H.K. vs R.A.

  • Autor subiect DeletedUser17395
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17395

TheStranger în data de 14.04. la ora 18:57
Vreau sa va informez ca incepand data de 14.04.2009 cu ora 19:00 diplomatia noastra se schimbi din neutrii in dusmani.
E cam tot aia tocmai din acest motiv nu este nevoie de un interval de 24 sau 48 de ore spre exemplu.



O zi placuta in continuare.





Sa inteleg ca aceasi declaratie le-ati dat celor din TSL, sau nu a fost indeajuns curaj?
Curaj stranger, curaj..tragi aer in piept si scrii.
Ma bucur ca licuricii aia care au trimis cele 500 de atacuri de pana acuma se simt folositori, din pacate de numele lor nu prea o sa se auda prea mult pe aici, anonimi de la marginea hartii cautand gloria.....
 

DeletedUser

tin sa va reamintesc ca voi ati renuntat la PNA, ba chiar ati intarziat, asa ca nu mai faceti pe victimele:
Pai vezi, bine ca recunosti :) . Nu ne-a impins nimeni stati linistiti, oricum am intarziat noi mult, trebuia sa il rupem mult mai devreme..
Si cine a zis ca e razboi ? , doar nu avem relatii diplomatice...Asteptam sa vedem ce faceti :)
 

DeletedUser17395

SUntem mandrii de asta :) Sa nu ziceti ca suntem singurii vostrii dusmani :) NE batem cu 19000 de sate, ma simt chiar mandru :).
Hai gata cu gluma, hai sa postez si eu ceva cat inca mai pot :))
Side 1:
Tribes: R.A.
Players:

Side 2:
Tribes: H.K.
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 185
Tabăra 2: 1,265
Diferență: 1,080

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 17
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,432,760
Tabăra 2: 10,471,157
Diferență: 9,038,397

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 247,300
Tabăra 2: 159,731
Diferență: 87,569

image.php
 

DeletedUser

licuricii aia de care vorbesti tu .. joaca in echipa .. si iti vor rupe fasul si tie in curand .. succes.
 

DeletedUser9688

dap.. ne-ati facut.. fiti mandrii... drept dovada nu mai trimit restul de atacuri.. ma bag la somn acum..
 

DeletedUser17395

Si care e problema daca imi rupe fashul ? Macar am curaj sa stau intr-un trib micutz , format din prieteni , nu sa intru cum au intrat majoritatea dintre voi de frica in tribul cel mai mare pe care l-am vazut vis-vis de satele mele, si acolo sa descopar uimit cati prieteni mi-am gasit. Cum zicea cineva, pacat ca sunt doar 200 de membrii ca voi recrutati toata harta. Eu de abia astept sa scap de joc, sper sa fiti capabili sa si reusiti , m-am saturat de atatea penibilitati, care sunt tari in gura din mijlocul unui trib mamut.
 

DeletedUser

ar trebui sa va schimbati numele tribului in "O sa...", numai asa o tineti, o sa facem, o sa dregem, o sa nutrim operatiuni gen "OARE-I FAKE?", o sa, o sa, o sa...
 

DeletedUser9688

acordam oricarui vecin dreptul de a juca.. ai dreptate, pacat ca e limita de 200...
oricum, din cate stiu si tu ai primit invitatie la noi in trib, nu?


apropo.. voi nu aveti somn?? chiar aveti chef sa stati sa va certati pe aici cand noaptea va poate oferi atat de multe bucurii?
ce naiba.. hai sa purtam un razboi prietenesc fara certuri pe forumul extern.. ce ziceti?? n-ar fi mai frumos?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

dap.. ne-ati facut.. fiti mandrii... drept dovada nu mai trimit restul de atacuri.. ma bag la somn acum..

Nu te supara dar mi se pare pur si simplu penibil ca un trib de elita si imens care va vedeti , sa oficializati razboi cu noi, si nu si cu TSL , desi ala era obicetivul vostru declarat si principal..
De altfel ambele triburi Hk si TSL mi se par de prost gust sa nu oficializeze razboiul desi va bateti ca chiorii...De ce ? teama de a nu se inclina balanta spre o parte si sa va faceti de ras...
Gresesc? nu cred....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9688

Nu te supara dar mi se pare pur si simplu penibil ca un trib de elita si imens care va vedeti , sa oficializati razboi cu noi, si nu si cu TSL , desi ala era obicetivul vostru declarat si principal..
De altfel ambele triburi HL si TSL mi se par de prost gust sa nu oficializeze razboiul desi va bateti ca chiorii...De ce ? teama de a nu se inclina balanta spre o parte si sa va faceti de ras...
Gresesc? nu cred....

sincer.. cred ca gresesti.. e departe de mine granita aia cu TSL, si chiar n-am idee de ce nu a fost trecut si TSL la dusmani.. dar tind sa cred ca e prea mica granita cu ei..

P.S. vezi ca e H.K., nu HL
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

Granita mica dar ala e visul vostru:) intre timp daca ar cadea RA ar da bine la C.V. :)
 

DeletedUser9688

visul nostru?? asta chiar e fals... niciodata nu am avut vise sa luptam impotriva TSL-ului.. am vrut chiar o alianta puternica cu ei.. dar pentru ca au vrut ei neaparat sa lupte impotriva contului janika0, uite ca s-a ajuns aici...

oricum DREAD avea vise cu monopol pe knight, cu tribut nu stiu cate sate... cu vasali si alte chestii... se considera Mohamed al X-lea...

o fi joc medieval, dar totusi... traim in mileniul III..
 

DeletedUser13834

visul nostru?? asta chiar e fals... niciodata nu am avut vise sa luptam impotriva TSL-ului.. am vrut chiar o alianta puternica cu ei.. dar pentru ca au vrut ei neaparat sa lupte impotriva contului janika0, uite ca s-a ajuns aici...

oricum DREAD avea vise cu monopol pe knight, cu tribut nu stiu cate sate... cu vasali si alte chestii... se considera Mohamed al X-lea...

o fi joc medieval, dar totusi... traim in mileniul III..

tributul si alte alea le-a auzit la mine. a vazut ca nu-l duce capul la nimic, a ales calea usoara de a plagia pe sheful lui, sa para si el cool:cool:
 

DeletedUser9688

tributul si alte alea le-a auzit la mine. a vazut ca nu-l duce capul la nimic, a ales calea usoara de a plagia pe sheful lui, sa para si el cool:cool:

din partea mea poate sa auda ce vrea unde vrea el.. atata timp cat nu a fost in stare sa rezolve o problema amarata pe 2 sate luate de un coleg de-al lui fara sa aibe curatari pe satele respective, parerea mea va ramane una foarte proasta fata de el.. n-a stiut sa se impuna in propriul trib atunci cand trebuia..
 

DeletedUser

Mare durere ...dupa cum spus granita H.K. Vs Tsl nu e formata ci doar avem acolo 4-5 jucatori buni cat sa le tina piept cu putin ajutor din partea noastra ....Tsa au 2-3 jucatori pe langa noi care din pacate punctajul lor a ajuns sub 400 000 ...drept urmare nu avem de ce declara razboi daca vor sa o faca nu au decat ....cat despre voi ...ce sa zic ...a`ti fost zmei ...voi a`ti anuntat ruperea pna-ului ...mai mult de atat v ati bagat in prima linie ....drept urmare uite ca am gasit cui sa declaram razboi :)
Acei micuti de care tu vorbesti ca au dat 500 de atacuri le au trimis pentru ca isi dau interesul si sunt activi ...nu trebuie sa fie nici un jucator cunoscut atata timp cat este tribul ....tie ti se pare ca esti un jucator cunoscut ? daca da intreaba pe unu din k12 de tine sa vedem daca stie ...zonal fiecare jucator ar trebuii sa il cunosti indiferent de punctaj ...asta daca esti suficient de bun ca si jucator.
Stii foarte bine ca statistica care ai postat`o tu ...e degeaba ....au fost 14 sate luate de la sandokan in mijlocul vostru ...si dupa cum a`ti vazut nici nu ne am obosit sa le blindam ...nu se merita ...cand putem sa incepem de la granita spre mijloc :)
Dar daca tot vrei sa facem pe desteptii o sa iti postez eu in 1-2-3 zile statistica sa vedem care cum stam ....pana atunci spor la innobilat ...cu toate ca satele care le am avut prin mijlocul vostru le`ati luat ...si altceva nu vad ce sa luati :)
 

DeletedUser17395

Nu declarati pt ca va e frica, nu am fost zmei, doar curajosi, repet spre deosebire de genul vostru de jucatori care cand vede ca e incoltit intra la voi(si voi milosi il primiti ca sa mai joace si el, de parca nu putea sa o ia de la inceput de la margine)
Gata nu mai am chef sa bat campii pe aici, cand am rupt pna nu l-am rupt cu gandul ca va vom innobila pe toti, ma astept sa fim in pierdere o lunga perioada de timp, cand poate se vor intampla alte lucuri.
Oricum satele noastre luate de la voi de pana acuma au fost luate corect pe merit, poate recunoasteti ca ce ati luat pana acuma a fost doar jucatori izolati, + 2 sate cedate de mine :).
Rizi vad ca ai mai innobilat si tu intern si niste sate de barbari si ai crescut, bravo, cand ai sa ma ataci am sa am grija sa las satele goale, sa te simti nebagat in seama ca si pana acuma :)
 

DeletedUser13834

plangi .. RA o sa cada ca au fost mereu niste acoliti, succes.

imi pare rau sa te dezamagesc...cand erau RA pe harta tu inca numarai cum cresteau resursele sa-ti faci curtea nobila :)

tine-ti comentariile tale pentru tine. nu stii tu cam ce au facut RA
 

DeletedUser

Ce-mi plac oamenii care traiesc in "trecut" ok incercati sa acceptati prezentul si sa va ganditi ca pe viitor se deschide lumea 13, succes maretului trib RA care stagneaza de 3 luni de zile, ca deja ma plictisiti si suntem offtopic.
 

DeletedUser17395

cum a zis Jack , cand noi ne jucam , tu cerseai resurse ..Prietene unii de la voi sunt ingrasati cu resursele noastre, in caz ca nu stii :) .Serios zic ca ar trebui sa ne multumiti ca mai stam sa ne jucam si cu voi :). Daca respect din HK respect jucatori care chiar au jucat, uitate la aia cu multi inamici invinsi, 2 mil e prea putin sa vi sa faci ai gat :).
Si pacat ca sa apucat Jack de bautura ca va rupea si el capu un pic ^^
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus