H.K. vs R.A.

  • Autor subiect DeletedUser17395
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17395

Nu vad de ce vorbim de asta, nimeni din RA, dintre cei vechi nu va accepta in veci vreo invitatie de la voi ...asa ca e vorba goala toata discutia de pana acuma...Preferam sa ramanem fara sate :)
 

DeletedUser22922

foarte bine man,atunci sa ramaneti fara sate,inseamna ca vreti un loc calduros si fara razboaie la marginea hartii :))
 

DeletedUser17395

Vrem sa vedem cum e, ca voi ati fost zgarciti si nu ne-ati povestit
 

DeletedUser22922

:) sa iti spun sincer nu stiu cum.....cand am inceput pe l7 eram pe la marggine si eram intr-un trib micut rau....dar uite unde am ajuns.....o sa va fie bine la margine si voua si tsl/tsa
 

DeletedUser17395

E bine ca esti optimist :) , dar nah si altii au fost optimisti inaintea voastra , si au sfarsit urat.....
 

DeletedUser15358

:) sa iti spun sincer nu stiu cum.....cand am inceput pe l7 eram pe la marggine si eram intr-un trib micut rau....dar uite unde am ajuns.....o sa va fie bine la margine si voua si tsl/tsa

pasarea malai viseaza:rolleyes:
Ma pretene nu crezi ca te faci de rusine cand vii si ameninti pe forum ca inobilez 3 triburi tu care vorba aia...te bati cu satele de barbari si ai 2 mil la agresori ? Cu amenintari dinastea poate veni un lider nu un incepator ca tine ce a fost recrutat din mers.
 

DeletedUser22922

mai prietene....eu am luat 10-20 sate de barbari restul le-am luat de la jcatori...nu zic ca eu innobiliez 3 triburi......apropo ce rost are sa ne certam :))
 

DeletedUser

daca ma apuc eu iar sa vorbesc..iar imi pierd timpul pe aici..Mai bine sa imi dea ban adminii de pe acuma...

te plangi ca noi vrem sa ne dam mari...ca lupul cel mare si rau (H.K.) ataca oita cea mica si frumoasa (R.A.), ca nu o sa ne mai raspunzi la postari, etc.

sa-ti aduc aminte cine a deschis aceasta tema?... culmea ... chiar tu ai deschis-o
:D


ps
sa nu uitam ca R.A. este academia "neoficiala" a TSL...faceti doar numai ce spun ei, luptati alaturi de ei impotriva noastra, etc ;)
 

DeletedUser17395

nu stiu cine va propus dar la urechile mele nu a ajuns nimik ....ne`ati luat pe nepregatite in momentul cand a`ti rupt pna-ul si tocmai din acest motiv nimeni nu va fi recrutat din ra ....nu a spus nimeni ca nu stiti sa jucati ...unii din voi sunteti buni ...doar ca nu sunteti in tribul potrivit :)

Pff pt ca tot imi sterg adminii posturile, incerc cu altceva , ca vad ca ban tot nu imi dau ....
Stranger daca te-am luat pe nepregatite inseamna ca nu prea ai habar de realitatile din zona noastra, si sper sa mai fi luat pe nepregatite si cu alte chestii ..
Apropo facem treaba buna kidix si ceilalti , ma bucur ca ii am alaturi :D
 

DeletedUser

kidix e doar un mic tradator ...oricum nu misca in zona ...stiam de la inceput ca va pleca intr`o buna zi in tsl / tsa dar am avut suficient timp sa distrugem ra :) ...intr`un cuvant scopul a fost atins ...cat despre alte chestii ...cum ar fi ? vorbesti de faptul ca ingenuncheati in fata gvl sa ne declare razboi ...la asta te referi ??...vad ca inca nu ai inteles faptul si nici 3 jucatori plecati ... nici 1 alt trib cu care avem alianta si se schimba in razboi nu poate sa ne destabilizeze....faptul ca luati sate de la inactivi chiar va multumesc ma scapati de o grija sa numai stric armata pe ei ...stric direct pe voi :))
Hmm sa ma gandesc la realitatea din zona ra ....hai sa o discutam ...ca si trib esti singurul care mai poate sta cu nasul pe sus ca nu a pierdut masiv sate si stii de ce? pentru ca ai fost singurul care a crezut in ra ...si vreau sa privesti cu ochii tai cum cetatea se prabuseste :) ...in rest toti muncesc 3 luni sa ia 100 de sate iar noi le luam intr`o zi ....kidix si baietii ii testez psihic momentan ....cand va venii timpul nici 1 trib nu poate sa ii blindeze ca sa mai poata scapa basma curata si aici o sa spun cateva cuvinte ale unui jucator de pe lumea 3 "nimeni nu poate apara cat putem ataca noi" :) ....in rest ce mai e de zis ? faptul ca kidix se milogeste de toti jucatorii de pe granita cu voi si cu ei sa intre in tsl ...si chiar le am dat putin laptic sa vedem ce au de spus ...dar pana in final nici un membru h.k. nu va iesii din trib ...asa ca va doresc bafta in continuare....mai plangeti prin alta parte ...cautati alte triburi ...alti jucatori h.k. care sa iasa din trib si cine stie poate poate :)) ...oricum ai morcovu cu tot cu iepure si cu pasune :) asa ca nu pot spune decat sa stai mai relaxat :)
 

DeletedUser17395

Il divinizezi pe "visez" ?:) .Cred ca mai degraba l-ai implorat tu pe Capricorn sa nu iasa din HK, ca va duceati la fund rau de tot :) . Crezi tu ca ma rog de GVL ? Adevaru ca ar trebui sa isi dea seama singuri de situatia lor. Cand ati fuzionat cu JaR nu ati avut nici o greata sa rupeti alianta cu ei, acu ca e groasa, a redevenit prietenia dintre voi...
Daca au sange in ei si isi dau seama ce fel de aliati sunteti , vor intra si ei in hora, daca nu sa stea linistiti acolo ....
 

DeletedUser

1. Nu il divinizez ...pe lumea 3 este in tribul pe care joc si eu si a spus o vorba mare de care ar trebuii sa ti cont :)
2. Nu m am rugat de capricorn sau de orice alt jucator sa ramana in trib din punctul meu de vedere treaba e simpla ...vrei sa faci parte din trib ti cont de regulile lui nu vrei usa e deschisa.
3. Gvl au incalcat ei alianta in prima faza tocmai de aceea si hotararea de a le declara razboi.
4. Ca sa te fac sa intelegi 1 singur lucru... in momentul de fata tribul h.k. isi permite razboaie pe toate granitele ...faptul ca kidix a iesit acum si a atacat imediat si a luat 30 de sate de la un inactiv nu e o lauda si nici decum ca suntem in cadere deja granita este aproape aranjata si pe zona aia si pe urma sa te ti nopti nedormite si sate pierdute :)
5. In momentul de fata Tsl / Tsa lucreaza la recrutari ....le urez succes doar ca nu vreau sa ii dezamagesc si le spun ca singurii care au plecat au fost marii jucatori din sefii in rest nici 1 din h.k.
R.A. lucreaza la fuziune gvl impotriva noastra ....va urez succes dar daca voi nu a`ti observat voi va spun eu ...cand a iesit jar de la noi am mai avut razboi gvl inca 3 zile ...in alea 3 zile aveam un avantaj de 60 de sate conform statisticilor asa ca pe zona aia te agiti degeaba :)
Oricum va urez bafta.
 

DeletedUser17395

O sa vedem ce se va intampla ......Am inteles ca ati declarat razboi TSL, de ce nu declari asta aici ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17004

daca nu va suparati, ati putea vorbi despre RAZBOI? :D

De genu: statistici, discutii pe marginea topicului, etc.

Ms :)

On-topic: cred ca H.K.nu va avea mari probleme...
 

DeletedUser

Vezi ca se ia si de tine ca ai zis ca H.K. nu va avea probleme, ai grija e periculos asta mic opteron de 28 anisori o ia randeaua ...
 

DeletedUser

Se pare ca ati fost extrem de activi in noaptea ce a trecut, sper sa va mai linistiti in vacanta.
Cateva din regulile pe care le-ati incalcat:
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22922

Fiti atenti la niste statistici :))

H.K. vs r.a./tsl/tsa-saptamana trecuta:))

Side 1:
Tribes: H.K.
Players:

Side 2:
Tribes: R.A. TSL TSA
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,027
Tabăra 2: 740
Diferență: 287

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 188
Tabăra 2: 129
Diferență: 59

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 8,235,211
Tabăra 2: 6,683,904
Diferență: 1,551,307

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,799,754
Tabăra 2: 1,305,332
Diferență: 494,422

image.php
 

DeletedUser22922

si inca ceva kidix in timp ce ii lua sate lui antract a putrtat o discutie cu antract....cred ca i-a facut farmece pt ca nu stiu ce i-a zis si a plecat imediat
 

DeletedUser9688

Il divinizezi pe "visez" ?:) .Cred ca mai degraba l-ai implorat tu pe Capricorn sa nu iasa din HK, ca va duceati la fund rau de tot :) . Crezi tu ca ma rog de GVL ? Adevaru ca ar trebui sa isi dea seama singuri de situatia lor. Cand ati fuzionat cu JaR nu ati avut nici o greata sa rupeti alianta cu ei, acu ca e groasa, a redevenit prietenia dintre voi...
Daca au sange in ei si isi dau seama ce fel de aliati sunteti , vor intra si ei in hora, daca nu sa stea linistiti acolo ....


ce fel de aliati suntem opteron?? am rupt noi PNA-ul cu voi?? v-am declarat noi voua razboi?? te gandeai ca daca ii ajuti pe cei din TSL o vei duce bine?? daca tot te bati cu pumnii in piept ca preferi sa ramai pe harta pana la ultimul sat, pai atunci lupta pana la capat si priveste cum iti cade maretul trib... cu knight ti-a fost usor, pentru ca nu stia ginel39 sa-si mobilizeze oamenii cum trebuie.. se pare ca e mai greu un pic cu HK... lupta pana la capat de acolo din RA daca tot ai inceput razboiul... fii mandru si lupta, nu cere fuziuni pe la aliatii nostri ca sa ii intorci impotriva noastra... daca nu vrei sa lupti mai bine faceti ce au facut noobs si scapati de o grija... va ia TSL toate satele si ne batem cu ei... :D


P.S. voi vorbi cu colegii din trib sa fii ultimul din RA caruia ii trimitem cateva mii de atacuri in cateva ore... sa vezi intai cum iti cad colegii de trib si apoi si tu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24552

Side 1:
Tribes: H.K. TNT
Players:

Side 2:
Tribes: R.A. TSL TSA
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 391
Tabăra 2: 179
Diferență: 212

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 49
Tabăra 2: 41
Diferență: 8

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,008,228
Tabăra 2: 1,560,349
Diferență: 1,447,879

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 488,163
Tabăra 2: 400,728
Diferență: 87,435

image.php
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus