H.K. vs GVL

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Un razboi care nu ar fi trebuit sa inceapa niciodata...dar asta e....

"bucurosi le-om duce toate de e pace, de-i razboi"

Vom reveni cu statistici dupa primele 24 de ore de lupte crancene :D

ps
fara certuri...pentru tiganie vezi Tribal Lords :p
 

DeletedUser

Din pacate razboiul a inceput din cauza lui Carmen V ...am incercat prin diferite metode sa atrag gvl-ul la noi din cauza incapatanarii lui carmen si prin dorinta ei de a ne distruge nu numai ca am inceput acest razboi dar vor plati multi jucatori din gvl care cred ca inca aveau chef de joc si mai mult de atat probabil ca meritau sa fie intr`un trib pe masura lor.
O sa va arat o prima statistica ...razboiul a inceput de pe data de 06.09.2009 si in mai putin de 16 ore am reusit sa le dovedim ca suntem un trib care nu ne sperie inca 1 razboi si oricat de benefica cred ei alianta cu tsl o sa vada ca nu ii ajuta deloc si nu ii va scapa nimeni de acest razboi.


Side 1:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Side 2:
Tribes: GVL
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 351
Tabăra 2: 63
Diferență: 288

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 152
Tabăra 2: 22
Diferență: 130
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
am si eu doua intrebari daca imi permiteti
1)tribul in care meritau sa fie anumiti jucatori e h.k.?mai aveti locuri?:confused:

2)ne spui marite conducator si cum ati respectat voi ora de incepere a razboiului?:D
 

DeletedUser17395

Tot respectul pentru ea , voi mai vroiati inca o fuziune ? :)..Altfel nu prea puteti...Bravo ati luat 130 de sate, mai aveti cateva zeci de milioane....
 

DeletedUser

O sa iti raspund frumos si cat mai la subiect nu vreau sa ma tiganesc si pe aici :)

1. Pai tinand cont de pozitia lor pe harta mi se pare normal ca ei sa faca parte din h.k., din pacate carmen v este o jucatoare care joaca pentru propria ambitie si nu o intereseaza daca alti 100 o sa aibe probleme din cauza asta.
2. Singurele atacuri pe care le am avut asupra lui gvl in timpul pna-ului si pana la inceperea razboiului a fost asupra jucatorului legolas96 care la recrutarea in ciuda faptului ca stia ca acel jucator are zeci de atacuri de la noi. in rest nici 1 jucator nu a atacat si a asteptat ora 17:00 ca razboiul sa devina oficial.

Sebastos1 multi vorbesc de tribul h.k. multe chestii despre care nici nu au habar dar putini ne cunosc :)
 

DeletedUser

Era normal sa mai vrem o fuziune ...in gvl avem prieteni si jucatori care ne au ajutat de cate ori au avut ocazia ....sunt relatii mai stranse decat crezi doar ca au 1 frunte un mare "conducator" care cred ca sa lasat pacalita de vrejurile tsl ca o sa termine h.k. odata cu inceperea acestui razboi :))
Ps: voi cum o duceti ? vad miscari naspa pe harta ...am patit`o si eu cu sefii :)) dar iti promit ca la acele cazuri o sa cooperam sa le luam satele atat tsl cat si h.k.
 

DeletedUser17395

De ce ti se pare normal ca , dupa pozitia hartii sa fie la voi , ca nu inteleg ?A hotarat cineva ca trebuie sa se faca 4 triburi mari si gata ? Eu zic ca fuziunile, ar trebui facute intre triburi care se inteleg bine de la inceputurile hartii si au aceleasi teluri......
 

DeletedUser

Tot respectul pentru ea , voi mai vroiati inca o fuziune ? :)..Altfel nu prea puteti...Bravo ati luat 130 de sate, mai aveti cateva zeci de milioane....

opteroane...daca tu ai convins-o pe Carmen sa inceapa razboiul...ai facut cea mai mare prostie din viata ta ... unde crezi ca vom trimite noi toate satele pe care le luam de la GVL?....ai ghicit, le facem de atac si le trimitem cu dedicatie pe TSL :D
 

DeletedUser28329

Nu ii bagati in seama pe cei din TSL ca numa gura e de ei si mai ales a lui Opteron180
de cand il stiu asa bagaret de seama a fost iar despre cei din CarmenV si cei din GVL nu poti ** nimic sunt niste lasi si jumatate
 

DeletedUser

bine punctat lord-k sunt perfect de acord cu tine ...opteron vorbeste prea mult si nu prea face nimic :))
 

DeletedUser28329

sa nu ii asculti TheStranger ca va veni si timpul celor din TSL sa moara odata cu famila lor aia mareata
 

DeletedUser

corect si timpul se scurge tic - tac :)) stii care e problema ? nu intelege opteron cum tnt acum se descurca mai bine cum de avem aparare pentru toate granitele ...sunt niste lucruri pe care opteron nu poate sa le inteleaga :)
 

DeletedUser28329

si chiar voi astia din TSL de ce va bagati e razboiul lor si fac ce vreau. stiu ca incercati sa ii intimadati dar nu se poate GVL e pe cale sa piarda numai daca nu apar repede oameni justitiei ( TSL ):)
 

DeletedUser17395

Lord de 14 ani, in afara ca stii sa furi profiluri, mai stii si altceva ? Il furasei pe al meu, si al lui kidix e inca la tine...Chiar nu am chef si de tine, esti prea degeaba ....
 

DeletedUser25877

Replica la acest topic va fi una scurta, pentru ca nu cred ca am foarte multe de comentat. "Alianta" dintre triburile noastre si relatiile dintre noi deja le stiu toti, asa ca, nici pe astea nu le voi mai comenta. Acest trib a luat nastere in august 2008 , dar nu va fuziona nici azi si atata timp cat il conduc eu nu va fuziona (asculta bine Cretu) niciodata cu alt trib, oricate sate luati si oricate atacuri dati pe noi... decizia nu a fost doar a mea, desi politica voastra anti CarmenV s-ar putea sa prinda la cativa jucatori de la mine ci a fost majoritar decisa de colegii mei langa care am "crescut" si care au decis ca decat sa intre la voi in trib mai bine lupta , asa cum stiu si pot (cu 30000 de topoare daca asa stiu dar va spun ca sunt mandra de ei pt ca au ceva ce voi nu aveti si nu exemplific), inconjurati de voi. Razboiul asta a inceput prin fuzionarea voastra cu DW-ul, planul a fost bun, racolati DW si GVL si dispuneti de toata zona, noi va blindam granita cu TSL si totul e minunat, ne uitam cum canta pasarelele si cum pasc caii nostri linistiti... dar din pacate pentru voi, o mana de jucatori condusi de o "incapatanata", vi l-au stricat putin prin decizia lor de a incerca sa iasa din mijlocul vostru si a nu intra exact la cei care le-au intors spatele de cate ori au avut ocazia si nu au mai avut nevoie de ei. Va garantez ca acest id, CarmenV, in GVL va pierde si ultimul sat, dar va spun ca aveti mult de luptat pe toate fronturile pentru asta.

Cu stima,
aceeasi "incapatanata" :)
 

DeletedUser17395

Na ma maretzule, ca mai sunt si persoane cu caracter .....nu numai legume care sa va dea voua sprijin si sate sa va faceti mari ...Cred ca muriti de oftica..:) .Pacat ca sunt putine pe lumea asta....ati dat mereu de legume care v-au facut jocul..
Si inca ceva si nici nu mai citesc topicu ca mi se face scarba:). LordK ala , tu nu stii sa mergi pe strada, crezi ca iti poti da cu parera de TSL ? Ciocu mic, si ai grija sa inveti bine la scoala sa nu ajungi analfabet ca multi din HK.... Pa.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus