H.K. vs GVL

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25877

ce galagie pe topicul asta.. vai Doamne.. ce va mai impungeti... :D

super spectacol.. tineti-o tot asa...

in alta ordine de idei... felicitari lui CarmenV pentru incapatanarea de a ramane cu fruntea sus in acest razboi... si bafta intregului trib GVL (vor avea nevoie de muuuuulta bafta :D)


cel mai bun (adica H.K.) sa castige :p

multumesc Keithoss, dragut ca de obicei... un pupic dulce de la mine pentru tine :)
 

DeletedUser9688

nu rosi, draga..ca imi inrosesti monitorul si nu mai vad sa trimit atacuri asupra colegilor tai :D
 

DeletedUser25877

nu rosi, draga..ca imi inrosesti monitorul si nu mai vad sa trimit atacuri asupra colegilor tai :D

da-i din "casa" urat din partea ta :mad: dar nici o grija, sunt oriunde pentru tine sa te primesc... si pentru tine Sigmann, nu te neglijez :D
 

DeletedUser9688

da-i din "casa" urat din partea ta :mad: dar nici o grija, sunt oriunde pentru tine sa te primesc... si pentru tine Sigmann, nu te neglijez :D

ce am dat din casa?? ca iti atac colegii?? pai asta se poate vedea si pe twstats.. nu e un secret ca am atacat tribul GVL.. asa era si normal sa fac, nu?
 

DeletedUser9688

oi fi rupt si nobili.. nu zic nu.. dar eu deocamdata nu am pierdut nici un nobil.. si am luat niscaiva sate :D
si promit sa mai iau in noaptea asta :D
 

DeletedUser25877

oi fi rupt si nobili.. nu zic nu.. dar eu deocamdata nu am pierdut nici un nobil.. si am luat niscaiva sate :D
si promit sa mai iau in noaptea asta :D

studiez problema... si stam amandoi , dragul meu (sa-mi dai pupici pe privat) :p
 

DeletedUser9688

studiez problema... si stam amandoi , dragul meu (sa-mi dai pupici pe privat) :p

studiaza problema, draga mea.. exista posibilitatea sa studiezi maine dimineatza posibilitatea de a te trezi cu mine vecin...
si ca sa vezi ca sunt fair-play, te anunt de pe acum ca intentionez sa cuceresc un sat gard-n gard cu tine.. ca sa iti ofer posibilitatea de a da recuperare de la distanta mica :D
 

DeletedUser25877

studiaza problema, draga mea.. exista posibilitatea sa studiezi maine dimineatza posibilitatea de a te trezi cu mine vecin...
si ca sa vezi ca sunt fair-play, te anunt de pe acum ca intentionez sa cuceresc un sat gard-n gard cu tine.. ca sa iti ofer posibilitatea de a da recuperare de la distanta mica :D

sa nu uiti cafeaua :)


Ramo, bine ca ai aparut, ma supara nenea keithoss pe aici ... cica are chef de mine la prima ora :)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus