H@-MdA vs ~TOR~ ?

  • Autor subiect DeletedUser19074
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19074

Side 1:
Tribes: ~TOR~
Players:

Side 2:
Tribes: H@-MdA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,227
Tabăra 2: 7,793
Diferență: 4,566

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 41
Tabăra 2: 52
Diferență: 11

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 24,447,110
Tabăra 2: 61,843,264
Diferență: 37,396,154

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 366,307
Tabăra 2: 512,778
Diferență: 146,471

image.php





Side 1:
Tribes: ~TOR~
Players:

Side 2:
Tribes: H@-MdA
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 102
Tabăra 2: 367
Diferență: 265

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 31
Diferență: 29

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,031,085
Tabăra 2: 3,509,406
Diferență: 2,478,321

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20,741
Tabăra 2: 301,067
Diferență: 280,326

image.php
 

DeletedUser

gabitz,mai schimbi multe triburi?nu mai pune statistica din ultima saptamana.stii prea bine ca satele alea au fost luate pe snipuiala.ati fugit din WAR pentru ca aveti pna cu ~TOR~ si v-ati dus in H@-MdA ca sa ii luati pe nepregatite pe ~TOR~ si sa ii atacati.v-a reusit figura,dar ~TOR~ isi va reveni cu siguranta
 

DeletedUser14336

~tor~ din k54 se tine bine,si o sa se tina foarte multa vreme,ce e ramas in k44 e vechea garda din burn,asa zisele ramasite care vor disparea cam intr-o luna maxim 2
 

DeletedUser

mda. crip, ai intrucatva dreptate, desi nu la fel ar fi stat lucrurile daca ARM nu facea aceasta manevra. Cat despre ce spune boggy, no comment. Baietasii din WAR uita cand se rugau cu cerul si pamantul de noi sa ii primim in trib ca sa ii scapam de Light! :))) Mi se propusese si fuziune (sub numele nostru). Se pare ca in jocul asta oricum nu primeaza onoarea! Cu cat esti mai nesimtit, cu cat te apropii de ideea de "Iuda", cu atat ai mai mult de castigat. Asa ca ce pot sa spun decat: felicitari celor fara onoare!
Cu deosebit respect, Alex!
Si nu, nu generalizez, pentru ca sunt oameni care mi-au fost dusmani si inca imi sunt, pentru care am un mare respect. Nu trebuie sa enumar, se stiu ei!
 

DeletedUser14336

mda. crip, ai intrucatva dreptate, desi nu la fel ar fi stat lucrurile daca ARM nu facea aceasta manevra. Cat despre ce spune boggy, no comment. Baietasii din WAR uita cand se rugau cu cerul si pamantul de noi sa ii primim in trib ca sa ii scapam de Light! :))) Mi se propusese si fuziune (sub numele nostru). Se pare ca in jocul asta oricum nu primeaza onoarea! Cu cat esti mai nesimtit, cu cat te apropii de ideea de "Iuda", cu atat ai mai mult de castigat. Asa ca ce pot sa spun decat: felicitari celor fara onoare!
Cu deosebit respect, Alex!
Si nu, nu generalizez, pentru ca sunt oameni care mi-au fost dusmani si inca imi sunt, pentru care am un mare respect. Nu trebuie sa enumar, se stiu ei!




daca ~arm~ nu facea manevra asta,se forma un tribulet format din ex-lr de la granita cu ~tor~ pt a putea duce din nou razboiul...care tot prin aceeasi jucatori se duce chiar daca acuma sunteti neutrii cu arm
 

DeletedUser19074

mda. crip, ai intrucatva dreptate, desi nu la fel ar fi stat lucrurile daca ARM nu facea aceasta manevra. Cat despre ce spune boggy, no comment. Baietasii din WAR uita cand se rugau cu cerul si pamantul de noi sa ii primim in trib ca sa ii scapam de Light! :))) Mi se propusese si fuziune (sub numele nostru). Se pare ca in jocul asta oricum nu primeaza onoarea! Cu cat esti mai nesimtit, cu cat te apropii de ideea de "Iuda", cu atat ai mai mult de castigat. Asa ca ce pot sa spun decat: felicitari celor fara onoare!
Cu deosebit respect, Alex!
Si nu, nu generalizez, pentru ca sunt oameni care mi-au fost dusmani si inca imi sunt, pentru care am un mare respect. Nu trebuie sa enumar, se stiu ei!



:)) da`mi te rog frumos nume de jucatori care te`au rugat sa`i primesti in TOR.

si 2,intr`adevar,am dorit o alianta cu voi,cautam alternative,dar in nici un caz nu tin minte sa se fi vorbit de o fuziune. dar daca mergem pe principiul "hai sa scoatem pieptul in fata,pentru ca boggy a dat deja cu bolovanul" , atunci se poate sa fie adevarat ce spui tu..


gabitz,mai schimbi multe triburi?nu mai pune statistica din ultima saptamana.stii prea bine ca satele alea au fost luate pe snipuiala.ati fugit din WAR pentru ca aveti pna cu ~TOR~ si v-ati dus in H@-MdA ca sa ii luati pe nepregatite pe ~TOR~ si sa ii atacati.v-a reusit figura,dar ~TOR~ isi va reveni cu siguranta


eu da,eu am plecat in H@-MdA sa dau in TOR! si o spun cu mana pe inima. si cu draga inima astept atacurile lor. dar se pare ca nu prea riposteaza,ori oamenii de la granita nu sunt prea activi (vezi cazul WAR - LIGHT). si da..am schimbat enorm de multe triburi.. te rog sa ma ierti pentru ca am fost in 3 triburi pana acum! :)
 

DeletedUser16873

gabitza asteapta atacurile lor mult si bine :D:D decat sa astepti sa fii atacat , adica peste 4-5 luni cand se gandesc mai bine ataca tu ;) iti spun din proprie experienta :rolleyes:
 

DeletedUser19074

Titlu trimis mai departe simonikbogdan sprijină Dany 14 modificarea numelui
Expediat 27.03.09 21:36
Trimis mai departe în data de: 27.03.09 21:39
Trimis mai departe de către: @ndrey*7
din: simonikbogdan
Sat: simonikbogdan (487|582) K54
Către: @ndrey*7
Sat: Dany 14 (484|581) K54

Unităţi:

0 0 0 0 0 0 0 22 0 0 0 0
Trimite mai departe mutare în altă grupă Şterge >>

simpatic..!
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~TOR~
Players:

Side 2:
Tribes: H@-MdA
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 357
Tabăra 2: 2,095
Diferență: 1,738

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 60
Diferență: 52

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,452,004
Tabăra 2: 19,786,965
Diferență: 16,334,961

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 85,541
Tabăra 2: 612,040
Diferență: 526,499

image.php
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus