H.V vs Time + Run!

corli

member
Scor reacție
38
De ce folosesc diacritice?
Pentru că sunt Român şi îmi place Limba Română!
Daca ţie , nu îti place e problema ta!
Cât de pe Xone daca nu cunoşti, nu îţi da cu părerea!

HV - Trib Mamut.

PS (cam toţi aveţi un habar de cunoştinţe ce se înţâmplă de obicei cu un asemenea trib)

Pace!

PS.1: (i)mort(al)ule, ai înviat?

Esti viitor preot si minti, fain iti sade. Stiam toate sitterele din trib, de ce oare iti ziceam care cont e pe sitter, cine sta sitter ? :D

Ai facut alianta cu Nimic-ul si acuma apari pe extern ?
 

DeletedUser44460

Acu iar visezi? :)).

"Ştiam" , acu parca s-ar fi schimbat conducerea şi nu mai ştiţi. :)).
De ce umblaţi ma cu cioara vopsita?
Bine vă şade ca la 30-40 ani cât îi aveţi să încercaţi să "minţit" nişte copii de 13-14 ani sa le luaţi 2 sate?
E jale. cu J mare!.
 

DeletedUser44036

De ce folosesc diacritice?
Pentru că sunt Român şi îmi place Limba Română!
Daca ţie , nu îti place e problema ta!
Cât de pe Xone daca nu cunoşti, nu îţi da cu părerea!

HV - Trib Mamut.

PS (cam toţi aveţi un habar de cunoştinţe ce se înţâmplă de obicei cu un asemenea trib)

Pace!

PS.1: (i)mort(al)ule, ai înviat?

Te-am intrebat de ce folosesti doar unele diacritice. Plus de asta vad ca le folosesti si gresit, de virgula nu mai zic.

Se zice: cat despre, nu cat de.
Oricum se pare ca te crezi german, daca scrii substantivele cu majuscula.
 

DeletedUser44079

Acu iar visezi? :)).

"Ştiam" , acu parca s-ar fi schimbat conducerea şî nu mai ştiţi. :)).
De ce umblaţi ma cu cioara vopsita?
Bine vă şade ca la 30-40 ani cât îi aveţi să încercaţi să "minţit" nişte copii de 13-14 ani sa le luaţi 2 sate?
E jale. cu J mare!.

Pana una alta astia de 30-40 de ani au trecut BAC-ul. Acum e randul tau sa vedem daca il ieie. Hai inapoi la invatat.
 

DeletedUser44460

:)) . Chiar mă întreb daca il iau cu 9 sau cu 10 :)).

La ce bun să ai 30-40 ani şi să te comporţi ca o c.... masculina? Asta îi învăţaţi pe cei din juru vostru? Că la 30-40 ani trebuie sa minţi,să umbli cu intrigi, să nu ai nici un strop de onoare, să trăieşti intr-un joc virtual, şi să îti negrijezi familia pentru ce? pentru un joc?!.
Cam trist, nu crezi?

Iar cât priveşte "popi" aia , păcatoşi.
Aşa e, nu zic că nu sunt.
Dar întrebare e , cine nu e păcatos?
Sau tu te consideri "perfect" ?
 

DeletedUser42601

De ce folosesc diacritice?
Pentru că sunt Român şi îmi place Limba Română!
Daca ţie , nu îti place e problema ta!
Cât de pe Xone daca nu cunoşti, nu îţi da cu părerea!

HV - Trib Mamut.

PS (cam toţi aveţi un habar de cunoştinţe ce se înţâmplă de obicei cu un asemenea trib)

Pace!

PS.1: (i)mort(al)ule, ai înviat?

Da , spre "bucuria ta"

Cum stam ? Putem continua de unde am ramas ?



Acu iar visezi? :)).

"Ştiam" , acu parca s-ar fi schimbat conducerea şi nu mai ştiţi. :)).
De ce umblaţi ma cu cioara vopsita?
Bine vă şade ca la 30-40 ani cât îi aveţi să încercaţi să "minţit" nişte copii de 13-14 ani sa le luaţi 2 sate?
E jale. cu J mare!.

Daca zici ca ii jale cu J mare , de ce ai scris cu j mic ?

Nu era suficient sa scri "E Jale" atunci ne dadeam si noi seama ca ii cu J mare , dar asa ca ii scris cu j mic nu ii chiar asa jale mare , ii o jale mica
 

DeletedUser44460

iMortalule, eşti invitatul meu!

Cam interesanta mişcarea cu styx :)) pardon H.V - Jr. :)))).!
Ce urmeaza? :)))=)).
Stergeri de cont in masa?
 

DeletedUser24374

normal ca sunt perfect doar sunt un om normal si nu un popa
daca vroiam sa fiu pacatos ma faceam si eu popa :D
 

DeletedUser44460

Da , spre "bucuria ta"

Cum stam ? Putem continua de unde am ramas ?





Daca zici ca ii jale cu J mare , de ce ai scris cu j mic ?

Nu era suficient sa scri "E Jale" atunci ne dadeam si noi seama ca ii cu J mare , dar asa ca ii scris cu j mic nu ii chiar asa jale mare , ii o jale mica

Uite ca am zis să fiu mai explicit si pentru "mariile voastre" care nu au avut ocazia sa absolveasca liceul.
Nu că tu ,nu te-ai număra printre dânşi. Dar na, aşa ca o mica paranteză.
 

DeletedUser42601

iMortalule, eşti invitatul meu!

Cam interesanta mişcarea cu styx :)) pardon H.V - Jr. :)))).!
Ce urmeaza? :)))=)).
Stergeri de cont in masa?

Nu stiu ce ti-a dat unguru sa fumezi dar vreau si eu ...

Acum cateva zile cand mi-ai dat parola unui cont din RUN! erai deprimat si suparat ca ai ramas singurel , acuma dupa ce ai lins multe locruri intunecate ai prins curaj .... oare ti-a ramas 1 fir intre dinti si asta sa iti fi dat asa curaj ?

Stergere cont urmeaza atunci cand spun Stop! Pana atunci ma joc , nu cred ca sa gasit pana acum cineva care sa ma bata in halul ala de trebuie sa dau stergere cont ... Stiu si sa castig , stiu si sa pierd ... De tine inca sunt nesigur la faza cu acel fir ..


Atunci, "Ferice de tine" . (expresie)
Ferice = fericire.

Vezi ca nu ii obligatoriu sa stai cu dexul in mana cand postezi pe extern ;)



Ca tot esti Dex Master ... M-am dus si eu la prietenul Wiki sa ma interesez de tine si ghici ...

Devil Tasmanian - numele care il folosesti apare intamplator acolo doar ca inversat "Tasmanian Devil"

250px-Sarcophilus_harrisii_taranna.jpg


Nu stiu ce sa zic , daca o rozatoare face atat tam tam , pentru tine nici nu trebuie sa folosesc atacul ...

Pentru tine exista altceva :
ratimor-pelete-1732139.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44460

Se zice absolve, nu absolveasca.

absolve o ce? o pedeapsă? :)).

Eu ma refeream la şcoala.
abasolvească = plural, persoana a III - a (ei/ele) (infinitiv lung).
Daca ai fi fost atent ţi-ai fi dat seama că mă refer la "ei/ele" nu doar la domnul "mort" .
 

DeletedUser44460

Nu stiu ce ti-a dat unguru sa fumezi dar vreau si eu ...

Acum cateva zile cand mi-ai dat parola unui cont din RUN! erai deprimat si suparat ca ai ramas singurel , acuma dupa ce ai lins multe locruri intunecate ai prins curaj .... oare ti-a ramas 1 fir intre dinti si asta sa iti fi dat asa curaj ?

Stergere cont urmeaza atunci cand spun Stop! Pana atunci ma joc , nu cred ca sa gasit pana acum cineva care sa ma bata in halul ala de trebuie sa dau stergere cont ... Stiu si sa castig , stiu si sa pierd ... De tine inca sunt nesigur la faza cu acel fir ..




Vezi ca nu ii obligatoriu sa stai cu dexul in mana cand postezi pe extern ;)


Se zice multe "lucruri" nu locruri.
Dar infine.
îţi recomand ţie personal un dex, când postezi pe forum!
Cât de curaj?
Am ! :))

Unde e curajul tau? ala care zicea ca "el bate si drege", sau simt un "miros" de frică? .
Sfat,dă ştergere cont acu. Că mai târziu o sa ţi se păteze reputaţia de "mare scula in basculă".
 

DeletedUser44460

Ca tot esti Dex Master ... M-am dus si eu la prietenul Wiki sa ma interesez de tine si ghici ...

Devil Tasmanian - numele care il folosesti apare intamplator acolo doar ca inversat "Tasmanian Devil"

250px-Sarcophilus_harrisii_taranna.jpg


Nu stiu ce sa zic , daca o rozatoare face atat tam tam , pentru tine nici nu trebuie sa folosesc atacul ...

Pentru tine exista altceva :
ratimor-pelete-1732139.jpg




Asta e tot ce poţi? să înţeleg că , cu "replica" asta ţi-ai atins nivelul maxim al existenţei tale, aşai?
 

corli

member
Scor reacție
38
Iti place tie sa te lauzi singur, macar tu sa o faci daca altii nu :D .

Se pare ca alianta cu Nimic-ul ti-a dat curajul ce iti lipsea pana acum, dar nu stiu de ce am o vaga impresia ca vei da tu stergere cont, inaintea celorlalti.

Pazeste-ti spatele, ca habar nu ai ce e pe la voi prin trib.
 

DeletedUser44460

Iti place tie sa te lauzi singur, macar tu sa o faci daca altii nu :D .

Se pare ca alianta cu Nimic-ul ti-a dat curajul ce iti lipsea pana acum, dar nu stiu de ce am o vaga impresia ca vei da tu stergere cont, inaintea celorlalti.

Pazeste-ti spatele, ca habar nu ai ce e pe la voi prin trib.

Ştergere cont? Nici cum.
Daca nu am chef sa mai joc. Las contu in gol sau sitter . dar asta nu se va întâmpla pe viitor.

Totuşi, unde vezi tu că mă laud?
Sau v-am închis pe toţi ,şi acu îmi ziceţi că mă laud!?
Ce ? Doreşti să spun la toata lumea cum sa inobilat contu XoNNe 70% in 3-4 zile? + venea sprijin de la 160h :)). (nu pe toate satele 2-3) din 100.
Sau faptu că aţi avut organizat pe mine şi aţi luat 2 sate la +400 atacuri?
Nu obs mai sus să fie menţionate chestiile astea.
Că voi mai pierde sate , alea refugiate printre voi? Da. asta şi inteţionez. mă orientez la ceea ce pot ţine.
Ca sa dai un clik si sa trimiti 1 ful atac oricine ştie.
Cât despre intervenţia ta , venind cu o noua amenţinare (din nou) e cam....
Patetică.
 
Sus