H.K. vs RAI - un razboi din SE

  • Autor subiect DeletedUser18527
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18527

Un razboi din SE .... Pana acum H.K. se tine bine playeri nostri de pe granita sunt asediati dar fac fata cu brio si uneori uimitor la ce resurse slabe au, unor atacatori cu enspe mii de sate :D.
Ceea ce conteaza mult aici, este prietenia care s-a legat intre membrii a 4 triburi asediate de fostul trib ba-bau H.S. (sa-i fie tarana usoara), care odata cimentata a facut din acest trib format la nevoie o mika forta prin SE -ul indepartat.
O lauda speciala i se poate aduce "maretului nostru lider Thestranger" care prin multiplele lui calitati, mie lene sa le amintesc, a reusit sa creeze ceea ce apare in zona k85, ptr ca el nu va uita niciodata ca tribul este un ansamblu de indivizi care impreuna dau puterea tribului....
Si thedarkprincess ---> sti ca eu te iubi , numai fi asa....fara certurile noastre zilnice ce monoton ar fi chatul. :D

Profit de ocazie sa-l amintesc aici pe preferatul meu...maestrul vali.cristian care cu 400 de atacuri full pe cele 10 de sate ale sale, de atunci, reusea sa ia cate un sat adversarilor... respect si nu uita ca sunt dator cu o statuie ...:D
Respect si ptr ex triburile care au hotarat sa se uneasca ptr un ideal comun... L-ALB, MIB, HARD, =TK=.

Razboiul va fi greu...Asta daca nu se hotaraste si RAI sa faca ce a facut H.S. , adica sa piara.
App stire de ultima ora....academia lor s-a dezintegrat azi...la 4 ore dupa ce le-a fost declarata ruperea aliantei.:p


Side 1:
Tribes: RAI
Players:

Side 2:
Tribes: H.K.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,825
Tabăra 2: 3,742
Diferență: 917

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32
Tabăra 2: 103
Diferență: 71

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 14,531,060
Tabăra 2: 17,693,524
Diferență: 3,162,464

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 263,643
Tabăra 2: 839,754
Diferență: 576,111

image.php
 

DeletedUser17395

RAI ...academia Knight , si HK prietenii Knight .... SI au razboi .. Inca o dovada a performantelor liderului :)
 

DeletedUser7708

Opteron, rău te-ai făcut tată de când am încheiat-o cu MaSoN :))
 

DeletedUser7708

Sunt mândru de tine fiule :D
Ah, acum mă simt liniştit ca pensionar, ştiu că am înlocuitor :D
 

DeletedUser17395

:))) Nu stiu daca ma pot ridica vreodata la valoarea tatalui meu :))) da ma chinui :p
 

DeletedUser

ce razboi frumos!:))
ieri au dezertat din RAI aproape 10 jucatori si au fugit la HK :))
ce sa spun...
 

DeletedUser9688

ce statistica zdrobitoare...

acei jucatori nu au dezertat... daca nu stiti despre ce e vorba mai bine faceti putina liniste...

deocamdata statistica spune tot...cea postata mai sus e dintotdeaua..

mai jos postez statistica din ultima saptamana... si cand ma gandesc ca am discutat cu doraal candva sa facem un PNA sau o alianta m-a luat de sus..ca ramanem la razboi..si ca ni se pregateste o mare surpriza.. ia uite cine a avut parte de surprize pana la urma....


Side 1:
Tribes: H.K.
Players:

Side 2:
Tribes: RAI
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 669
Tabăra 2: 427
Diferență: 242

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 55
Tabăra 2: 4
Diferență: 51

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,098,293
Tabăra 2: 3,159,205
Diferență: 939,088

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 451,520
Tabăra 2: 35,595
Diferență: 415,925

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

Deci maretii RAI nu fac fata ??? Hmm Pareau foarte increzatori...
 

DeletedUser9688

pacat ca in versiunea asta noua.. 5.1 nu poti face forum comun si cu dusmanii... ma tenta ideea sa fac forum comun cu RAI :D
 

DeletedUser18527

lasa cata tata...ca e mai bine sa discutati voi cu ei in forumul lor :D sa propuneti ofensive, sa le dati sfaturi... =))
 

DeletedUser18527

Hmmm....O ultima statistica.
Cam jalnic...se putea mai mult...ne cerem scuze de cele 4 sate pierdute care au fost luate de adversari, au fost recuperate dar nu s-a actualizat sistemul :D


Side 1:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Side 2:
Tribes: ~RAI~ RAI
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 322
Tabăra 2: 145
Diferență: 177

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 42
Tabăra 2: 4
Diferență: 38

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:
 

DeletedUser17395

Nu m-am rugat , pt ca nu imi consum timpul acordat rugaciunilor pt un joc .. Dar mi-am dorit mult :) . Asta pt prietenii trimisi la margine de catre unii dintre ei ...si pt stilul scarbos al Knightului de a intelege jocul .Ma refer la recrutari .. Cum sa nu fiu frustrat daca un jucator avea invitatii de la noi si de la ei ...si 90% intrau la ei pt ca ii vedeau mai multi :) .. Si nu uit duminica aia cand m-au tinut in casa toata ziua cu atacurile lor :))) etc etc :) ..
Si de RAI ce sa mai zic ? ne-au luat toti jucatori izolati...ii amenintau , la noi sau la margine ...si deh ei slabi de inger ..intrau ..Nu ii uit nici pe ei :) de abia astept ziua sa fiu langa unii dintre ei cu satele :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18527

Ce dezertari domne...Am casuta plina sa-i invitam in academia noastra in trib ...pe luna
Mai nou trec in *EVIL* de parca acolo nu pot fi innobilati ca refugiati. Boring...


Side 1:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Side 2:
Tribes: RAI ~RAI~ *EviL*
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 115
Tabăra 2: 122
Diferență: 7

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 2
Diferență: 22

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 887,918
Tabăra 2: 920,984
Diferență: 33,066

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 228,452
Tabăra 2: 15,771
Diferență: 212,681

image.php


Daca se tine si SEVEN de treaba intr=o luna doua ne intalnim.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tragica familia asta a Knight........

hai sa te le lamuresc ...
RAI nu mai este academia Knight , au dezertat :)) ... cica au fost cateva ore academia la Knight , am vazut ca Knight are 170 de membri wow nu iam mai vazut sub 180 de membri pana acuma :))
si tribul in care mah aflu eu acum nu are nici o legatura cu Knight inafara de aceea ca suntem fosti membri Knight
 

DeletedUser17395

Noi nu v-am declarat razboi :)) mai ne gandim :))) . Da dupa cum stii , nu se scapa asa usor de razboi :) ..
RAi ...**** daca mai e sau nu academie...dar colaboreaza impreuna.... Tot aceeasi ciorba..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus