H.K. vs GVL

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

@SO WHAT?
stii ... circula un banc prin GVL in timpul razboiului cu maretul trib -JAR-....

cei din -JAR- spuneau ca GVL e un trib de copii, mai ales nakata...ca ea era cu gura mare...asa ca intr-o noapte toti copii din GVL s-au strans si tiptil, tiptil s-au dus si au facut pipi in toate directiile pana s-a stins tot JAR-ul (jaratec, etc) si asa au nimicit un trib de copii maretul, magnificul, inegalabilul trib JAR :D...iar pompierii din intreaga lume le-au multumit pentru noua metoda de lupta impotriva focului :p

Amice, habar nu ai ce vorbesti...in nici un caz nu am sters conturile de frica GVL-ului... (eventual o poti intreba pe CarmenV ce lupte erau si cite atacuri a primit ea personal de la noi chiar daca fara succes).
Cei care au luptat in -JAR- sau impotriva -JAR-ului, stiu cam despre ce e vorba...ceilalti nu prea ar trebui sa faca afirmatii gratuite!

dar tu cine crezi ca a sprijinit-o pe Carmen in razboiul cu voi? :D

Cit despre faza cu mama omida.........
jaby are dreptate...sunt cabinete oftalmologice peste tot...dupa ce te tratezi mai citeste odata postul meu

Te deranjeaza ca cineva a prevazut ca pina la urma HK -ul isi va arata adevarata fata si ca va rupe cu GVL-ul (bineinteles dupa ce in prealabil s-au pregatit intens citeva sapt inainte)???

eu nu am vrut razboi cu GVL...si nici conducerea H.K.-ului nu a dorit acest lucru....dar mandria conducatorilor ambelor triburi a facut imposibila gasirea unei solutii...si crede-ma ca multi am incercat sa evitam sa ne atacam prietenii din GVL
in ca priveste pregatirile...abia la 2 zile dupa inceperea razboiului mi s-au intors trupele de la alte granite...noroc ca GVL-isti au dormit mai mult :p


@Carmen iti multumesc pentru aprecieri.....sa-mi spui cand tie somn...ca iar am surprize pentru mikian :p

ps
ti-a placut bancu? ....din pacate la noi nu va fi de ajuns :p
 

DeletedUser25877

@Carmen iti multumesc pentru aprecieri.....sa-mi spui cand tie somn...ca iar am surprize pentru mikian :p

ps
ti-a placut bancu? ....din pacate la noi nu va fi de ajuns :p

sorry, deja am raspuns :p si nu ma pot repeta ... dar daca tot ma tineti macar cu o cafea sariti si voi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

[Q1UOTE]
sorry, deja am raspuns :p si nu ma pot repeta ... dar daca tot ma tineti macar cu o cafea sariti si voi

nu beau cafea, nu fumez, nu ma droghez...am alt viciu :rolleyes:...asa ca gandestete cat transpir eu ca sa stau treaz :D si apoi cine nu te lasa sa te culci? :p
 

DeletedUser9688

ai grija, s-ar putea sa-ti bei cafeaua dimineatza langa gard... satul sa revina la proprietarul de drept ;)

deocamdata e la mine... si am o vaga presimtire ca la cat sprijin am bagat in el, va mai sta o perioada buna la mine...
asadar, pot sa spun ca m-am tinut de cuvant si dimineatza am venit langa tine sa-mi beau cafeaua... ai studiat bine problema??



Expediat 09.09.09 08:01

Agresor: keithoss
Sat: 10...la plesneala.. (415|806) K84

Număr: 0 0 0 0 0 100 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Apărător: paranteza92
Sat: 10...~Grecia~ (403|815) K84

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Trupele apărătorului, care au fost pe drum

0 0 8069 0 0 1600 671 0 0 0 0 0
Prada: 0/8000
Modificare de adeziune Aprobare scăzută de la 20 la -15
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25877

deocamdata e la mine... si am o vaga presimtire ca la cat sprijin am bagat in el, va mai sta o perioada buna la mine...
asadar, pot sa spun ca m-am tinut de cuvant si dimineatza am venit langa tine sa-mi beau cafeaua... ai studiat bine problema??



Expediat 09.09.09 08:01

Agresor: keithoss
Sat: 10...la plesneala.. (415|806) K84

Număr: 0 0 0 0 0 100 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Apărător: paranteza92
Sat: 10...~Grecia~ (403|815) K84

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Trupele apărătorului, care au fost pe drum

0 0 8069 0 0 1600 671 0 0 0 0 0
Prada: 0/8000
Modificare de adeziune Aprobare scăzută de la 20 la -15

foarte bine, doar ca trisezi putin... mi-ai "vandut" un pont nu tocmai adevarat, eu te astept in locul stabilit si tu m-ai lasat cu ochii in soare, nu e frumos sa sti :(... cat despre cafea, inca o astept :p
 

DeletedUser9688

foarte bine, doar ca trisezi putin... mi-ai "vandut" un pont nu tocmai adevarat, eu te astept in locul stabilit si tu m-ai lasat cu ochii in soare, nu e frumos sa sti :(... cat despre cafea, inca o astept :p

cum adica "nu tocmai adevarat"???
ti-am spus ca iau sat gard-n gard cu tine si asa a fost.. ce conteaza ca e pe diagonala?
ai fi vrut sa iti spun exact satul tinta? iar daca ti-am trimis ieri spionaj pe un alt sat a fost doar ca sa te induc in eroare.. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25877

cum adica "nu tocmai adevarat"???
ti-am spus ca iau sat gard-n gard cu tine si asa a fost.. ce conteaza ca e pe diagonala?
ai fi vrut sa iti spun exact satul tinta? iar daca ti-am trimis ieri spionaj pe un alt sat a fost doar ca sa te induc in eroare.. :D

:D dragul meu mi-ai dat intalnire la un loc bine stabilit... acolo mi-ai promis ca vi, dar nu-i nimic, te iert, platesti tu .... cumva :rolleyes:
 

DeletedUser

hehe hk.va astept pe mine ma-ti omis apropo ma cheama shocker2012 ajtept atacuri..!

succes in continuare.
 

DeletedUser9688

Esti un scump,ca de obicei, dar seman prea mult cu sefa ca sa ma vrei langa tine :)

pai eu o vreau si pe sefa ta langa mine.. dar nu vrea ea.. :(

shocker2012 a spus:
hehe hk.va astept pe mine ma-ti omis apropo ma cheama shocker2012 ajtept atacuri..!

succes in continuare.

nu reprezinti tu un interes prea mare.. asa ca nu te mai umfla in pene... :D
 

DeletedUser

cata?...are palmele batatorite. de la palos. :D...se lupta mult saracul, pe toate fronturile :)
 

DeletedUser

pe cine sa ajut? insensibilul asta care in loc sa va trimita flori, va ataca?...da-l incolo sa se descurce singur. d-abia astept sa va puneti amandoua pe el sa vad cum da din colt in colt ca soarecele.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus