H.V vs Restu` Hartii

DeletedUser29913

Prea multe nu zic, nu am nici timpul si nici cheful pentru asta.

Da laura, spre marea ta dezamagire, m-am intors. Imi cer scuze pentru ca am avut curajul de a face-o asa repede.

Asa ca, spor la joc in continuare tuturor

Nu sunt dezamagita, din contra. MA BUCUR!!!
Bun revenit pe joc si sanatate multa!
 

DeletedUser42601

[2/27/2014 6:32:12 PM] timo mass: da nicule, tie ti se pare normal ce-a facut el?
[2/27/2014 6:32:16 PM] timo mass: sa invite juma din HV?
[2/27/2014 6:32:19 PM] cristina: da:)
[2/27/2014 6:33:27 PM] goloie: nu mi se pare normal ceea ce a facut el
[2/27/2014 6:33:31 PM] goloie: dar actiunea lui
[2/27/2014 6:33:35 PM] goloie: are justificare
[2/27/2014 6:33:49 PM] timo mass: ce justificare are?
[2/27/2014 6:34:03 PM] goloie: isi ia masuri de precautie in cazul in care va treziti intr-o seara sa dati pe tribul nimic :)


Nah pentru ce a invitat NIMIC membrii HV :)))

pac pac
 

DeletedUser42201

[2/27/2014 6:32:12 PM] timo mass: da nicule, tie ti se pare normal ce-a facut el?
[2/27/2014 6:32:16 PM] timo mass: sa invite juma din HV?
[2/27/2014 6:32:19 PM] cristina: da:)
[2/27/2014 6:33:27 PM] goloie: nu mi se pare normal ceea ce a facut el
[2/27/2014 6:33:31 PM] goloie: dar actiunea lui
[2/27/2014 6:33:35 PM] goloie: are justificare
[2/27/2014 6:33:49 PM] timo mass: ce justificare are?
[2/27/2014 6:34:03 PM] goloie: isi ia masuri de precautie in cazul in care va treziti intr-o seara sa dati pe tribul nimic :)


Nah pentru ce a invitat NIMIC membrii HV :)))

pac pac

(facepalm) (facepalm) (facepalm)
 

DeletedUser42601

Myosotis11 feb 28, 21:45



Dragul meu [player]Timo Maas[/player] a fi in conducere nu inseamna sa iei doar interne



Parte 1:
Jucători: Myosotis11
Parte 2:
Triburi: Time, Time., TIME..

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 480
Tabăra 2: 103
Diferență: 377

chart


Myosotis11 2 7.315.745 3 718

Sate in total 718
Interne 480 , 377 ramane


Eeeee
 

DeletedUser45312

Parte 1:
Jucători: Myosotis11
Parte 2:
Triburi: Time, Time., TIME..

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 480
Tabăra 2: 103
Diferență: 377

chart


Myosotis11 2 7.315.745 3 718

Sate in total 718
Interne 480 , 377 ramane


Eeeee

Intreaba-l si cate ppuri l-au costat :rolleyes:
 

DeletedUser42201

Sate in total 718
Interne 480 , 377 ramane

doar interne

daca ii mai dadea Timeu inca 377 nu o mai facea pe naspetu... urat din partea lor :(

mai dati-i, ba, omului ceva sate, ca moare de foame si o sa recruteze tot Time-u ca sa il bage singur la interne, sa nu mai imparta si cu altii. naspeti mai sunteti, baaaa, naspa rau

Peseu: nu ma banati pt naspeti, ca nu se supara, stiu ei ca sunt naspa
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44048

Am spus ca nu mai postez, dar nu ma pot abtine.
Da, am jucat foarte murdar. Eu am doar un cont, dar spre deosebire de altii, am toti colegii aproape, buni sau rai cum sunt ei.

O singura bucurie am: ca in ultima clipa, inainte sa fac o greseala mare, am deschis ochii si am dat tuturor sansa sa mai zaboveasca pe L34.

Nu-mi plac paradele pe forum (se vede in numarul de posturi), asa ca daca doresti continuarea discutiei, te astept pe skype. De acolo, poti da tu cu copy/paste aici, nu de altceva, dar lumea s-a aprovizionat cu popcorn, berici si ochelari 2D si e pacat sa plece la somn dezamagiti.

Asa si cum a-ti facut cu mine?
M-ati innobilat intern ca am luat 4 sate in granita de la un jucator inactiv si cu trupe in sat 6000 lanci 8000 topoare si eu ii dau mesaj "Iti dau sate in spate sa nu pierdem teren in granita" si el ma injura.
Si un conducator de la ei "Esti pro** ca iei barbare" dar se ruga de unu si altu sa-i rupa si lui un sat facea organizate pt un sat... smecheri voi.
Esti un NiMiC . Ai primit drepturi pentru ca ai ridicat coada si cand te-ai vazut mare ai ridicat-o si mai tare dar la un barbat "infidel" Dark....
 

DeletedUser42201

Momentan sunt 17 utilizatori care navighează în acest subiect. (13 membri şi 4 vizitatori)
in vacanta*,
206cc,
adenauer,
constantin prezan.,
corli,
Madusca,
Portile iadului,
renato vs,
rosinanta,
xAnDeRRR,
xts1s

de cand cu noile modificari pe harta, mai am nevoie de un coplayer... te bagi?
 

DeletedUser44886

Va doresc o primavara frumoasa, linistita si plina de bucurii!
Multa liniste si pace-n suflete:)
 

DeletedUser42601

Myosotis11 feb 28, 21:45
Bhai eu sunt aici crema dintre blaturi , zeul zeilor ... tu in fata mea nici sa respiri nu ai voi dapai sa mai poti .. hai ma ia de aici 1000 pp , si mai bine canta ceva pentru mine , asa o piesa grea sa ma simt mai ceva ca un TITAN

WiseAssKid feb 28, 23:57

[video=youtube;wpfaTXjjpT8]http://www.youtube.com/watch?v=wpfaTXjjpT8[/video]

ie ie
 

DeletedUser

interesante discutii
numai si numai orgolii ranite , vedeti-va de joc
o sa fie interesanta harta :))
 

DeletedUser45290

Ce s-a intamplat in Time a fost un pretext. Wiseasskid a fost concediat la primul semn de nemultumire!

Nimicul pe de alta parte, au lasat Time-ul sa duca greul cu H.V, apoi cand H.V era pus la pamant si "molestat" [scuzati expresia] a inceput sa recruteze cu 2 maini de la dusmanul comun, H.V. Nu s-a oprit la atat, a luat si jucatori din Time, cu mesajele clasice de milogeala.

Nimicul, un trib de Nimici, tinut in carca 4 luni de H.V, 2 luni de Time, care ar face orice sa mai orice 1 pozitie in clasament. Colaie, ca intotdeauna, un personaj dezgustator care prefera sa lase balta colegii care l-au adus unde e si sa fuga cu iubirea lui, Dark Eternal [oare eram nebuni cand ziceam ca Miosotis e mana-n mana cu Darku?].
Taietzele sa te informez eu ca sa nu mori nestiutor, plecarea jucatorilor din Time a fost din cauza refuzului conducerii time de a te concedia pe tine din trib, ursu nu a avut nici o treaba, iar daca nu ma crezi intreaba conducerea time, ca tot sunteti aliati acum si sa vezi daca iti confirma sau nu.
 

DeletedUser42601

Taietzele sa te informez eu ca sa nu mori nestiutor, plecarea jucatorilor din Time a fost din cauza refuzului conducerii time de a te concedia pe tine din trib, ursu nu a avut nici o treaba, iar daca nu ma crezi intreaba conducerea time, ca tot sunteti aliati acum si sa vezi daca iti confirma sau nu.

Pana acuma dadeati vina pe je ca cica am fost "Marul Discordiei" acu nu sunt vinovat , doamne ajuta , insfarsit cineva care sa tina cu mine ...
[video=youtube;TRPuGCnb74Q]http://www.youtube.com/watch?v=TRPuGCnb74Q[/video]
 

DeletedUser44036

Taietzele sa te informez eu ca sa nu mori nestiutor, plecarea jucatorilor din Time a fost din cauza refuzului conducerii time de a te concedia pe tine din trib, ursu nu a avut nici o treaba, iar daca nu ma crezi intreaba conducerea time, ca tot sunteti aliati acum si sa vezi daca iti confirma sau nu.


Titlu Ai fost concediat din tribul It is just a matter of time.. Renumire
Expediat feb 27, 2014 21:55:04
Caut nevasta te-a concediat din tribul It is just a matter of time..

Ce ziceai?
Lasati ma pretextele, Colaie era cu ochii umeziti ca stia ca urmeaza sa se rupa intre Time si Nimic, si a ales sa-si ajute iubita [Dark].
 

DeletedUser

Titlu Ai fost concediat din tribul It is just a matter of time.. Renumire
Expediat feb 27, 2014 21:55:04
Caut nevasta te-a concediat din tribul It is just a matter of time..

Ce ziceai?
Lasati ma pretextele, Colaie era cu ochii umeziti ca stia ca urmeaza sa se rupa intre Time si Nimic, si a ales sa-si ajute iubita [Dark].

pfff.cand mai treci pe la selena?ce te faci ca ajunge la margine nu mai are cine sa te apere pfff
 
Sus