Haide-ti sa ne culturalizam

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

##

mereu ar trebui folosit simulatorul. mai ales dupa ce ai spionat un sat. ca sa sti daca il ataci sau nu. nu qm zic unii si altii ca nu e bun la nik.
 

DeletedUser

simulatorul are o pb, asa mi se pare mie, cand vreau sa atac un player mic, imi arata ca diferenta dintre pct. atacatorului si pct. aparatorului sa fie de max x20, e ok

cand aveam 10 k de pct pe L3, am bagat in simulator, eu, ca aparator, si pe un player de 298 k de pct., si, surpriza: Moral 39%

deci el care are de x29,8 mai multe pct. decat mine ma poate ataca, da' eu nu pot ataca unul care are de exemplu 400 pct. la vremea respectiva:confused:
 

DeletedUser9767

care ma lamurste??:D

care imi poate da u site unde pot sa fac o harta a lumii 6 pt k am nevoie...si sa`mi spuna daca site cum s`o uploadez pe forum...please:confused:^:)^
 

DeletedUser

Nu este adevarat daca eu trimit trupele in afara satului cand mai sunt 10 minute pana la atac si apoi cand mai sunt 4 minute si 59 le retrag trupele mele ajung la o secunda dupa atac chiar daca nu am piata centrala :)) si sigur sparg cativa nobili oricat de bine ar fi trimisi :)) sau daca chiar vrei sa faci spectacol trimiti trupe din alt sat sa ajunga fix la nobili(la asta chiar nu ai ce sa mai faci)... mai invatati baieti:p

In comparatie cu voi sunt noob,dar
trupele ajung in sat la 2 secunde de la atac,ori cu viteza de reactie a serverului exista toate sansele ca cele 2 sec sa se transforme in 3-4 sec asaa ca adio mama sat si trenulet de nobili intrerupt.
 

DeletedUser5684

am si eu o intrebare a carui raspuns nu l-am vazut pe nicaieri (poate nu am cautat eu bine)
cum se calculeaza punctele la inamici invinsi ?
 

DeletedUser

Se calculeaza, din stiinta mea, in functie de cate locuri in ferma ocupau trupele invinse.
 

DeletedUser184

fiecare unitate este calculata la un anumit numar de puncte, necunoscut pentru noi, sau mai bine zis cunoscut dar nepublicat.
 

DeletedUser5684

fiecare unitate este calculata la un anumit numar de puncte, necunoscut pentru noi, sau mai bine zis cunoscut dar nepublicat.

asa mam gandit si eu
ca mi se pare ca da mai multe pkte decat o ferma plina cand ataci
si cred ca de exemplu cand te aperi conteaza si cu ce te ataca (daca te ataca cu aparare cred ca iei mai putine pkte , cred)
cred ca ar fi interesant sa se publice acest numar de pkte
 

DeletedUser10744

va rog sa ma lamuriti!!!

am si eu o intrebare!!!cum cuceresti sate cu nobilul ca am unul si nu stiu cum sa le cuceresc.ma enerveaza la maxim!!!!:mad:
 

DeletedUser

ataci de mai multe ori cu nobilul(nobilul sa fie insotit de armata),ai nevoie cam de 4 atacuri ca sa iei un sat,dar depinde de distanta ,adeziunea creste cu 1 la suta pe ora pe unele lumi pe alte cu 1.6 %
 

DeletedUser

cine vrea in lume 4 sa vina in trib la mine?

cine vrea in lume 4 sa vina in trib la mine?trebuie doar sa imi spuneti numele.numele tribului este legendary dragons!:cool:
 

DeletedUser

am si eu o intrebare!!

am si eu o intrebare!!cum poti trimite la toata harta invitatie in trib?:confused:
 

DeletedUser

in primul rand, nu incape toata harta intr-un trib (exista limita de jucatori in fiecare trib, depinde de lume)
in al doilea rand, cred ca nu se poate trimite invitatie decat la un singur jucator (asta nu sunt sigur)
 

DeletedUser5168

am si eu o intrebare!!cum poti trimite la toata harta invitatie in trib?:confused:

intreaba de danimaxx :))....

poti trimite invite la toata harta doar daca ai rabdare exagerata.... rabdare sa trimiti 20000-40000 de invitatii :)).....

se poate doar cate o invitatie, nu poti invita ca o circulara
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus