haidetzi la noi

  • Autor subiect DeletedUser20572
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20572

baietzi care vrea sa vina in tribul CoD* sa ma contacteze pe l 10 :D:D
 

DeletedUser4932

eu nu beau decat Dracula ce mai tare bere din romania, recunoscuta international 12grade, si legat de cp ma multumesc si 19 nu ca calicul de mai sus :p
 

DeletedUser2821

tayfun cum vi cum se vede :))
App iara imi zici ca joc necurat nu :( ?
 

DeletedUser4932

tayfun cum vi cum se vede :))
App iara imi zici ca joc necurat nu :( ?

am zi si o voi zice in continuare cat timp eu aveam dovezile si pe admini ia durut undeva deoarece era "prieteni" cu tn. si chiar u ai spus-o isee pt mn va ramane unu dintre adminii patati punand mai presus de corectitudine prieteniile din joc si din rl, dar sa nu uite k suntem si altii aici care incercam sa jucam impotriva unor nesimtit care cred k *** au un prieten sus pot face orice, chiar ** zilele trecute cu un admin, care sper k si-a dat seama k nu e ** sa mai minta in continuare, recunoscandu-mi o mare parte din lucrurile necurate care se mai petrec acolo sus, protectii, incuieri la comanda, pedepse mult umflate si alteori mult prea blande etc.
asa k ce sa mai zic...MA LUPT CU MORILE DE VANT!
 

DeletedUser2821

1.Iseevoice cred ca e din bucuresti :) eu sunt din suceava.
Adevarul e ca suntem tare aproape ;) .
2.nu o cunosc decat asa putin de pe forum plus odata am jucat speed in echipa la mirificu si era si ea acolo atata ;) .
Deci nu te mai supara atata :)) .
App ai noroc ca nu mai joc pe L9 ca te desfiintam :p
 

DeletedUser8715

si aceiasi idioti...

Mi-am dat seama. Nu te-ai schimbat deloc.:(




=))))...vai..:))))...

E o dragoste abstracta intre noi. Zi-i "dragoste cu nabadai", daca vrei.:D




am zi si o voi zice in continuare cat timp eu aveam dovezile si pe admini ia durut undeva deoarece era "prieteni" cu tn. si chiar u ai spus-o isee pt mn va ramane unu dintre adminii patati punand mai presus de corectitudine prieteniile din joc si din rl, dar sa nu uite k suntem si altii aici care incercam sa jucam impotriva unor nesimtit care cred k *** au un prieten sus pot face orice, chiar ** zilele trecute cu un admin, care sper k si-a dat seama k nu e ** sa mai minta in continuare, recunoscandu-mi o mare parte din lucrurile necurate care se mai petrec acolo sus, protectii, incuieri la comanda, pedepse mult umflate si alteori mult prea blande etc.
asa k ce sa mai zic...MA LUPT CU MORILE DE VANT!

Mi-era dor de posturile tale in care ne arati cat de corect esti ca jucator si ca om, cu cata ardoare lupti impotriva multi-account-arilor si alte chestii tayfunene.
Mai bine te-ai lupta cu o carte de romana si un psiholog.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8715

Nu sunt usor de agatat, insa tayfun a reusit-o foarte repede:D Si pe mine ma amuza discutiile astea, altfel nu le-as fi creat:)
 

DeletedUser

am zi si o voi zice in continuare cat timp eu aveam dovezile si pe admini ia durut undeva deoarece era "prieteni" cu tn. si chiar u ai spus-o isee pt mn va ramane unu dintre adminii patati punand mai presus de corectitudine prieteniile din joc si din rl, dar sa nu uite k suntem si altii aici care incercam sa jucam impotriva unor nesimtit care cred k *** au un prieten sus pot face orice, chiar ** zilele trecute cu un admin, care sper k si-a dat seama k nu e ** sa mai minta in continuare, recunoscandu-mi o mare parte din lucrurile necurate care se mai petrec acolo sus, protectii, incuieri la comanda, pedepse mult umflate si alteori mult prea blande etc.
asa k ce sa mai zic...MA LUPT CU MORILE DE VANT!

Ia si tu o gura de apa, calmeaza-te si dupa tradu-ne si noua ce ai vrut sa spui... :|
 

DeletedUser

imi cer scuze pentru spamul creeat de colegii mei de trib carora le atrag atentia sa nu mai incarce forumul cu chestii inutile!

pentru cel care a deschis acest topic: nu cred ca asta este o metoda de a atrage catre tine jucatori buni. poate cel mult ironii bune la adresa ta sa atragi...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus