H.K. vs GVL

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17004

Side 1:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Side 2:
Tribes: GVL
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de prietenii legate:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 999
Diferență: 999

image.php


:D:D:D
 

DeletedUser18527

Mai scriu un ultim post, desi stiu ca am zis ca nu mai scriu..E un fel de concluzie..
Citeam mai demult pe forumul HK cum acestia isi criticau aliatii Haita si TNT ca nu prea iau sate de la TSL si ii jigneau in ultimul hal.
Aliatii nostii GVL, poate ca au pierdut razboiul cu HK, dar noi suntem foarte mandrii de ei, de ce au facut si de caracterul lor...Nu e vina lor, ca altii nu au caracter.
Felicitari GVL , capul sus Carmen. Ai castigat stima si prieteni, ceea ce e mult mai mult decat niste sate.


Ii jigneam in ultimul hal? Adica ce? Ca am zis ca granita lor stagneaza si ca freaca menta e o jignire? Ai citit pe forumul comun gvl - tnt - hk asta nu pe forumul nostru, cand discutam cu adibv despre razboi chestia asta.
Nu stiu ce mai ai tupeu sa vi aici din nou cu chestiile astea, sa vazut cum respectati voi pe forumurile de miss , suficient frate chiar nu poti sa pricepi ca placa cu HK nu respecta aliatii e invechita.
S-a vazut i-ati jignit pe aia din HAITA cum ati putut , au iesit de pe forumul comun din cauza voastra, apoi ati facut familie cu ei :D . Intelegem ati ramas fara oameni la interne si aveati nevoie de prospaturi.
Apropo blan daca citesti forumul asta vezi ca miss baubau si open mind discutau despre innobilarea ta, ca momentan nu se poate ca toate trupele celor care ar trebui sa te innobileze sunt mutate pe granitele cu HK si FOTR.
Poate iti va da de gandit chestia asta, daca vrei si probe da-mi mesaj pe PM sa iti dau discutia dintre ei.
Colegi ... vostri din HAITA ... ptiu, mi-ar fi si rusine .. ii luati in trib ca sa hotarasca conducerea celor 2 triburi cum sa ii faceti harcea parcea la interne.
Si mai vi iar aici cu HK nu respecta aliatii, intelegem e un razboi greu incercati prin orice metode sa faceti fata, dar totusi...
Hai salut.
 

DeletedUser22959

deci in primu rand zici de mine ca nu situ sa scriu, nu le am asa de bine cu utilajele astea de la salubritate ca tine dar macar iti vad tie inteligenta in asta
Nu stiu ce mai ai tupeu sa vi aici din nou cu chestiile astea, sa vazut cum respectati voi pe forumurile de miss , suficient frate chiar nu poti sa pricepi ca placa cu HK nu respecta aliatii e invechita.
si inca ceva cu blan cred ca delirezi ... adu si tu niste dovezi plauzibile... si da atunci iti explic, dar blan ataca mai mult si sprijina mai mult decat 3 neddu la un loc ;eu garantez ca tu acum scoti ** din burta .. si editeaza greselile tale...numai ** de colegii nostri si nu baga la noi strambe ca noi nu suntem hk ... noi avem incredere unu in altu si daca eu am un sat gol in blan il pot lasa gol ca stiu ca ma pot baza pe el, daca primesc pe el 120 de fulluri sa mi-l sprijine imediat... spre deosebire de voi care lasati 3 fulluri prin mijlocu' tribului pt ca avem noi cate un sat pe acolo ...de aici stii ce se vede?, cat de uniti suntem noi si in ce hal sunteti voi neddutuleeeeeeee ataca jucatori si lasa gargara!!!
 

DeletedUser29094

Ronaldo, mamica, uite aici ID-ul meu de mess: will_2rocker4_u
Cand inveti sa scrii si sa te exprimi, da-mi si mie un buzz, te rog :)
In opinia mea, alianta cu TSL e foarte logica si face mai mult sens decat apare. Numai ca poate nu a fost atat de suficienta.
Noi am pierdut razboiul. Suntem 'in cadere libera', cum spuneti voi. Dar cadem, fara frica,uitandu-ne la cer, cu gandul in minte si in suflet ca are cine sa ne arunce o franghie, care are cine sa ne sprijine si sa ne oblojeasca ranile.
Pe cand voi, atunci cand veti fi 'in cadere libera', va veti uita in jos, cu frica in sange, gandindu-va la ce se va intampla in urmatoarele secunde.
Asta este diferenta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bine ma ...bravo voua ...pacat ca intr`o luna o sa fi`ti istorie pentru lumea 7 :)) cat despre vechea placa a lu` opteron ca nu ne respectam aliatii ...sa ne fie rusine ca am scos haita de la alianta si i am jignit cand ei au facut pna cu tsl ...chiar suntem niste nesimtiti...asta vreti sa auziti ma ? cam asta reiese din ce ziceti voi ...si se vede de ce pierdeti pe granita si de ce sa format vechea haita ...e prea greu jocu asta pentru voi :)).
Vedeti ca a facut dfa1 o noua rubrica ... iar tsl are o statistica foarte bogata:

Strategie 0
Putere 0
Intelingenta 0
Prostie 100 %

:))))))
 

DeletedUser29094

Straine, stii ca spre deosebire de Siggie sau dacrom, care sunt cum sunt.. tu chiar nu stii sa vorbesti calumea :|
Ce insisti atat ca o sa fim istorie pt. lumea 7? TIE ti se pare ca ma intereseaza chiar asa mult?
Repet, ce-am zis mai demult. Eu ma vad peste 5 ani stand la un gratar cu assad, Carmen, Dodo, Stufex, Ramo si toti ceilalti. NU stiu daca tu poti face la fel.
De exemplu, pot ( si am si facut-o ) sa cer sfaturi celorlalti membrii din trib, nu pentru joc, ci sfaturi in legatura cu viata. Sunt mai maturi ca mine, deci pot deprinde ajutor.
Si chiar daca nu vom da inceput nou iar numele noastre se vor duce de pe Lumea 7, sa stii ca roata se intoarce. Ti-o zic din proprie experienta, si pot sa-ti si detaliez, daca tii neaparat. Ce inseamna asta? Adica.. o sa treaca un timp, o sa se duca triburi, o sa fiti pe locul intai si parca prevad ca 'or sa mia fie 3 triburi, o sa fie un razboi mare.. si o sa se intample exact ca in acest caz. O sa fiti asaltati din 2 locuri. Si o sa revin atunci pe forum, dupa ceva timp, ca sa-ti spun, cu un ton dulce si frumos : ' Straine, ti-am spus eu '.
Hai, luati-ne satele mai repede. Deja am obosit.
Si.. inca o chestie: nu mai avea impresia ca H.K. e mai super-mega superior ca GVL sau TSL. Nu sunteti, crede-ma. Si iarasi, daca insisti, iti bag si argumente.

LATER EDIT: Uite ce bine e sa citesti.. poftim, Straine, dovada ca nu sunteti mai bun ca trib, nici decat noi, nici decat TSL, nici decat oricine altcineva.

quote = Neddhu
iar prieten cu cretu chiar nu sunt

Poftim. Multumesc :).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22959

straine ..vezi ca incepi sa jignesti si rog moderatorii sa te mai verifice si pe tine nu numai pe noi .. altceva ..de un an tot zici ca o sa fim istorie si noi da intr-adevar suntem istorie pt lumea 7;si nu numai, dar nu in sensu la care te referi tu .
 

DeletedUser

Straine, stii ca spre deosebire de Siggie sau dacrom, care sunt cum sunt.. tu chiar nu stii sa vorbesti calumea :|
Ce insisti atat ca o sa fim istorie pt. lumea 7? TIE ti se pare ca ma intereseaza chiar asa mult?
Repet, ce-am zis mai demult. Eu ma vad peste 5 ani stand la un gratar cu assad, Carmen, Dodo, Stufex, Ramo si toti ceilalti. NU stiu daca tu poti face la fel.
De exemplu, pot ( si am si facut-o ) sa cer sfaturi celorlalti membrii din trib, nu pentru joc, ci sfaturi in legatura cu viata. Sunt mai maturi ca mine, deci pot deprinde ajutor.
Si chiar daca nu vom da inceput nou iar numele noastre se vor duce de pe Lumea 7, sa stii ca roata se intoarce. Ti-o zic din proprie experienta, si pot sa-ti si detaliez, daca tii neaparat. Ce inseamna asta? Adica.. o sa treaca un timp, o sa se duca triburi, o sa fiti pe locul intai si parca prevad ca 'or sa mia fie 3 triburi, o sa fie un razboi mare.. si o sa se intample exact ca in acest caz. O sa fiti asaltati din 2 locuri. Si o sa revin atunci pe forum, dupa ceva timp, ca sa-ti spun, cu un ton dulce si frumos : ' Straine, ti-am spus eu '.
Hai, luati-ne satele mai repede. Deja am obosit.
Si.. inca o chestie: nu mai avea impresia ca H.K. e mai super-mega superior ca GVL sau TSL. Nu sunteti, crede-ma. Si iarasi, daca insisti, iti bag si argumente.

LATER EDIT: Uite ce bine e sa citesti.. poftim, Straine, dovada ca nu sunteti mai bun ca trib, nici decat noi, nici decat TSL, nici decat oricine altcineva.



Poftim. Multumesc :).

Tu sti ce vorbesti mai? =)) sunteti ofticati deaia va sare muci cu raspunsuri deastea...pai si tu crezi ca numa tu te-ai intalnit cu cei din trib de la tine...te inseli straine... ;)
 

DeletedUser29094

Ti-am dat id-ul Ronaldica, bine? Cand inveti putina gramatica, da-mi un buzz, si-ti raspund eu :p
Intre timp n-am ce discuta cu tine, ca mi-e greu cu anagramatia asta.
Apoi, Straine, pt. a cata oara la rand e cand nu esti capabil sa-mi dai un raspuns inteligent? Pustan, pustan, da'.. in oglinda cand te mai uiti?
Da-mi un raspuns inteligent la penultimul tau post ( unde apropo, te-am incuiat cu citatul lui Neddhu ) si atunci avem ce vorbi.
Desigur, daca nu poti.. poti ruga pe unii dintre membrii tribului tau care sunt capabili de-o discutie frumoasa si fara jigniri.. ca Siggie. Omu' ala o fi el din H.K., da'.. sa ma scuzi, e un om OK.
La fel si Capric0rn. Stii, le platesc eu daca iti dau lectii :). Ai nevoie.
 

DeletedUser18527

jabba ---> eu nu am mintit nimic, daca tu esti doar un mic trepadus prin TSL si nu te pune lumea buna la curent cu cele discutate prin sferele inalte nu e vina mea. Inainte sa zici ca mint am spus ca blan poate sa mi dea oricand PM sa vorbim.
Asa ca te rog nu ma mai deranja cu raspunsuri ironice, ti-am vazut valoarea , esti din esalonul 2 sau chiar 3, deci neinteresant.
 

DeletedUser14288

jabba ---> eu nu am mintit nimic, daca tu esti doar un mic trepadus prin TSL si nu te pune lumea buna la curent cu cele discutate prin sferele inalte nu e vina mea. Inainte sa zici ca mint am spus ca blan poate sa mi dea oricand PM sa vorbim.
Asa ca te rog nu ma mai deranja cu raspunsuri ironice, ti-am vazut valoarea , esti din esalonul 2 sau chiar 3, deci neinteresant.

> iar te lauzi ? :rolleyes: Imi dau seama cat de bun esti tu daca spui asemenea lucururi :D
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
jabba ---> eu nu am mintit nimic, daca tu esti doar un mic trepadus prin TSL si nu te pune lumea buna la curent cu cele discutate prin sferele inalte nu e vina mea. Inainte sa zici ca mint am spus ca blan poate sa mi dea oricand PM sa vorbim.
Asa ca te rog nu ma mai deranja cu raspunsuri ironice, ti-am vazut valoarea , esti din esalonul 2 sau chiar 3, deci neinteresant.


Care e problema ta neddhule?Intr-o zi ne trezim cu o pata rosie in mijlocul familiei si una din variantele luate in calcul posibil sa fi fost innobilarea lui blan.Nu s-a dorit asta,ca dovada e faptul ca s-a discutat cu el si s-a rezolvat problema.Candva,shark303 daca nu ma insel,mi-a spus ca blan e un jucator bun dar capricios care intr-o zi se va intoarce acasa.Acum,ca vrei tu sau nu,exact asta s-a intamplat.:rolleyes:

imi cer scuze pentru off topic,dar vad ca 'avocatul poporului' isi expune intrigile pe unde apuca:)
 

DeletedUser18527

altul din esalonul 2 care vorbeste. sa vina intemeietorii sa vorbeasca, sa nege, ca apoi sa pot posta discutia sa vedem adevaratul TSL. Cum se pastreaza jucatorii doar din incapacitate de ai innobila :rolleyes:
Daca nu posteaza unul din cei 2 intemeietori nu are nici un farmec, intai trebuie sa iasa unul din ei sa zica ca mint cu nerusinare, ca habar nu am , ca bag eu intrigi etc... nu ca m-ar pasiona prea tare soarta lui blan.... dar asa ca fapt divers sa vedem care e ala cinstit de se bate cu caramida in piept.
Uite blan chiar daca esti un dusman.. in momentul cand baietii sunt pregatiti promitem sa atacam granita ... ca sa aibe de furca cu tine... Odata si odata tot trebuie sa fie pregatiti baietii de tine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18527

LOL eu ma distrez la munca :(
sunt in sitter myself asa ca nu ai nimerit-o :D

Iti spun eu ca nu o sa iasa nici unul din ei sa zica nimic... Sti vorba aia cu "mergi pe burta..." ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14288

...de vreme ce am fost unul din sitteri care baga premium pe cont sa pastrez satele fara pic de sprijin de la trib....iti pare rau ca ti se curata satele de mine sau de sitterele mele?...

nu ai inteles nimic din ce am spus eu sau unde a fost apropoul, dar nu ma mira, desi acum vreo saptamana te dadeai marele intelept ca nu inteleg cei din TSL si GVL ce vrea sa spuna seful tau :rolleyes: dar ...
 

DeletedUser18527

okai scuze ca nu mi-am amintit de acum ceva zile ... imi e greu sa retin chiar tot, desi incerc.
Nu cred ca e vreun cont in TSL care sa nu fie in sitter la un moment dat, asa ca nu e o rusine sa iti aperi colegii, o faceti si voi o facem si noi , o fac toti, in sfarsit poate la voi fiecare e cu contul lui ( asta e cea mai tare gluma :D )
 

DeletedUser17004

okai scuze ca nu mi-am amintit de acum ceva zile ... imi e greu sa retin chiar tot, desi incerc.
Nu cred ca e vreun cont in TSL care sa nu fie in sitter la un moment dat, asa ca nu e o rusine sa iti aperi colegii, o faceti si voi o facem si noi , o fac toti, in sfarsit poate la voi fiecare e cu contul lui ( asta e cea mai tare gluma :D )

Locţiitor pentru acest cont în ultimele 120 de zile: 2 zile :eek:
Alea de prin Narf...

Ha??
 

DeletedUser18527

dark eu ptr tine am tot respectul ptr cum te-ai descurcat in zona ta... am vazut si statistica contra haita veche era mai mult decat onorabila,
Chiar nu vorbesc despre tine, mi-a placut mult narf.
Nu vreau sa-mi schimb parerea buna despre ei si implicit despre tine.. TSL au destui sa ne combata, tu ramai acelasi tip cool si okai ca si pana acum te rog, chiar daca acum esti cu ei.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus