Habar vs PAGAN

  • Autor subiect DeletedUser6077
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pai de la spam nu ma dau in spate (doar la joc, ca sa nu ajung ferma, dar nu mai spune nimanui) :p
 

DeletedUser10145

zgubi...u esti in tabara adversa ???? e cam grav daca ne intalnim :))) stii asta foarte bine :)))
 

DeletedUser

sa nu mai aud de trib...o sa mai intru pe extern sa va salut
nice song ;)
 

DeletedUser6077

s-au potolit baietii din Habar...nu prea au spameri,ie seriosi...
 

DeletedUser7039

Cand vreau sa dau un reply, primesc o intrebare din partea echipei de moderatori:

Sunteti sigur ca doriti sa postati aici? Va avertizam ca pe acest forum participa si BadBoyBoogye.

:(
 

DeletedUser6077

hahahaaaaaaaaaaaaaaa....

e un pic cam greu cu tine,dar incerc sa fac fata nea Tudore...

p.s.adevarul e ca aveti oameni ca lumea acolo.Mai tii minte cand ne-a dat sadica vacanta mie si lu' "horceps" pt spam de inalta calitate?:))
 

DeletedUser

ce razboi :eek::eek::eek::eek:
moral ... in loc sa stati sa puneti lancierii la treaba voua va paste de razboaie , sa va atacati cu lancierii:D:D
 

DeletedUser7039

hahahaaaaaaaaaaaaaaa....

e un pic cam greu cu tine,dar incerc sa fac fata nea Tudore...

p.s.adevarul e ca aveti oameni ca lumea acolo.Mai tii minte cand ne-a dat sadica vacanta mie si lu' "horceps" pt spam de inalta calitate?:))

Cand ati luat voi ban de la Secsi pe extern s-a dus dracu tot forumul intern 2 saptamani :))) mai era si kischkaiser cu noi - doar el va putea intrece, sau macar concura :cool: :D
 

DeletedUser

si eu am doi aliati personali, dar cred ca sunt tradatori: nu mai gasesc resurse :(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus