H@it@

  • Autor subiect DeletedUser9249
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9249

Buna ziua as dorii sa va invit in tribul H@IT@ pe lumea 6 acolo unde va fii intemeiata de catre Imparatul Alin pe coordonatele sud-est.
Membri:Cu cat mai multi cu atat mai bine !:)
Aliati:Numai din primii 20.
Dusmani:Orice trib care se va inscrie pe coordonatele sud-est ne sant dusmani.:cool:

Cu aceasta ocazie declaram si razboi tribului TSW:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

H@H@

deci vom fi dusmani deabia astept poate cadem 1 langa altul al meu esti ! Deja ved ca ne vezi ca-m de sus , Lumea incepe de la 0 baiete asa ca nu te gandi deja ca o sa rupi tot !:cool:
 

DeletedUser

hmmm !

Eu cine sunt? un jucator , pentru mine punctele nu inseamna nimica , daca e legatura intr-un trib e perfect credema , am jucat pe o lume " X " si am avut un trib Mic pot spune locl 23 dar erau ff uNiTI , acuma s-a ridicat , si is mandru ca i-am putut ajuta si eu !
 

DeletedUser9249

Asa de ce ma ameninti ? da adevarat privesc dusmani de sus si cei cu asta..?...ma ameninti cas prea increzator:cool: in sansele mele sau cum ?Pur si simplu nu stiu de ce te bagi...:confused:
 

DeletedUser9249

Io am declarat razboi tribului TSW..riva nu inca..oricuma are prea multi dusmani si va cadea mai devreme sau mai tarziu !!!
 

DeletedUser9249

bine vb pe privat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Buna ziua as dorii sa va invit in tribul H@IT@ pe lumea 6 acolo unde va fii intemeiata de catre Imparatul Alin pe coordonatele sud-est.
Membri:Cu cat mai multi cu atat mai bine !:)
Aliati:Numai din primii 20.
Dusmani:Orice trib care se va inscrie pe coordonatele sud-est ne sant dusmani.:cool:

Cu aceasta ocazie declaram si razboi tribului TSW:D
Bafta!Dar macar schimbativa numele in Noobs...
O haita este un grup compact,unit si agresiv. O sa fiti doar niste mass-inviteri "Membri:Cu cat mai multi cu atat mai bine !:)" ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus