H.V vs Time + Run!

DeletedUser44460

în aceaşi zi au avut Time organizat pe Styx şi al mai "şmecher ODD" de acolo avea 1.050.000 . eu la 00:00 aveam 1.030.000 .
Aşa , ca. Nuştiu cine abereaza!

Cât de Coco?
Eşti tu sigur că am stat numai eu sitter acolo?
Cât am stat eu la inceput v-am omorât câteva sute de nobili. sau aţi uitat?
 

DeletedUser44036

Da ma Devil, esti pro. Esti un as in ale triburilor. Ti-am demolat satele cu fakeuri pe 10 ianuarie, dar ce conteaza. Colegii tai pierd sate pe banda rulanta, ati luat satele unui tradator inapoi si deja va credeti in avantaj?

Pentru ca proviti de privilegiile de lider si toate conturile in sitter au sprijinul la tine, asta nu inseamna ca esti bun mai devile.
 

DeletedUser44460

:)).
Acu il numiţi trădator dupa ce a fost inobilat, dar a fost bun când a schimbat tabara si a intrat în H.V :)). (aviz amatorilor)
"Aţi luat satele unui tradator"

Oare aşa veţi zice şi de alţi cărora le vom inobila sate pe viitor şi care au plecat din Run! in H.V (de frica) sau în speranţa unui trai mai bun?
Vedeţi că ne "jigniţi" trădatori Run! din H.V.

:)).

Domnu taie şi ţel , exista manager de sate, de ce crezi ca ai făcut ceva "relevant" ?
Daca făceai asta acu 2-3 ani când exista CP doar să dai privire generala la sate şi sa baţi taleri, da! Atunci te puteai mândri cu asta pe extern , dar pâna atunci, rămâi patetic!
 

DeletedUser44036

Pai ce sa zic ma, recuperati 20-30 de sate pe zi de la aia de v-au parasit si pierdeti cam 40-50. Da, esti tare.:))
 

DeletedUser44460

Pai ce sa zic ma, recuperati 20-30 de sate pe zi de la aia de v-au parasit si pierdeti cam 40-50. Da, esti tare.:))


Tu daca erai in locu la oricare membru Run! care a decis sa rămâna cred ca te milogeai în fiecare zi sa ţi se acorde o invitaţie în H.V.
La ce "caracter" demn de "lauda" ai tu. Aşa că ...
... Vorbeşte într-o pungă şi dă-mi-o să o ascult mai târziu că mă plictiseşti!
V-am pupat! .
 

DeletedUser44036

:)))

Te-ai imbatat din aghiazma ma?
Ai simtit pe pielea ta vreun organizat Time? Am avut ocazia sa plec la ei si am refuzat. Tu te lauzi cu 400 de atacuri dintre care doar 50 au fost reale si alea ale mele.
 

corli

member
Scor reacție
38
Tu daca erai in locu la oricare membru Run! care a decis sa rămâna cred ca te milogeai în fiecare zi sa ţi se acorde o invitaţie în H.V.
La ce "caracter" demn de "lauda" ai tu. Aşa că ...
... Vorbeşte într-o pungă şi dă-mi-o să o ascult mai târziu că mă plictiseşti!
V-am pupat! .

Si tu esti singur ca cei ramasi langa tine nu cer zilnic invitatii in H.V ? :D
 

DeletedUser38518

:)))

Te-ai imbatat din aghiazma ma?
Ai simtit pe pielea ta vreun organizat Time? Am avut ocazia sa plec la ei si am refuzat. Tu te lauzi cu 400 de atacuri dintre care doar 50 au fost reale si alea ale mele.

Da nu cred ca am dat vreun organizat pe tine pana acum... adica sa fii tu tinta principala.
 

DeletedUser38225

HV - Trib Mamut.

PS (cam toţi aveţi un habar de cunoştinţe ce se înţâmplă de obicei cu un asemenea trib)


Si run ce era cand a fuzionat cu 3 triburi simultan? Sau ai vrut sa ne spui ce ai patit tu din experienta? Sezi bland pe coltul tau de harta si nu te mai interesa atat de soarta H.V, caci sunt sigur ca ai probleme mai mari de rezolvat la propriul trib.
 

DeletedUser44460

Xonne a fost concediat din H.V

=)))!

Ce sa zic mă, sunteţi buni , ai mai buni.
Să nu dea rău la statistici , concediaţi membrii.
Credeţi ca mie nu imi era mai uşor sa il concediez pe Lord Cocomarla de la inceput si acu aveati mai puţin cu 450 sate (luate de pomana) la statistici?
 

DeletedUser44460

ian 17
20:14 XoNNe a părăsit tribul.

Spre uimirea ta...;)


Şi vrei să batem la pariu că e sitter pe acel cont ori "oaia lui jiji" , ori marele şi demnu de "onoare" Corli. :)).

O daţi din stânga în dreapta , neştiând ce sa mai faceţi.
Sunteţi disperaţi, sunteti unpic prinşi în şah şi nuştiţi cum să mai procedaţi să vă scoateti.

Şi diez, nu mi-ai mai răspuns la întrebarea mea "Oare merită?" ....
 

DeletedUser43376

Da, e sitter pe cont... vrei sa-ti spun si cine-i?

Sincer? eu zic ca n-am pierdut nimic...
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Buna seara.
De data asta doar am sters/editat unde era cazul, incetati cu jignirile sau in curand nu prea va mai avea cine sa se certe pe aici.
Mersi :)
 

cossu

member
Scor reacție
9
Ohooo...Balacareala:))..Imi era dor!!:)

Ma simt ca la stadion in Anglia..Imi iau o bere, un hamburger...Ma asez confortabil si ma bucur de spectacol:)).

Astept!!!
 
Sus