H.V vs Restu` Hartii

DeletedUser20252

Stiu cine e Portile Iadului si da are dreptate...
NiMiCurile hartii...
Din acelasi motiv a fost si el innobilat ca si mine... Cand am spus... Dark o sa tradeze HV si se alatura Time nu m-ati crezut... e uite ca din cauza la s-a dus Time dar a revenit HV si o sa va rupa Muhahha... copile renato nu mai plangi pe aici :(.



Ehhhh,la mine e ceva mai complicat.Eu trebuia sa fiu inlaturat pentru ca inca aveam control asupra unor jucator de acolo,si ii cam stricam planurile de a pune mana pe trib si sa il conduca singur,lucru ce s-a si intamplat in scurt timp dupa aia.
Pentru ca,hai sa fim seriosi,sa dai afara un jucator pentru ca reproseaza conducatorului ca discutiile din conferinta privata a Nimic-ului ajung pe conferinta Time-ului,nu e motiv de concediere(I-am reprosat spunandu-i ca fac ceva in gura postei,si s-a simtit ofensat si m-a dat afara).S-a incercat o conciliere mai apoi,insa am preferat sa renunt ca sa nu fac rau tribului.In fine,ar mai fi multe de spus,insa mai bine o las asa.


Acum sa vedem ce vor face in continuare Nimicurile.Au reputatie de pastrat,ieri au inceput sa atace fostii colegi neanuntat,sa vedem in continuare cu ce ne surprind,o sa fie interesant.
 

DeletedUser44048

Poate reusesc sa dau o lovitura de stat....
Acum ca stiu ca tu mai stii istorie...
Poate reusesc sa fac Antanta... ca pana acum NiMiC a reusit cu Tripla alianta...
Dar cum spune si istoria... Tripla Alianta aveau resurse umane si resurse materiale limitate pe cand Antanta avea resurse umane si resurse materiale inepuizabile.

Si sa va arat ce buni sunt astia din NiMiC!
sabakunogaara a destabilizat Styx-ul !
Pentru asta a fost innobilat intern HAHA :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38225

Timeul nu prea mai e time, arata cam a nimic, iar ce mai e din time, e vechiul run! As vrea sa vad persoanele arogante de pana acum pe forum. Hai ungurule, cristina, haideti dragii mei aroganti. Ce se intampla? Pana acum cateva zile erati tribu castigator, v-ati pierdut castigul pe parcurs?

A nu se intelege ca tin partea nimicului, ii detest intr-o masura destul de mare si pe ei, numai ca as prefera sa dispara tribul time de pe harta, numai pt aroganta de care ati dat dovada pana acum.
 

DeletedUser42601

Cataline vad ca iti place sa apari asa din senin cand si cand ... arogant ai fost si tu dealungul acestui jos , iar cand ai parasit nu stiu cum sa definesc gestul dar a fost cal la fel , pe L38 ai facut la fel ,ai dus dupa tine oameni si au fost lasati balta din cate am inteles ... cand o sa imi doresc un papagal vorbitor in casa promit ca o sa primesti o oferta de nerefuzat din partea mea


Mersi
 

DeletedUser38225

Degetel sezi pe presul tau si vezi-ti de ciorba ta, am dorit sa vorbesc cu stapanii tai. Fa bine si treci la cotet. Te rog sa imi arati cand am fost eu arogant de-a lungul acestui "jos" si cand am dat circulare la adversari ca am castigat lumea sau ca sunt zeu al triburilor. Cand despre 38, prea multi crescatori de sate au intrat acolo (la propriu, cresteau satul, iar trupele erau de facut alta data) si prea putine metode de a pedepsi astfel de joc. Eu am intrat acolo cu oameni, spre deosebire de tine. Ia zine cate conturi ai banate in tribul tau fantoma :)
 

corli

member
Scor reacție
38
Rog un moderator sa inchida topicul. Nu mai e de actualitate, iar in momentul actual topicul serveste doar pentru jigniri personale, iar pentru asta se pot folosii cu usurinta atat mesajele cat si skype.

Multumesc!
 

DeletedUser

A nu se intelege ca tin partea nimicului, ii detest intr-o masura destul de mare si pe ei, .

Chiar nu inteleg cum poti sa detesti atatea persoane fara sa fi vorbit vreodata cu ei sau sa-I cunosti personal . Probabil detesti , 1-2 jucatori care v-au stricat planurile , dar te rog , nu gerealiza :)
 

DeletedUser44048

Mai mucea , du-te si mananca ca esti slabanog . Citeste o carte si dupa hai si zine ceva intelligent ;)

Oooo sa inteleg ca pe acum ai voie la calculator? :))
Ce invidios e pispirica asta pe mine...
E clar direct imi vorbeste ca Bendeac... Ameninta din spatele calculatorului... El se da mare invatat dar defapt arunca cu jigniri in stanga si in dreapta... Slabanog neslabanog cum m-a facut Dumnezeu tot sunt mai normal ca tine ;) .

Daca era jocul asta under 18 dispareai de mult... si vorba aia... Este doar un joc si tratati-l ca atare...
Vezi ca a zis Tacoory ca trebuie sa dea cineva de mancare si la caine...
 

DeletedUser42601

Degetel sezi pe presul tau si vezi-ti de ciorba ta, am dorit sa vorbesc cu stapanii tai. Fa bine si treci la cotet. Te rog sa imi arati cand am fost eu arogant de-a lungul acestui "jos" si cand am dat circulare la adversari ca am castigat lumea sau ca sunt zeu al triburilor. Cand despre 38, prea multi crescatori de sate au intrat acolo (la propriu, cresteau satul, iar trupele erau de facut alta data) si prea putine metode de a pedepsi astfel de joc. Eu am intrat acolo cu oameni, spre deosebire de tine. Ia zine cate conturi ai banate in tribul tau fantoma :)


Ai posibilitatea sa imi faci tiket , ma vezi banat cumva ? Pe toate lumile unde ai jucat ai facut la fel , cand dai de greu fugi , lasa cataline ca de acum incolo iti promit ca si tu o sa fi crescator de sate ... cel putin din partea mea tu cat timp joci cu numele de xander o sa fi ferma in prima zi cand expira protectia


Spor la joc ... prin alte parti , ca aici ai fost odata sitter la selena si nu ai stiut sa dai o recuperare , dar ai venit ma acuzi pe mine de tot felu :)) asa cum ai facut si in trecut ca defapt era doar o vrajeala ieftina pentru a ma scoate de pe handya si sa fiu mutat pe wise ca nu aveai om activ acolo ... deci astazi cu aceste iesiti penibile ti-ai semnat singur excluderea din joc pe toate lumile unde o sa mai apari , poate te fac ca pe L31 sa tipi dupa sprijin (sa nu mai zic ca ii amenintati) iar satele iti dispareau frumos .. sighici cate 100 de fiecare venea sprijin la marele intemietor ... dar se sa zic , in clanta oricine ii tare , pe harta ne dam pe spate cand vine greul
 

DeletedUser38225

Esti invitatul meu sa ma urmaresti, poate intre timp o sa inveti sa joci doar cu un singur cont. Nu uita ca te milogeai de jucatorii slabi ca sa vezi buline, asa ca iti repet, stai pe presul tau si vezi-ti de joaca ta, oricum tu nu vei vreodata altceva decat un mercenar, care e platit in sate. ;)
 

corli

member
Scor reacție
38
Parte 1:
Triburi: H.V, H.V +, H.V++, Time, Time., TIME..
Parte 2:
Triburi: NiMiC, NiMiC!, NiMiC3

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 250
Tabăra 2: 205
Diferență: 45

chart


Chiar asa ? Nici macar atacand miseleste nu sunteti in stare sa fiti pe plus ? :confused:
 

DeletedUser42601

Esti invitatul meu sa ma urmaresti, poate intre timp o sa inveti sa joci doar cu un singur cont. Nu uita ca te milogeai de jucatorii slabi ca sa vezi buline, asa ca iti repet, stai pe presul tau si vezi-ti de joaca ta, oricum tu nu vei vreodata altceva decat un mercenar, care e platit in sate. ;)

Ti-am zis sa faci tiket daca ai ceva de reclamat ;) Si nu vorbi tu de multiaccounturi cand acuma esti pe alt cont cu pass si ai inceput sa intri de cand inca nosugar era pe harta ;) iar pana la asta cate conturi cu parole aveai .. fi serios

http://ro.twstats.com/ro34/index.php?page=player&mode=conquers&id=2279447&type=&pn=-1

Ai aici ocazia sa vezi istoricul tau pe L34 si


In tot razboiul cu RUN ai luat 1 sat

54:97:90 (470|599) K54 8,674 astae [Walk] nosugarbaby [H.V] 2013-11-14 01:52:11

Si asta ca aveai sitter...


64:09:47 (497|604) K64 1,204 Tenadia [Walk] nosugarbaby [H.V] 2013-10-11 21:27:35


Oricum trebuie sa caut cu lupa cate sate dusmane ai luat ;) ... sa nu mai zic de cate conturi atacate si luate in sitter ai avut de cand joci aici... mereu ai venit sa comentezi sa bagi de vina..


"pana sa ma las eu HV era pe 1 la tot , acuma uitati unde ii.."

iti aduci aminte randurile ?
 

DeletedUser38225

Nu stau pe conturile altora, nu mai fac aceasta greseala de multa vreme. Daca tu vrei sa joci pe mai multe conturi sau sa stai pe conturi foarte bine, eu stau decat pe al meu si atat, iar la Selena, intr-adevar nu am dat o recuperare, nu am ridicat un zid, am spart trupe aiurea, nu am recrutat nobili sau stai, poate cel dinaintea mea nu a facut asta? In orice caz, conteaza prea putin. Ti-am zis sunt un jucator slab, te astept sa imi arati tu mie de ce esti in stare, dar cum ne cum, cam toti apropiati tai ajung la vorbele mele si iti ofera adjectivul si titlul pe care il meriti. Te pupa Xander, conducator din mesaje :*

P.S. Ambitioneaza-te si aratai lui Marius ce ii faci tu pe 38 la contul nosugar :))
 

DeletedUser42601

Nu trebuie sa imi zici tu asta , stiu prea bine cum esti ... Doar peste tot unde te-am prind ai disparut imediat cum se dadea de greu
 

DeletedUser44130

Eu zic sa terminati cu astea...rau bun cum a fost, eu trebuie sa admit ca intr-o perioada mergea bine cand era el la conducere, si in alta m-a cam suparat, dar per total, a fost acceptabil. Pe 34 el a infiintat H.V, deci are dreptul sa fie numit intemeietor. Restul, sa le dam uitarii
 

DeletedUser29130

parerea mea e ca ar trebui sa se continue discutiile aici , de moment ce toti au tradat tribul HV si acum isi ataca fostii colegi .
 
Sus