni. Numele in joc? Hmm. Care dintre nume? Numele la conturile de push?

blestemat nu mai mintii oameni. Recunosc ca sunt cel mai mare noob de pe triburile.Cand jucam pe alte lumii acum ceva timp si ma ataca unul urlam la vecinii de langa mine "Ma ataca, ma nenoroceste. :(( Pls pls pls ajuta-ma.". Sau daca tribul era mic imediat fugeam intr-un trib mai mare ca tribul in care se afla inamicul, acesta renuntand repede la ostilitati.

Ce nu am inteles eu e de ce am nevoie de ness. Daca nu ma insel lumea asta are bonus de noapte sau exista jucatori care ataca noapte stiind ca bonusul de noapte ii avantajeaza? Normal ca ii avantajeaza doar soldatii aparatorului sunt pe la casele lor, beti morti, in curs de a ajunge beti morti iar soldatii agresorului sunt toti la 200% din ce pot.
 

DeletedUser9249

Immunix taci !!!:rolleyes:

______________________________________________________

thedukesd2008 de ce nu dai numele de joc ???

Tie frica?

Asta e prea de tot deci spionii mei care au functii de conducere in mai toate triburile, inclusiv in TT, m-au informat ca TT face parte din familia H@IT@ .

Cat de curand spionii mei vor lovi nemilos si vor dizolva o serie de triburi inclusiv triburile H@IT@ si HAIT@2 . Pana una alta furnizeaza informatii cu privire la fermele din cele 2 triburi, in momentul in care isi termina munca vor trece la dizolvarea triburilor mai sus amintite.
__________________

Ma amuzi...
U nu stii ca doar intemeietorul poate dizolva tribul ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10105

patronul , contabilul , inginerul , imaparatul , judecatorul , nababul sau ce o fi el ....( ma stii sefule , asa-i ? ) , dau in scris acum....sunteti cel mai mare trib si academii de ferme grase !
p.s. dati va rog o circulara pe la haite , gimnazii sau academii , sa mai ridice si ei minele !...ce naiba ...luam sate cu mine la 25?...e de toata jena , macar atat sa fraca triburile/mamutii/academiile/gimnaziile /scoli primare ...sau ce ferme de stat sau particulare sunteti voi !
apropo...."haitili' cum sopun imparatii , ia uitati-va cam unde suntem noi?! , si unde voi!....DECI....mai ridicati minele alea odata !
 

DeletedUser10105

o...ne aplecam....vorbeste marchizul !....daca eram in asa trib , cred ca intram singura cu berbecii si catapultele peste mine !
 

DeletedUser10105

nus...ce inseamna printe ?...nu sunt , nu stiu , sau nu sunt la scoala pana la 18 ani? ABDICA PRINTE !
 

DeletedUser

Immunix taci !!!:rolleyes:

______________________________________________________

thedukesd2008 de ce nu dai numele de joc ???

Tie frica?



Ma amuzi...
U nu stii ca doar intemeietorul poate dizolva tribul ?

E foarte greu sa se afle numele meu in joc. E secret de stat. Daca il divulga cineva e caz penal. :D

spioni tai ??? sau conturile tale multe...???

Recunosc ca la unii sunt infiltrate conturile mele de push, dar nu mai spune si la altii, nu trebuie sa stie nimeni in afara de noi asta.
 

DeletedUser

vad ca ati inceput deja canibalismul....

[02]Coroana Regala[02] (502|605) K65 2,990 La99 [HAIT@2] tuty21 [H@IT@] 05th Jul 2008 - 10:05:12

va doresc succes...la cat mai multe inobilari interne si sigur tribul vostru va fi constant in primele locuri ca deh e mai usor cu internele :)
 

DeletedUser

Am auzit ca Magda (tipa aia de apare la OTV in telenovela Elodia), s-a apucat de triburile pe lumea asta. De fapt nu am auzit e sigur asta. Aveti un loc si pentru ea in H@it@ ? Doar nu o sa fiti rai nu? Eu zic sa o primiti si sa o ajutati pe saraca fata. Daca vine si Tole pe lumea asta trebuie sa o aparati, ca doar nu va lasati membri la greu nu?
 

DeletedUser

Am auzit ca Magda (tipa aia de apare la OTV in telenovela Elodia), s-a apucat de triburile pe lumea asta. De fapt nu am auzit e sigur asta. Aveti un loc si pentru ea in H@it@ ? Doar nu o sa fiti rai nu? Eu zic sa o primiti si sa o ajutati pe saraca fata. Daca vine si Tole pe lumea asta trebuie sa o aparati, ca doar nu va lasati membri la greu nu?

Vine Magda si Tole? Pai, Elodia? A, pentru ea se infiinteaza a patra academie ...
 

DeletedUser6376

mda

mda...
eu sunt din tribul ~BD~ care era in Familia Triburilor Independente,pacat ca nu mai exista aceasta familie.....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus