H@it@/~bw~/fuziune/academie/mamuti

  • Autor subiect DeletedUser9249
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10105

inca o data spun....mare pleasca pe capul nostru...luam cu un nobil cate 3 sate de la "familie" , si ei nici macar nu stiu !....avantaj vanator !
 

DeletedUser

Vreau sa vad si eu Declaratia (Proclamatia) de independenta a triburilor din Familia Triburilor Independente. Sa nu ziceti ca o sa apara la Mynele Tv ca nu am postul asta, desi am auzit ca o sa mi-l bage pe gat firma de cablu cand o aparea. :D
 

DeletedUser

Deci stai sa inteleg.... Cat triburi s-au unit in sfanta taina a fuziunii devenind astfel cel mai scolit trib, cu trei academii? Cine a plecat unde? Si daca se poate, vreau si numele membrilor transferati din trib in trib, puse frumos intr-un tabel, cu numar de ordine si serie si numar de buletin... Se poate? Sa facem si noi inventarul?
 

DeletedUser

nu-ti bate capul. informatia n-o sa-ti foloseasca decat la facut registrul fermelor.
 

DeletedUser7072

sau cum spune un stravechi proverb popular: ferma isi schimba blana, da naravu ba
 

DeletedUser

Am vazut si eu asta dar nu am mai zis nimic. :) Restul triburilor probabil ca nu sunt independent, trebuie sa il intreb pe morbent fell cui suntem noi supusi. :D

Sa nu mai spui la nimeni, toti sefii triburilor de pe lumea 6, cu exceptia celor din FTI se supun A.O.T.H.L.A.I.C.B.F.N.N.A.A. - Academia Organizatiei Tineretului Hahaler si Liberal a Imperiului Comunist Barbar Francmasonic de Noobi Neolitici, Antici si Acceptati.

Independenta FTI nu va fii recunoscuta, oricate declaratii de independenta ar redacta scribii lor. :)
 

DeletedUser10105

tare...am tras-o pe disc pe asta ! blestemat esti tare....de unde le scoti?!...doamne , esti tare....vrei sa le faci alora fise de inventar?, ori fise de magazie? , ferma-i ferma ...si la ei si la noi si la voi ....tot ferma ramane ! tare
 

DeletedUser10105

dar te rog din suflet , vorbeste cu imparatii lor , sa mai ridice putin minele , atata tot cerem , si daca au si zid la 15 , pe cuvant ca le perii blana !
 

DeletedUser

ankamaster, blestemat este a lu' mamica! E offtopicaru si mistocaru de serviciu din trib....si cred ca cel mai atacat membru :D:D:D:D
 

DeletedUser10105

va trebui schimbata tactica de retractori ....si cu mine .... trebuie impartita cantitatea de atacuri la 2
 

DeletedUser

ankamaster, blestemat este a lu' mamica! E offtopicaru si mistocaru de serviciu din trib....si cred ca cel mai atacat membru :D:D:D:D

Nu imi vine sa cred. Am enervat pe forum pe destui si in joc pe altii si inca nu ma ataca nimeni. Am ajuns sa fac schimb de resurse cu inamicii... Eu le dau ce le trebuie pentru cg ei imi dau ce imi trebuie pentru arcasi. Ar fi bine sa se grabeasca nu de alta dar la un moment dat o sa incep sa scad voit la puncte si o sa aiba o surpriza neplacuta daca o sa vrea sa ma atace. :D Hai baietzii in haita pe mine. :D Btw faceti cum fac lupii? Daca ranesc eu primul pe unul dintre voi il mancati de viu si eu scap?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7072

Nu imi vine sa cred. Am enervat pe forum pe destui si in joc pe altii si inca nu ma ataca nimeni. Am ajuns sa fac schimb de resurse cu inamicii... Eu le dau ce le trebuie pentru cg ei imi dau ce imi trebuie pentru arcasi. Ar fi bine sa se grabeasca nu de alta dar la un moment dat o sa incep sa scad voit la puncte si o sa aiba o surpriza neplacuta daca o sa vrea sa ma atace. :D Hai baietzii in haita pe mine. :D Btw faceti cum fac lupii? Daca ranesc eu primul pe unul dintre voi il mancati de viu si eu scap?

tu nu intelegi. e datorita s(sh~sa ma fac corect inteles)armului meu incurabil. ce sa fac daca nu se pot abtine oamenii sa ma atace?

or fi auzit de bunaciunile ce le tin in cladirea principala din sat prizoniere ;)

si cred ca ar fi o idee aia cu lupii. :D ai citit ca era aici pe undeva unu mancat de propriu trib? offtopicuiau intrinsecu si mater pe acolo
 

DeletedUser

tu nu intelegi. e datorita s(sh~sa ma fac corect inteles)armului meu incurabil. ce sa fac daca nu se pot abtine oamenii sa ma atace?

or fi auzit de bunaciunile ce le tin in cladirea principala din sat prizoniere ;)

si cred ca ar fi o idee aia cu lupii. :D ai citit ca era aici pe undeva unu mancat de propriu trib? offtopicuiau intrinsecu si mater pe acolo
sacrilegiu!!! lezmajeste!!!! minciuna sfruntata!!!

io otocum nu inteleg titlul si menirea topicului asta... deci sunt ontopic prin omisiune!!!
 

DeletedUser9249

Sa va aduc la lumina..
BW a devenit academia H@it@ iar vechile academii haita1 si wb-2 sau fuzionat cu bw...deci acm e clar ?

H@IT@1 SI BW2 = (AU FUZIONAT CU BW)
IAR BW A DEVENIT ACADEMIA H@IT@:D
 

DeletedUser

Sa va aduc la lumina..
BW a devenit academia H@it@ iar vechile academii haita1 si wb-2 sau fuzionat cu bw...deci acm e clar ?

H@IT@1 SI BW2 = (AU FUZIONAT CU BW)
IAR BW A DEVENIT ACADEMIA H@IT@:D

Nu e deloc clar, posibil sa fie de vodka, dar nu cred ca e asta.

H@IT@1 SI BW2 = (AU FUZIONAT CU BW) aici sa fiu al naiba daca am inteles ce e cu = si ()

sa imi explice si mie cum "haita1 si wb-2 sau fuzionat cu bw" partea scrisa cu bold ma intereseaza
 

DeletedUser9249

Iar despre H@IT@2 si etc ..familia H@IT@ nu recunoaste ca membri decat triburile H@IT@ si HAIT@2
 

DeletedUser9249

offff...esti greu de cap...
ma e vb de 4 triburi
haita
bw
haita1
bw2
si bw2 si haita1 au fuzionat cu bw iar bw au devenit academia noastra...
 

DeletedUser

Iar despre H@IT@2 si etc ..familia H@IT@ nu recunoaste ca membri decat triburile H@IT@ si HAIT@2

Asta e prea de tot deci spionii mei care au functii de conducere in mai toate triburile, inclusiv in TT, m-au informat ca TT face parte din familia H@IT@ .

Cat de curand spionii mei vor lovi nemilos si vor dizolva o serie de triburi inclusiv triburile H@IT@ si HAIT@2 . Pana una alta furnizeaza informatii cu privire la fermele din cele 2 triburi, in momentul in care isi termina munca vor trece la dizolvarea triburilor mai sus amintite.
 

DeletedUser

Asta e prea de tot deci spionii mei care au functii de conducere in mai toate triburile, inclusiv in TT, m-au informat ca TT face parte din familia H@IT@ .

Cat de curand spionii mei vor lovi nemilos si vor dizolva o serie de triburi inclusiv triburile H@IT@ si HAIT@2 . Pana una alta furnizeaza informatii cu privire la fermele din cele 2 triburi, in momentul in care isi termina munca vor trece la dizolvarea triburilor mai sus amintite.



alo,taty,poate nu ai observat dar jocul are un ajutor in tabul de desupra ferestrei unde vizualizezi contul...asa ca oricine ai fi ia'o de acolo...se spune ca e util.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus