HA vs Trust

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Tribul HA (Hidden Alliance) declara razboi tribului "aliat" Trust acceptandu-le provocarea data de atacurile lor acuma cateva zile. Orice alte triburi care au probleme cu acesta poate contacta pe cineva din conducerea HA pentru o eventuala colaborare. Acesta este un anunt si topicul trebuie inchis in caz ca nu doriti ca sa va da-ti cu parerea despre acest subiect.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7072

ce rost are un razboi in faza asta de dezvoltare? sau stit voi vreun secret cum se poate inobila cu paladinul?

am auzit vorbindu-se de asa ceva da nu sunt 100% sigur ca se poate. depun ticket ca sa aflu :D

fie ca cel mai bun paladin sa invinga!
 

DeletedUser

Lolz ai fost mortal la faza asta ... dah ce sti tu mei ... sunt bune si ferme ... :rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

un razboi acum e o aiureala...pe bune ce rost are sa incepi un razboi cand tribul tau are 4200 pct? daca vrei sa fie fermele tale rupi alianta si ii fermezi :rolleyes: sau poate vrei sa ii curete altcineva de trupe mai intai :)) altfel zic eu k e mai bine sa lasi ideile astea razboinice pana o sa ai un nobil... sau poate ai crezut tu k daca schimbi numele paladinului in Nobil poti lua alte sate:confused:
 

DeletedUser3366

..daca se enerveaza paladinu'...cred ca poate lua un sat din prima..(mai exact numai zidul satului in plin)..:))..dupa care isi da intalnire cu corpul l statuie..:D
 

DeletedUser

Sa stii ca am incercat...dar vad ca nu functioneaza...din cate atacuri poate paladinul numit "nobil" sa ia un sat?:confused::confused::confused:


Pai , pff ,normal . Ii trebuie acordat titlul onorific de "Nobilul" (cu N, nu n) . O alta metoda este resuscitarea dansului dupa ce pica , saracul , revenind sub forma de duh organic ( mie imi place sa-l denumesc Iisus ) . Iisus nu numai ca este un nobil desavarsit , insa are talentul de a se intoarce , de fiecare data , cu o plasa plina de pesti proaspeti . Yummy
 

DeletedUser

pai nu'i greu mai oameni auzi acolo tehnici e simplu de tot. iti gasesti si tu un om mai destept in sat si il faci paladin.(sa stie sa citeasca) si ii dai numele Nobil. DUH! si ii scrii un biletzel ce sa le zica la aia. cum le da pensie mai mare, locuri de munca etc. si vezi cum trec tarani la el :)
 

DeletedUser3366

ca sa nu mai fim offtopic..ce ar fi daca ar pune cineva o statistica cu numarul de sate farmate de cele triburi una impotriva celeilalte si care are prada cea mai mare...:))..:rolleyes:

sau varianta b:..topic inchis si redeschis cand va vor disparea cele 2 triburi..pardon..cand vor avea nobili sa se bata:D
 

DeletedUser7072

pt a putea cuceri un sat ai nevoie ca paladinul sa se numeasca "1 generatie de nobili". eu l-am numit deja si scade adeziunea. da nu vreau sa atac pana nu fac 4 paladini sa trimit trenulet =))


si da. varianta a ar fi foarte interesanta. acusi facem statistica cu tribul care a daramat cele mai multe ziduri sau cele mai multe piete centrale =))
 

DeletedUser

De acord cu blestemat, cel mai frumos e sa faci 4 paladini "Generaţie de nobili" si sa faci tramvai... ca nu e trenulet. Momentan sunt in tratative cu minimaxx, zice el ca stie secretul, cica pe L5 avea 8 paladini din'astia pe vremea cand berbecul la protap era un lux :D

Daca aflu, nu va zic... am pus deja ochii pe un sat din L5, ca e vecin cu L6... :p
 

DeletedUser

De acord cu blestemat, cel mai frumos e sa faci 4 paladini "Generaţie de nobili" si sa faci tramvai... ca nu e trenulet. Momentan sunt in tratative cu minimaxx, zice el ca stie secretul, cica pe L5 avea 8 paladini din'astia pe vremea cand berbecul la protap era un lux :D

Daca aflu, nu va zic... am pus deja ochii pe un sat din L5, ca e vecin cu L6... :p

Intre lumea 5 si lumea 6 e o mare prapastie.....va trebui intai sa ii inveti pe paladini sa zboare....cumparale un avion...poate poti sa treci de prapastia asta....sau mai bine foloseste catapultele sa ii arunce in partea cealalta....:D:D:D:D
 

DeletedUser

nu-i adevarat! trebuie sa cuceresit K0. De pe K0 treci imediat pe K99 al lumii celelalte...
 

DeletedUser

nu-i adevarat! trebuie sa cuceresit K0. De pe K0 treci imediat pe K99 al lumii celelalte...

Miguel, uite raspunsul. Se pare ca Mater Dolores dezvaluie inca odata misterele jocului :D

Dar si treaba cu prapastia este posibila, atat ca dureaza mai mult. Iti numesti paladinul "Traian Vuia", astepti sa cerceteze avionul la fierarie, zboara din L6 in L5, apoi il duci la Cladirea Principala, la primarie, sa-i schimbe numele din "Traian Vuia" in "Generaţie de nobili" ca sa poti innobila. Depinde cum vrei sa joci ;)
 

DeletedUser

Buna faza cu, K 0....
Thumbs up, Mater Doloris!:D

Revenind la topic, vad ca nu apar rapoarte de razboi:))
 

DeletedUser

cum sa nu? e plin topicu' de rapoarte de razboi. stai sa vezi acum.
intrinsecu: bla bla... offtopic
Mater Dolores: mai iti dau warn
intrinsecu: bla bla... offtopic
Mater Dolores: mai tu nu asculti
intrinsecu: bla bla... offtopic
Mater Dolores: tu ai vrut-o

Mater Dolores ataca intrinsecu: agresorul a castigat (la prima vedere)
atacator din satul: moderez am muschi
trupe: x
pierderi: 0

aparator satul: sunt mic si simpatic
trupe: x
pierderi: x

prada de razboi: nimic, ca aparartoru' a fugit si a dat restart:p
 

DeletedUser

cum sa nu? e plin topicu' de rapoarte de razboi. stai sa vezi acum.
intrinsecu: bla bla... offtopic
Mater Dolores: mai iti dau warn
intrinsecu: bla bla... offtopic
Mater Dolores: mai tu nu asculti
intrinsecu: bla bla... offtopic
Mater Dolores: tu ai vrut-o

Mater Dolores ataca intrinsecu: agresorul a castigat (la prima vedere)
atacator din satul: moderez am muschi
trupe: x
pierderi: 0

aparator satul: sunt mic si simpatic
trupe: x
pierderi: x

prada de razboi: nimic, ca aparartoru' a fugit si a dat restart:p

Cristi esti incorigibil...in lumea 7 facem CHEMP-STING?:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus