Hall of Shame

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Avand in vedere ca, in ultimul timp jucatorii au inceput sa degenereze si sa apeleze la metode cat mai josnice si lipsite de fair play.
As avea aceasta propunere de a face un hall of Shame pentru acesti mari jucatori :)
Sa vada toata lumea ce fel de oameni avem pe joc
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Chestia asta oficial nu se poate face, dar...pe forumul P&P al fiecarei lumi puteti face voi, evident fara incalcarea regulamentelor de forum si joc.
 

DeletedUser

acum revenim la o propunere mai veche de-a mea . pe un alt joc de acelasi gen poti vedea cine este banat si motivul indiferent ca jucati pe aceeasi lume sau pe lumi diferite . si aici se poate face asta . avantaj ? noi toti .
 
Scor reacție
209
Ideea e ca voi adminii trebuie sa faceti ceva. Si repede.
Popularitatea jocului a scazut foarte mult si nu din cauza ca s-au plictisit chiar toti ca poti lua o pauza de o luna, doua, trei, 1 an (sa nu te mai intereseze jocul si reveni, cazul de fata) sau mai multi dar degeaba revii daca nimic nu s-a schimbat. Ajungi sa iti para rau ca ai revenit si sa renunti definitiv.

Motivul e ca se triseaza foarte mult, se fenteaza regulamentul iar voi parca dormiti si nu va pasa, sincer.
Altfel nu imi explic cum oricine poate sa aiba 7,10 conturi, sa fie prins, sa zica ca nu a stiut (ca deh, se zice ca vorba dulce mult aduce si daca gasesti scuze patetice prostesti adminul) si apoi sa continue joaca pe contul pe care vrea dupa ce s-a ajutat o lunga perioada de timp de celelalte. Exemple nu va dau ca sunteti satui. Ai trisat, reincepi jocul de la marginea hartii daca mai ai chef, daca nu pa. Astfel la sfarsit de lume te trezesti ca ii vezi pe x si y, banati de nenumarate ori de-a lungul jocului in tribul castigator. A se vedea lumea 1. Or mai fi si altele. Si la ce bun sa bagi pp-uri, sa joci corect daca joci degeaba?
Romanii de pe .net nici nu vor sa auda de serverul romanesc. Am vrut sa aduc cativa aici si mi-au zis ca nici daca ii platesc nu vin :)).

O sa se ajunga in asa hal incat se vor bate x cu suportii lui si y cu suportii lui. Si se mai si mandresc cu mirifica performanta de a intra cu inca x conturi. Suntem cei mai tari, ce mai.
De exemplu, l31 mai la inceput. Cine zburau din unele triburi "de top"? Suportii, normal. Cate 5-6 conturi maricele odata.
Alt exemplu ar fi cei care se baneaza intentionat pentru a scapa de atacuri. Banat vrei sa fii, banat sa ramai.

Si tot asa.

Personal, am bagat mai multe pp-uri pe .net decat pe .ro pentru ca pur si simplu nu se merita sa joci, d-apoi sa mai investesti.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Sincer nu cred ca pe alte servere se aplica restart la multicont, eu personal nu am auzit de asa ceva. Si ar mai fi o chestie aici, intra cu multicont, suport...da, stim foarte bine, mai devreme sau mai tarziu toti cad, intr-un mod sau altul, de multe ori se dramatizeaza ( exagereaza ) mai mult decat este cazul, nu chiar toti care "se lauda cu performanta" de a juca cu n conturi zic si adevarul, ma rog, fiecar vorbeste dupa cum "aude", eu prefer sa ma bazez pe fapte si probe.
 
Sus