H.K. vs GVL

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

FELICITARI tribului HK in ritmul asta poate termina repede cu noi... cateva strambe si va fi si mai usor... dar si ultimul sat tot din GVL mi-l luati si la multi colegi de-ai mei la fel

mereu vei fii deosebita :) bravo tie Carmen !

ps : lord K orice ai face tot Carmen e mai respectata , chiar si de dusmani , degeaba comentezi peste tot :)
 

DeletedUser

interesul nostru nu este sa ii luam satele maretei carmen V ....tot ce inseamna gvl o sa dispara...cine e alaturi de ea nici nu ma intereseaza or sa fie usor usor innobilati :)
stie ea de ce zice ca in ritmul asta dispare repede :))

Side 1:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Side 2:
Tribes: GVL
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 740
Tabăra 2: 131
Diferență: 609

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 266
Tabăra 2: 45
Diferență: 221
 

DeletedUser25877

asa ai facut si tu Carmen V cu Lord-R l-ai dat afara din trib si apoi cand au sarit toti prieteni prieteni lui pe tine nu ti-a mai fost asa bine nici nu ai mai avut tupeu sa il ataci asa va fi si acum ** tu umpic pana pierzi vre-o 5-10 sate si apoi e gata gura de tine

copile fi bun si taci ca vorbesti din carti ... a fost spionul vostru si m-ai lasat sa nu zic "masca" ca suna urat, mirata mai bine, cand in momentul in care l-am dat afara, tu, care erai in razboi cu mine indraznesti sa ma iei la rost cum de-mi permit eu sa-ti dau prietenul afara din academia mea ... uitase-si in ce trib esti? :confused:

Cretu pana la urma iei exact ce ti-am zis... nimic, doar satele, daca dupa atatea sate pierdute si nu ai reusit sa-mi iei nici macar un jucator bun de langa mine, spun acelas lucru, sunt mandra de ei, cu riscul de-a ma repeta si pentru ei merg pana la capat

Multumesc Coditze de aprecieri, as vrea ca jocul asta sa ne educe putin pe toti, dar din pacate din unii scoate la suprafata doar ce au mai urat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vroiam doar sa va dau un copy paste de pe o alta tema de pe forum....

Recunosc ca a durat mai mult decit ma asteptam dar pina la urma cei din HK si-au aratat adevarata fata :)


Templar-assassin
Senior Member




Adaugă data: 08.10.2008 #44 21.06.2009, 09:12:35 Sus
Quote:
Text original Dica Sorin
ma So What...da de unde stii tu ca asa se va intampla??Cine esti tu sa iti dai tu cu parerea despre diablo??Ai frate grija de tribuletzu ala mic al tau...diablo are de unde sa aleaga...nu gvl si hk deocamdata ei ne sunt aliati asa ca... sigmann stay linistit...:pnu o sa ai nici un shoc )

dica....cine are putin cap si putina viziune in viitor va vedea ca asta se va intampla oki o sati zic mai pe larg , in partea estica Maiden academia voastra neoficial , 3x va bateti Nord Viking(familie) Vest fr(familie) mai jos este H.K (familie neoficial) si oare cine lipseste din pazal ?? hehe gvl vati facut-o cu mana voastra H.K face parte din familia lui diablo,desi stiu ca veti nega cine cunoaste stie ca am dreptate


P.S. Bafta Carmen!
Regasiti-va pofta de joc si sunt convins ca veti reusi sa invingeti in razboiul cu HK!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25877

Vroiam doar sa va dau un copy paste de pe o alta tema de pe forum....

Recunosc ca a durat mai mult decit ma asteptam dar pina la urma cei din HK si-au aratat adevarata fata :)


Templar-assassin
Senior Member




Adaugă data: 08.10.2008 #44 21.06.2009, 09:12:35 Sus
Quote:
Text original Dica Sorin
ma So What...da de unde stii tu ca asa se va intampla??Cine esti tu sa iti dai tu cu parerea despre diablo??Ai frate grija de tribuletzu ala mic al tau...diablo are de unde sa aleaga...nu gvl si hk deocamdata ei ne sunt aliati asa ca... sigmann stay linistit...:pnu o sa ai nici un shoc )

dica....cine are putin cap si putina viziune in viitor va vedea ca asta se va intampla oki o sati zic mai pe larg , in partea estica Maiden academia voastra neoficial , 3x va bateti Nord Viking(familie) Vest fr(familie) mai jos este H.K (familie neoficial) si oare cine lipseste din pazal ?? hehe gvl vati facut-o cu mana voastra H.K face parte din familia lui diablo,desi stiu ca veti nega cine cunoaste stie ca am dreptate


P.S. Bafta Carmen!
Regasiti-va pofta de joc si sunt convins ca veti reusi sa invingeti in razboiul cu HK!

o surpriza placuta... multumesc :)
 

DeletedUser

oo imi vad si eu numele paici...lord-k este de preferat sa lasam noi comentariile si sa ii lasam pe cei din h.k si gvl sa discute aici ca e razboiul lor nu al nostru...oriqm...succes ambelor triburi in acest razboi!
 

DeletedUser

Carmen la voi numai e vorba de succes sau de noroc trebuia sa calculezi asta de mult timp ...credeai ca grupa celor din dw vor ceda ...e uite ca ti au facut o surpriza placuta si cuceresc sat dupa sat ....cat despre granita dinspre noi acolo chiar am numai jucatori bine alesi si care si au format nuclee mari ....
Ps: SO WHAT ...daca katana13 nu era asa proasta de gura si acum erati in h.k. si te asigur ca va mergea foarte bine ....insa nu imi vine mie katana sa imi schimbe regulile din trib.
Pana una noi o sa reusim ce voi visati sa faceti :) ...si aici ma refer la cucerirea gvl-ului


Side 1:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Side 2:
Tribes: GVL
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 793
Tabăra 2: 137
Diferență: 656

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 339
Tabăra 2: 62
Diferență: 277
 

DeletedUser25877

Carmen la voi numai e vorba de succes sau de noroc trebuia sa calculezi asta de mult timp ...credeai ca grupa celor din dw vor ceda ...e uite ca ti au facut o surpriza placuta si cuceresc sat dupa sat ....cat despre granita dinspre noi acolo chiar am numai jucatori bine alesi si care si au format nuclee mari ....
Ps: SO WHAT ...daca katana13 nu era asa proasta de gura si acum erati in h.k. si te asigur ca va mergea foarte bine ....insa nu imi vine mie katana sa imi schimbe regulile din trib.
Pana una noi o sa reusim ce voi visati sa faceti :) ...si aici ma refer la cucerirea gvl-ului


Side 1:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Side 2:
Tribes: GVL
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 793
Tabăra 2: 137
Diferență: 656

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 339
Tabăra 2: 62
Diferență: 277

mai ai de luat inca 10000 de sate... asa ca BAFTA... tu vezi-ti de cucerit sate, eu imi vad de colegi si caracter (inseamna mult ca un fost "dusman" sa intre pe forum si sa spuna o vorba buna pentru tine... tu ai patit-o? sincer, ma indoiesc :(
 

DeletedUser

daca in 2 zile am luat 300 chiar ti se pare sa dureze asa mult acest razboi ? :)) sau te minti singura ? sau vrei sa cresti moralul celor din gvl ? fi serioasa carmen ...si jucatorii pe care tu ii consideri de top pierd sate ...vorbim intr`o saptamana cand o sa mai ai 9000 de sate sa vedem atunci ce mai zici :)) pai dusmanii tai si au dat delete nu i ati cucerit ...asa ca nu te mai umfla pe aici ca o faci degeaba ...
Ps: citeam intr`o circulara ca voi a`ti distrus -Sw- ? ? =))
Amuzant acel mesaj :))
 

DeletedUser25877

daca in 2 zile am luat 300 chiar ti se pare sa dureze asa mult acest razboi ? :)) sau te minti singura ? sau vrei sa cresti moralul celor din gvl ? fi serioasa carmen ...si jucatorii pe care tu ii consideri de top pierd sate ...vorbim intr`o saptamana cand o sa mai ai 9000 de sate sa vedem atunci ce mai zici :)) pai dusmanii tai si au dat delete nu i ati cucerit ...asa ca nu te mai umfla pe aici ca o faci degeaba ...
Ps: citeam intr`o circulara ca voi a`ti distrus -Sw- ? ? =))
Amuzant acel mesaj :))

La laudat sunteti primii, nu va intrecem... se poate vedea chiar pe extern ce "dusmani" au fost, asa ca nu are rost sa comentez, mi-am zis atunci parerea si te rog, uita-te, am pus ghilimele, sti ce sunt alea? Eu personal nu am nimic cu nimeni si chiar daca am fost in razboi cu ei i-am apreciat, respectat si nu i-am jignit... cum fac altii ;)
 

DeletedUser

Regasiti-va pofta de joc si sunt convins ca veti reusi sa invingeti in razboiul cu HK!

asta iar a uitat sa-si ia pastile :D

aaaa....mi-am adus aminte de tine...tu si nakata sau cum o chema v-ati sters conturile cand a intrat GVL in voi...mari viteji, iar mai nou vad ca ii faci concurenta lui mama omida :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Carmen stii vorba aia ....

Am cu ce baaaaaa !! :)))

Carmen e normal sa fiu mandru de jucatorii care joaca alaturi de mine ...e normal sa imi faca placere sa vad ca cu toate ca au stat aproape 6 luni pe granita aia degeaba acum iau 300 de sate in 48 de ore :)
Eu nu joc sa ma ridice altii in slavi, eu sunt multumit ca jucatorii mei sunt pregatiti oricand si oriunde pentru orice :))

Trebuia sa stii pana acum ca tribul h.k. este unul din triburile de top si ca locul in top il ocupa prin meritele lui nu prin recrutarea de jucatori cum spune tsl :))
 

DeletedUser25877

Carmen stii vorba aia ....

Am cu ce baaaaaa !! :)))

Carmen e normal sa fiu mandru de jucatorii care joaca alaturi de mine ...e normal sa imi faca placere sa vad ca cu toate ca au stat aproape 6 luni pe granita aia degeaba acum iau 300 de sate in 48 de ore :)
Eu nu joc sa ma ridice altii in slavi, eu sunt multumit ca jucatorii mei sunt pregatiti oricand si oriunde pentru orice :))

Trebuia sa stii pana acum ca tribul h.k. este unul din triburile de top si ca locul in top il ocupa prin meritele lui nu prin recrutarea de jucatori cum spune tsl :))

Cretu, sunt o lady, dar totusi :eek:
 

DeletedUser

asta iar a uitat sa-si ia pastile :D

aaaa....mi-am adus aminte de tine...tu si nakata sau cum o chema v-ati sters conturile cand a intrat GVL in voi...mari viteji, iar mai nou vad ca ii faci concurenta lui mama omida :)
@ Sigmann

Amice, habar nu ai ce vorbesti...in nici un caz nu am sters conturile de frica GVL-ului... (eventual o poti intreba pe CarmenV ce lupte erau si cite atacuri a primit ea personal de la noi chiar daca fara succes).

Cei care au luptat in -JAR- sau impotriva -JAR-ului, stiu cam despre ce e vorba...ceilalti nu prea ar trebui sa faca afirmatii gratuite!

Cred ca tu ar trebui sa iei ceva pastile de memorie inainte sa ne faci lasi!(sau pur si simplu sa recitesti niste posturi).

Cit despre faza cu mama omida....esti oarecum patetic...

Te deranjeaza ca cineva a prevazut ca pina la urma HK -ul isi va arata adevarata fata si ca va rupe cu GVL-ul (bineinteles dupa ce in prealabil s-au pregatit intens citeva sapt inainte)???

@thestranger

1)- nu te lauda ca ai luat 300 de sate dupa ce jucatorii de pe granitza cu GVL au somat 4 luni... si dupa ce ai fuzionat cu DW -ul , sa te vad peste o saptamina, dupa ce se vor reorganiza cei din GVL....

2) Am decis ca JAR-ul sa paraseasca HK-ul tocmai pt ca era o aberatie ca noi din partea estica sa va sprijinim pe voi in razboiul vostru cu TSL si sa atacam de la 60 de ore pt ca asa doreai tu. Scurta fuziune cu voi a fost cea mai mare greseala a JAR-ului!!! si a katanei

Sunteti (sau erati) un trib cu foarte mari probleme de comunicare si cu destui inactivi.
Daca aveti si acum aceleasi probleme...nu va vad bine!
 

DeletedUser

.......
Cit despre faza cu mama omida....esti oarecum patetic...

Te deranjeaza ca cineva a prevazut ca pina la urma HK -ul isi va arata adevarata fata si ca va rupe cu GVL-ul (bineinteles dupa ce in prealabil s-au pregatit intens citeva sapt inainte)???
..........
Sunteti (sau erati) un trib cu foarte mari probleme de comunicare si cu destui inactivi.
Daca aveti si acum aceleasi probleme...nu va vad bine!



se poate sa nu vezi bine dar nu e nici o rusine asta.
exista acum destule cabinete de oftalmologie destul de bine dotate, o gama larga de rame de ochelari cu design-uri moderne, lentile fotosensibile care isi schimba culoarea in functie de lumina soarelui.
dupa ce-ti rezolvi problemele te asteptam cu mare placere peste vreo 6 luni sa ne mai povestesti viziunile tale despre viitorul lumii 7.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

SO WHAT?

1 - poate daca ne dam toti delete atunci o sa reuseasca si gvl sa ne cucereasca ...sa intrii peste o saptamana sa mai consulti o statistica :)

2 - si nu ai fi vrut tu sa ne faceti noua diplomatia ca nu aveti voi ce sa atacati ? eu am spus clar fiecare participa la atac cu minim 30 % din atac ...dar daca va e lene sa trimiteti niste atacuri si sa nu constientizati pe care granita sa merita sa facem atacuri organizate nu e vina mea ....

"Sunteti (sau erati) un trib cu foarte mari probleme de comunicare si cu destui inactivi."
Pai scuza`ma voi erati 30 in trib noi 150 nu era normal sa avem leprele noastre dar pana una alta ....stateam cu 30 pe conferinta voice asa ca lasa`ma cu marele trib -jar-
 

DeletedUser9688

ce galagie pe topicul asta.. vai Doamne.. ce va mai impungeti... :D

super spectacol.. tineti-o tot asa...

in alta ordine de idei... felicitari lui CarmenV pentru incapatanarea de a ramane cu fruntea sus in acest razboi... si bafta intregului trib GVL (vor avea nevoie de muuuuulta bafta :D)


cel mai bun (adica H.K.) sa castige :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus