Halba

  • Autor subiect DeletedUser11083
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11083

Voi infiinta tribul Halba.

Sper ca nu plagiez pe nimeni, nu am mai intalnit acest nume pe alta lume, decat pe L15, sau sau parca L16, nici nu mai stiu unde am jucat ultima oara, si am creat o Halba...

Nu avem mari pretentii, vom rezista si vom creste cat vom putea, si cand va trebui, daca va trebui ne vom desparti, dar vom incerca sa ne distram la maxim, cei cu mai putina experienta vor putea invata de la cei mai priceputi, vom incerca sa nu facem prea multe reguli, incurajam caterinca, spamul si tot ce ne va trece prin cap.

Cei cu experienta, dar cu dorinta de a invata si pe altii si de a juca alaturi de ei, cei fara experienta dar dornici de a invata, cei care vor sa ajunga in topuri dar si cei care vor doar sa se distreze bine inca o data sunt bineveniti. Am cunoscut cativa jucatori buni, altii poate nu foarte buni dar cu un caracter deosebit, altii cu un foarte bun simt al umorului pe diferite lumi - unii poate joaca acum cu alte nick-uri - daca doriti sa va alaturati, puteti sa ma anuntati aici, sau de maine in joc...

Bafta!....

si....


NOROC! :D
 

DeletedUser11083

Berea e buna, .... care calorii cat un snitel... :))


..... si da... la inceput voi vace mass-recruit... nu vreau 150 de membrii, dar vreo 30-40 ar fi buni... :D
 

DeletedUser30442

da... dar eu v-am îmbătat pe toți cu ideea ... Șpirț , Halbă ..:)) ... Academia Bețivanii era Whisky ... Mai trebuie să apară vin , țuică , gin , :))
 

DeletedUser11083

băi mi-ați furat tema cu băutura :D !!!

Te astept si pe tine Betivule! :)

.... si inca o data... NU PLAGIEZ PE NIMENI... am fugit intotdeauna de asaceva,... acum ce vreti, sa nu se mai faca triburi nici cu alcool, nici cu noobi sau noi sau voi sau diferiti lideri sau diferite imperii faimosi/faimoase din trecut?


da... si sa-mi spuna mie cineva ca berea nu are cele mai bune gust si savoare cand o bei din HALBA... :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8607

Halba e bună, îmi place. Poţi so prinzi de toartă sau îţi poţi strecura mâna prin toartă şi să prinzi halba cu palma. Se ridică uşor în ambele cazuri. Halba e mai mult decât un pahar, e obiectul indisponibil ritualului băutului de bere rece, cu două degete spumă albă. După cum ştiţi pe halbă sunt gravate diferite însemne, care dau halbei formă şi adâncime. Băutorul are o acurateţe mai mare în a bea bere, se simte bine chiar atunci când ii se prelinge berea pe obraz şi pe barbă în jos.
 

DeletedUser8715

Cu toate acestea, foate rare sunt localurile unde gasesti o bere la halba autentica, nediluata sau alte minuni.
 

DeletedUser

Halba e bună, îmi place. Poţi so prinzi de toartă sau îţi poţi strecura mâna prin toartă şi să prinzi halba cu palma. Se ridică uşor în ambele cazuri. Halba e mai mult decât un pahar, e obiectul indisponibil ritualului băutului de bere rece, cu două degete spumă albă. După cum ştiţi pe halbă sunt gravate diferite însemne, care dau halbei formă şi adâncime. Băutorul are o acurateţe mai mare în a bea bere, se simte bine chiar atunci când ii se prelinge berea pe obraz şi pe barbă în jos.

Dai o halba de bere rece si spumoasa daca refaci Hanul? :D
 

DeletedUser8607

E criză şi nu mai pot finanţa afaceri aşa mari, o să fac munca de jos pe L21.
 

DeletedUser11083

ca de obicei, licoarea preferata a barbatilor da frau liber vorbelor... insa nu stiu exact cum e cu adminii... sa nu stearga spamul... :)

se inscrie cineva? as avea nevoie de un dictator mic sa tina un pic in frau desfraul intr-un trib nou... stiti cum e... e vara, e cald... beutura si femei... :))
 

DeletedUser2821

Succes cu tribul , in sfarsit un om matur care face un trib ca lumea , chiar daca nu are inca playeri !

Iti doresc mult succes !!!
 

DeletedUser11083

Merci! ... cu toate ca eu prefer Bafta! :D
Bafta si tie in ce-ti propui pe 21... :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus