[H] vs Evil !

  • Autor subiect DeletedUser16370
  • Data de început

DeletedUser30856

Side 1:
Tribes: R.S
Side 2:
Tribes: Legend, NSR, Leg-W, Leg-A

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 175
Tabăra 2: 620
Diferență: 445

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 4
Diferență: 10

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 395,458
Tabăra 2: 1,342,715
Diferență: 947,257

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 54,602
Tabăra 2: 11,879
Diferență: 42,723

chart


asta arata mai bine parca:rolleyes:
 

DeletedUser

Ai uitat sa bagi si academia voastra,sa nu mai spun de cei pe care ati concediat inainte sa ii innobilam ca sa nu va pice prost la statistica,cred ca pe voi va intereseaza mai mult statistica decat proprii jucatori :)

Side 1:
Tribes: Legend, Leg-A, Leg-W, NSR
Side 2:
Tribes: R.S, R.S.J

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:


Tabăra 1: 625
Tabăra 2: 191
Diferență: 434

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 14
Diferență: 7

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,353,363
Tabăra 2: 419,482
Diferență: 933,881

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22,969
Tabăra 2: 54,602
Diferență: 31,633

chart


oricum presimt ca in cateva zile statistica va fi de partea noastra ;)

PS; scuze de off topic bafta [H] :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30856

off topic...noi nu concediem jucatorii ca voi...nu am concediat niciun jucator pentru ca a avut atacuri de la dusman cum ati facut voi:p
noi asteptam atacurile voastre cum se statea la coada o data dupa paine....academia...daca o pui...hmmm...vreo 2 sate in plus aveti...asta pentru ca s-a facut o mutare si cativa jucatori din academie sunt in mijlocul vostru si e normal sa piarda satele :D
vreau sa-mi dai exemplu de-o actiune cand familia r.s a pierdut sat in favoarea voastra...ca eu iti dau pt fiecare sat in parte.

on topic...asta e mai important:astept rapoarte de-o vreme si nu vrea nimeni sa puna:eek:
 

DeletedUser16370

Side 1:
Tribes: [H], [HA], [HAC]
Side 2:
Tribes: Evil, Evil., Evil..

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 336
Tabăra 2: 338
Diferență: 2

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 5
Diferență: 5

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 906,917
Tabăra 2: 676,080
Diferență: 230,837

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 47,322
Tabăra 2: 19,565
Diferență: 27,757

chart
 

DeletedUser

Am o întrebare înobiliările sau făcut din tribu mare sau din academi ?
 

DeletedUser

mah cLeaR da vreau sa te intreb,cind tot expui statisticile alea aici ai si orgasm in acelasi timp?....
 

DeletedUser

nu prea e hazliu da bai nepoate cred ca traiesti prea intens triburile...
 

DeletedUser

iti dai seama ce hazliu esti tu ?
s-a prapadit tot forumu' de ras la ce dume ai in tine..."hazliule"




ai vazut chiripantoaie cum se pune intre ghilimele un cuvant? tu stii sa te autocitezi asa caclasicii? ,,hazliule,,
 

DeletedUser

ai vazut chiripantoaie cum se pune intre ghilimele un cuvant? tu stii sa te autocitezi asa caclasicii? ,,hazliule,,

baiguia pe undeva ca ea citeste de 3(trei) ori inainte de a scrie, sa n-o faca lumea analfabeta..ce zici, gasim neste monstre "nu rade hazliule" de inteligenta?
 

DeletedUser

pai da...razboi...pentru ca asa zisul conducator al tribului Evil a incercat'o cu noi aiurea...
sorinaciosorinel a renuntat la alianta cu noi in favoarea celor din Miau...
Miau-neii s-au dizolvat...a revenit cu un mesaj catre mine in care mai ca implora un pna sau alianta sa se creeze intre triburile noastre.L-am refuzat total si tot in acelasi timp le-am declarat si razboi...sa vedem daca faceti fata :)

mie aici mi se pare oleaca abracadabrant. 3 sferturi din spici i se adreseaza unui personaj imaginar si termina amenintand si tocand pluralul. sa vedem daca faceti fata tu chiripantoaie
 

DeletedUser

mie aici mi se pare oleaca abracadabrant. 3 sferturi din spici i se adreseaza unui personaj imaginar si termina amenintand si tocand pluralul. sa vedem daca faceti fata tu chiripantoaie

În timp ce unii dintre noi spunem numai câteva cuvinte, dânsa editează perfect câteva fraze..
 

DeletedUser

e ca`n reclama aia la bere ca tot esti in domeniu . berea e frate cu romanul. desi berea e de gen feminin si n`are cum sa fie frate........la fel ca si clear...ce p..a meu
 

DeletedUser

e ca`n reclama aia la bere ca tot esti in domeniu . berea e frate cu romanul. desi berea e de gen feminin si n`are cum sa fie frate........la fel ca si clear...ce p..a meu

"a revenit cu un mesaj catre mine in care mai ca implora un pna sau alianta sa se creeze intre triburile noastre.L-am refuzat total si tot in acelasi timp le-am declarat si razboi...sa vedem daca faceti fata "

dupa ce ca l-a refuzat total, i-a mai si declarat razboi, "hazliule"..tu esti in stare de asa ceva sau iti provoci orgasme printre pna-uri si alte aliante?
 

DeletedUser

doodyspuk a facut pna cu sfecla , iar sfecla la randul ei cu doodyspuk
 
Sus