H.V vs Time + Run!

DeletedUser29913

Si uite cum s-a mai rupt o alianta de frica TIME :D

Sunt curioasa, ce ''bonusuri'' s-au impartit prin HV.

[28.12.2013 12:19:05] xxxxxxxxx: oricum, DACA veti veni la noi veti primi si un mic bonus

Am cenzurat autorul acestei afirmatii, dar se stie el. E usor de ghicit: tiran, se banuieste a fi doar unul, pe L34.

Si mai am rabdarea sa-i urmaresc miscarile, pentru ca planul era simplu:

[28.12.2013 11:30:26] xxxxxxxxx: crede-ma ca pana in revelion recrutez, daca vreau cu adevarat, jumate din HV
[28.12.2013 11:30:40] xxxxxxxxx: daca eu recrutez HV, Time vor avea permisiunea sa va atace pe voi
[28.12.2013 11:30:53] xxxxxxxxx: nu cred ca va mai fi la fel
[28.12.2013 11:31:03] xxxxxxxxx: pana acum nu am negociat de pe pozirtie de forta
[28.12.2013 11:31:09] xxxxxxxxx: dar pot sa o fac
[28.12.2013 11:31:15] xxxxxxxxx: doar ca nu vreau
[28.12.2013 11:31:22] xxxxxxxxx: eu iti expun evolutia
[28.12.2013 11:31:33] xxxxxxxxx: sunt doua variante, ambele fiind optiunile mele:
[28.12.2013 11:32:00] xxxxxxxxx: 1. Recrutez Nimic si cade HV - varianta agreeata de mine
[28.12.2013 11:32:07] xxxxxxxxx: 2. Recrutez HV si cade Nimic
[28.12.2013 11:32:31] xxxxxxxxx: pot sa joc si in felul asta
[28.12.2013 11:32:39] xxxxxxxxx: adica in varianta 2
[28.12.2013 11:32:52] xxxxxxxxx: doar ca mi-ar conveni varianta 1

Pana acum s-a lasat recrutat de H.V.
 

DeletedUser42530

deci aparent se pare ca singurul trib instabil de pe L34 este chiar tribul de pe locul 1, care a stiut sa isi mentina pozitia de locul 1 prin recrutari ;)

sunt curios ce se va mai intampla pe harta

in curand........

cica e un poverb "de-ar fi roata chiar patrata tot se va intoarce o data"

sper ca este in formula corecta

mult succes tuturor dar mai ales tribului din care fac parte
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Dragule, faptul ca Heroic Virtue a fost pe primul loc la inceputurile lumii nu a fost deloc intamplator. La fel, nu este intamplator nici faptul ca HV a revenit pe primul loc. Da, este adevarat ca au fost recrutari, dar recrutarile acestea au destabilizat un trib mare, tribul de pe locul 2 si prin aceste recrutari HV a reusit sa controleze inca doua continente in marginea de sud a hartii. Asta inseamna foarte mult in economia unor viitoare razboaie.
In HV sunt jucatori la fel ca in toate celelalte triburi, buni sau mai putin buni, mai activi sau mai putin activi, cu gura mare sau mai tacuti, insa un lucru ne distinge momentan de altii, unitatea de grup. Desi am fost coplesiti in ultimele luni de doua granite imense, am ramas impreuna si asta a dat roade.

Le urez mult noroc si spor tuturor jucatorilor de pe L34, iar tribul care este cel mai bun, sa castige lumea :D
 

DeletedUser

Foarte interesante mutarile de pe harta.Chiar daca unele erau previzibile,altele m-au surprins,spre exemplu HV Jr.
O lume din ce in ce mai interesanta,in special din cauza tradarilor si modificarii taberelor.

Succes ambelor tabere si salutari fostilor colegi din Nimic. :)
 

DeletedUser45033

Se pare ca H.V a devenit cel mai mare si cel mai puternic trib de pe aceasta lume..ar trebui sa fie o lectie pt mai mari acestei lumi
Time ataca frumos, organizat ca la carte si ia 100 de sate hai 300- ia 2 milione hai 9 mil de puncte
iar H.V recruteaza si ia 20-40 de milioane de puncte fara cea mai mica pierdere (fara pierdere de trupe ..cu pierderi mari insa de imagine)


Dar la final oare ce conteaza? Castigatori ca puncte sau ca Imagine?
 

DeletedUser3366

Se pare ca H.V a devenit cel mai mare si cel mai puternic trib de pe aceasta lume..ar trebui sa fie o lectie pt mai mari acestei lumi
Time ataca frumos, organizat ca la carte si ia 100 de sate hai 300- ia 2 milione hai 9 mil de puncte
iar H.V recruteaza si ia 20-40 de milioane de puncte fara cea mai mica pierdere (fara pierdere de trupe ..cu pierderi mari insa de imagine)


Dar la final oare ce conteaza? Castigatori ca puncte sau ca Imagine?


să vedem ce se va întâmpla când nu vor mai avea ce recruta cei din HV!!..poate vor recruta barbarele. :D
 

DeletedUser44460

Să îi urmaţi soarta lui vega.

Vorba aia. "Cu cat sunt mai mari cu atat cad mai tare."
 

DeletedUser44460

De ce folosesc diacritice?
Pentru că sunt Român şi îmi place Limba Română!
Daca ţie , nu îti place e problema ta!
Cât de pe Xone daca nu cunoşti, nu îţi da cu părerea!

HV - Trib Mamut.

PS (cam toţi aveţi un habar de cunoştinţe ce se înţâmplă de obicei cu un asemenea trib)

Pace!

PS.1: (i)mort(al)ule, ai înviat?
 
Sus