H.V vs Time + Run!

Deleted User - 1621757

Buna dimineata ,vorbe multe dragii mei dusmani si fapte putine ,mai lasati vorba si demonstrati contrariul pe harta din astia ca voi am fumat multi ,chiar si pe lumea asta si ii stiti si voi bine pe aia,pana nu veniti cu niste statistici care ,chiar sa confirme ceea ce spuneti voi ,in numele time va rog sa nu ne mai pupati la fundeni astia buni de gura pe extern, ca pe harta inca nu ati iesit in evidenta, va urez o zi buna si nu uitati fapte , nu vorbe ;), spor la mancat gogosi pe aici sau la sate pe harta :)
 

DeletedUser38518

Bă da cat puteti sa aberati, toti... bine ca nu am stat aseara pe joc si am ales sa ies, ca sigur nu ma puteam abtine si intram si eu in mocirla de pe ultimele pagini.

Halal civilizatie.
 

cossu

member
Scor reacție
9
Bă da cat puteti sa aberati, toti... bine ca nu am stat aseara pe joc si am ales sa ies, ca sigur nu ma puteam abtine si intram si eu in mocirla de pe ultimele pagini.

Halal civilizatie.

Frate...si eu ma oftic ca m-am culcat aseara devreme...Ce "distractie" am putut pierde...Pff...Atatea saptamani de liniste, si s-a dezlantuit Jihadul aseara...Si eu am ratat:((
 

DeletedUser24374

Suntem slabi noi ma, recunosc eu pentru tot H.V-ul. Ce vreti mai mult?
Nu va convine nimic din ce postam.

Time e mai bun ca H.V, Time rupe tot, pana la Time nu am mai vazut asa trib,
Jucatorii din Time sunt geniali, fac splituri mai bine ca altii, ataca mult mai bine, jucatorii din Time sunt integrii, demni, modesti si cinstiti.

Later edit: Si Phedrinho e un varful icebergului de oameni minunati si jucatori perfecti din Time.

Noi, 'necuratii' suntem prin alte triburi.

in afara de TIME mai poate cineva sa faca asta Chuk Norris :D
 

cossu

member
Scor reacție
9
Eu observ ca: H.V, Time, Run!, NiMiC,Styx sunt triburi care au influentat lumea 34 si sunt fara doar si fara poate cele mai importante triburi de pe aceasta lume...Asa ca in loc sa va umflati precum curcanii in pene cu aceasta lauda de sine, ar trebui sa apreciati ca faceti parte din aceste grupuri (si apropo nu sunteti in vreun trib anonim de pe locul 30) si ca pana la finalul acestei lumi tot aceste triburi, si implicit jucatorii lor vor reusi sa influenteze Lumea. Toti au jucatori buni, toti au conducatori buni..pentru ca altfel nu s-ar fi ajuns pana aici.
Felicitari tuturor si razboaiele frumoasa sa continue...
 

DeletedUser44036

Eu observ ca: H.V, Time, Run!, NiMiC,Styx sunt triburi care au influentat lumea 34 si sunt fara doar si fara poate cele mai importante triburi de pe aceasta lume...Asa ca in loc sa va umflati precum curcanii in pene cu aceasta lauda de sine, ar trebui sa apreciati ca faceti parte din aceste grupuri (si apropo nu sunteti in vreun trib anonim de pe locul 30) si ca pana la finalul acestei lumi tot aceste triburi, si implicit jucatorii lor vor reusi sa influenteze Lumea. Toti au jucatori buni, toti au conducatori buni..pentru ca altfel nu s-ar fi ajuns pana aici.
Felicitari tuturor si razboaiele frumoasa sa continue...

Toti au jucatori buni, dar doar Time il are pe Phedrinho...
 

DeletedUser40664

Monte tu mai bine te apti.frate si nu mai vorbi prosti;)
Sau asa vorbesti tu mereu.?
Aaa da era sa uit.."eu ma rugam de tn sa imi dai sprijin"si nu tu de mine.si acum iti permiti sa comentezi la adresa mea.:)))

Vega...mai bine te 'aptineai' in continuare...faci cu ou si cu otet hv si redenumesti satele 'H.V Best tribe'. Esti penal.
 

DeletedUser38518

Tu ai aterizat in H.V. cum a aterizat demyplay01 in Styx. Cum sa lingeti unde ati scuipat cu atata indarjire? Sclavilor. N-aveti pic de orgoliu. Sigur tot pe forumul lumii 34 vroiam sa scriu candva. Unii mai mult ca sigur ar suge si **** pentru un sat, o diplomatie favorabila, o invitatie intr-un trib si mai nou, cateva puncte premium.

Pe cat de rau m-ai calcat pe nervi in trecut si cat te-am spurcat in gand, pentru mesajul de mai sus ai un Like de la mine.


Momentan sunt 14 utilizatori care navighează în acest subiect. (11 membri şi 3 vizitatori)
Timo Maas*, bidam veer, Daenerys Targaryen, Her0*, lethal d3ath, livian52, Montecount, rsvio, sseba1978, TaiTzeL

Tu, moldovean coclit...poti sa dai log-out.
 

DeletedUser44036

Si din nou se poate observa cel mai misto cont de pe L34, TaiTzeL.
:rolleyes:
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Daca ai fi destept.ai putea sa iti dai seama ca nu sunt eu pe cont.:)))

Nene, ai face tuturor un bine daca nu ai mai intra pe aici macar o perioada pana te mai uita lumea. Nu-ti dai seama ca esti persona non grata?

Cred ca oriunde ai fi mers tot ai fi fost huiduit...e bine ca ai intrat in HV, asa ai primit fullurile RUN fix in tine, si ne-au ocolit pe noi :D
 

DeletedUser40664

Like! te-am vazut la membri online si ma intrebam cat o sa mai rezisti:)
 

DeletedUser41812

Cand nava se scufunda sobolanii fug primii...

Toti au jucatori buni, dar doar Time il are pe Phedrinho...

Si da, mah TaiTzele, numai unul e Phedrinho aka Titanu' si e in Time.

PS: am cont mai misto ca al tau, numele face diferenta :D
 
Ultima editare de un moderator:
Sus