Hall Of Shame

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Asa ca sa fac o scurta prezentare.

Desi este ceva nou , mi`am luat libertatea de a creea acest topic cu scopul de a vedea toata lumea adevarata fata a jucatorilor de triburi din zilele noastre.
Si sa incepem cu inceputul... :


-- Hall Of Shame --

1. a r a g o r n


Cine este aragorn? Un mare jucator de triburile.A dominat cat a jucat pe fiecare lume ! Waw ... ! Cum reuseste ...?
-Pai sa vedem ,in primul rand tre sa joci cu inca cateva persoane daca vrei ca activitatea sa fie constanta pe cont.
-Acele persoane sa aibe la randul lor alte conturi.
-Cont de bash,Cont de defence,Cont pentru interne si de farmat.
Pai si cum te ajuta asta sa fi printre cei mai buni?
Pai sa vedem :-Cu conturile de bash iti cureti satele de trupe si tu vi cu nobilii,
-Cu conturile de interne iei sate si le cresti cand nu mai ai nevoie de ele le cuceresti.
-Sa nu mai amintim ca , cateva conturi le tinem pentru minaj scoatem farm bun din ele dc sa ne chinuim ?
Dupa atatea lumi de dominatie in sfarsit faptele lui au fost pedepsite,
Dar nu este de ajuns acest jucator merita toata rusinea .
Cat de nebun maniac poti sa fi sa intri pe fiecare lume cu 100 suporti si dupa ce i`ai terminat te lasi ca te depaseste harta?
Felicitari esti rang 1 si aici.Ai demonstrat ca esti cel mai de rusine jucator de triburile care a existat vreodata.


2zexandre

Un jucator bun.Putin miner dar asa este stilul lui,
Dc merita locul 2?
Pai sa vedem :-Creezi un trib fantoma si inviti jucatori in el,Si daca sunt atacati cum procedezi?pai sa vedem daca este atacat cu nobili procedam astfel/
-I cerem sitter
-Ne uitam daca are ppuri
-daca are omul ppuri i le cheltuim (chit ca omul ala a facut un efort sa cumpere acele ppuri)
-Cum?
-Demolam toate cladirile si injumatatim demolarile astfel incat cel ce ataca sa ia un sat cat mai scazut
-Si cu acel jucator ce se intampla?
-este demolat si astfel atacatorul ia sat mic ce conteaza ca ne`am batut joc de acel jucator si de banii lui munciti din greu :)
Felicitarile mele ai demonstrat ca esti un jucator bun zex are trebui sa ne dai lectii si noua in organizare.Observam ca te pricepi prin a ajuta jucatorii.
Felicitari pentru locul 2.ai dat dovada de un team leader perdect.copii ca tine fac acest joc de toata rusinea


3BARECAU


Astazi el ne va explica ,cum poti fi cel mai bun jucator

primul pas pe care trebuie sa il faceti este :
sa faceti 200 lanci pentru fermare
apoi fermati si ridicati minele in 15 sa primiti 5000 resurse
faceti cavaleria usoara scoateti 100 cai si cativa topori farmati
apoi faceti curtea nobila
cuceriti un sat lipit de voi fie ca are chiar si 26p este extrem de important ca Cuceritor (Nivelul 1)

Ca primul, ai cucerit 2 sate.
acest trofeu sa fie la voi !
dc?
dupa spusele lui barecau luand acel trofeu el a spus ca este cel mai bun jucator de triburile si noi nu suntem nimic deoarece el a luat trofeul de rang 1 cu sat de 100p
sincer cred ca ai intrat in istorie.
Se pare ca esti pe locul 3 in clasamentul de vedete mutumestete cu locul 3 domnule .Neai demonstrat ca nu exista jucatori mai buni ca tine pe aceasta harta,atat vizual cat si verbal.

4.Ak-Orochimaru-Ak


Acest jucator ne va invata cum putem cucerii sate fara pierderi si cum sa crestem sanatos fara prea mari probleme.
hmm?
pai sa vedem intri cu multiple conturi si cateva le tii in siting
hmm si?
pai maresti pe acele conturi minele si targu
Intri pe contul mare pui oferte raport 2:1 si apoi intri pe clone.
accepti ofertele proprii si voila ai dublat resursele satului.

hmm asta e tot?
nicidecum
Pui colegii de trib sa trimita sprijin in stanga si in dreapta.
Dupa ce isi toaca sprijinul este timpul tau
il dai afara din trib pe un motiv stupid, sa te creada colegii lui si incepi sal inobilezi,
Felicitari esti un jucator de mare succes te felicitam pentru locul 4 .

si lista nu se opreste.... :)
 
Ultima editare:

DeletedUser42970

hehe, a r a g o r n cel rau; Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit. :D
 

DeletedUser

pentru zexandrei o sa intru special pe l32..ce teapa mi-am luat cu demolarile lui :))
 

DeletedUser

in sfarsit un jucator care are curaj sa spuna adevarul ptr ca el nu se teme de admini ptr ca joaca curat .
Dar nu pot baga mana in foc ptr el , se vor gasi motive ca sa ii inchida gura .

Dar tot respectul ptr ** spuse pe forum , ma mir ca a postat la ora asta , nu stiu de unde atata inspiratie ptr el , cred ca e de vina berea si mici de 1 decembri .
 

DeletedUser38225

Varule de ce te ataci atat de tare incat sa faci un astfel de post ? Vrei ca tu sa fii recunoscut ca fiind cel mai bun jucator ? sau doar iti e necaz ca tu numai folosesti metodele lor ? lasai sa joace cum stiu si cum pot.. daca asta ii face pe ei fericiti, ca isi pierd viata in fata calculatorului cu n conturi suport si reale... lumea stie cine sunt si ce fac, chiar si fara acest post. Intrebarea mea este urmatoarea: care e problema ta cu ei ?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
in sfarsit un jucator care are curaj sa spuna adevarul ptr ca el nu se teme de admini ptr ca joaca curat .
Dar nu pot baga mana in foc ptr el , se vor gasi motive ca sa ii inchida gura .

Dar tot respectul ptr ** spuse pe forum , ma mir ca a postat la ora asta , nu stiu de unde atata inspiratie ptr el , cred ca e de vina berea si mici de 1 decembri .

De ce am lua masuri contra cuiva atata timp cat regulile forumului sunt respectate ( cu o singura exceptie, cred ca isi va da seama unde am editat ) ? Nu stiu de ce unii cred ca suntem ca la inchizitie...
 

DeletedUser

Cu tot respectul boss , dami voie sa multumesc ca esti pe aici .

Acum sunt intradevar convins ca kynderul asta VARUFASHION respecta regulile , aveam unele suspiciuni , prea multe trofee de jefuitor are . credeam ca foloseste scripturi interzise :)
 

DeletedUser41597

Fiecare joaca cum vrea, daca adminii isi fac treaba totul e ok. Nu cred ca era nevoie de un asemenea topic.
 

DeletedUser489

Cred ca este nevoie de un asemenea topic exact in egala masura in care este nevoie de topuri ale celor mai buni jucatori cu osanale de la fani. Daca tot au luat Oscarul triburilor, hai sa ne cunoastem mai bine idolii, nu?
 

DeletedUser40689

Cu tot respectul boss , dami voie sa multumesc ca esti pe aici .

Acum sunt intradevar convins ca kynderul asta VARUFASHION respecta regulile , aveam unele suspiciuni , prea multe trofee de jefuitor are . credeam ca foloseste scripturi interzise :)

Ti-ai gasit idolul in sfarsit :))
 

DeletedUser42927

Daca imi permit sa continui topul,locul 5 l-ar apartine de succes pe daredevil mephist0,aceasta persoana a creat tribul xDex,dupa cateva zile s-au iscat niste certuri din care mai multe persoane cunoscute au inceput sa iasa din cauza acestor certuri...Un prieten (hailastrand) i-a spus lui dare ca se va lasa,acest dare nu la intrebat de ce a iesit,a dat frumos inceput nou si ne-a lasat balta("Daca dupa o saptamana ne certam,ce facem dupa o luna?").Asta e mentalitate de conducator?Exact,nu e!In loc sa traga de noi sa revenim pe drumul cel bun,el da inceput nou...
intre timp membrii sau dus in alte triburi(tex,[r],alias,burn)...In data de 20 noiembrie am facut alt trib alaturi de bogdanu18 si allaway..De curand dare a continuat drumul in alt K,mi-a cerut invitatie,eu i-am dat,am avut un respect enorm pentru aceasta persoana.Am maj vorbit ce am vorbit,am ajuns ca sa ii las sitte pentru 2 ore,si ce se intampla?Am observat ca m-am intors fara Drepturi(si rey scorpion-celelalt intemeietor)..Am citit pe forum ca dare si ioana(rey) sau certat..Vad ca ea a iesit si o parte din membrii alaturi de ea.L-am intrebat de ce faci asta,iar raspunsul lui este :"Am facut acest lucru ca doresc eu sa ma ocup de trib de acum",lam intrebat din sud est"a spus ca da..Am decis sa ies din trib si eu,am facut acest post ca sa va arat ce persoana este,ce mentalitate are...Eu NU zic ca NU are experienta,are multi prieteni in acest joc,dar problema lui e mentalitatea,ne ia drepturile asa aiurea.
**Nu ma mai incred in aceasta persoana,iAr respectul de mai sus vad ca il aveam degeaba.Mai aflu ca ma barfeste,nu zic ca e un joc,dar frate BUNU simt unde este?"Am citit mesajele si am vazut ca cersesti aliante",nu cred ca am CERSIT,prea mult spus prietene.Incercam sa fac un bine tribului,sa imi ajut prietenii!*
** * Acesta este parerea mea despre aceasta persoana.scuzatimi gramatica va scriu de
pe telefon
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Anul tau de nastere este '95? sau...
Cred ca sunt printre singurii care stiu cu adevarat ce s/a intamplat in xDex, asa ca imi permit sa spun ca justificarea ta este nedreapta in raport cu actiunile lui DM.
Pako... pac pac.
 

DeletedUser

aici se vorbestea,treburi serioase...lasa-ti triburile fantoma ptr,margina harti!
 

DeletedUser6636

Anul tau de nastere este '95? sau...
Cred ca sunt printre singurii care stiu cu adevarat ce s/a intamplat in xDex, asa ca imi permit sa spun ca justificarea ta este nedreapta in raport cu actiunile lui DM.
Pako... pac pac.

Şi tra-la-la şi tra-la-li
Cei morţi au pică pe cei vii.

Mă, am şi eu nişte cuie împotriva unora. Împotriva lui Xsulescu, de exemplu... ce fel de om e, sa vedeţi şi voi, că mă atacă o dată pe lună, şi-mi dă jos jumătatea de fierărie pe care apuc s-o clădesc.

Hai, mai terminaţi cu prostiile.
Packo, Dare te-a sfatuit omeneşte ce să faci. Nu ai ascultat. De ce nu spui asta?
De ce nu spui că ţi-a stat sitter când nu aveai tu chef de joc, şi el şi Bogdan şi Viracocha? Cât, din ce ai acumulat până acum le datorezi? Şi mai ai tupeul să arunci cu noroi şi să denaturezi topicul.
 

DeletedUser42927

Şi tra-la-la şi tra-la-li
Cei morţi au pică pe cei vii.

Mă, am şi eu nişte cuie împotriva unora. Împotriva lui Xsulescu, de exemplu... ce fel de om e, sa vedeţi şi voi, că mă atacă o dată pe lună, şi-mi dă jos jumătatea de fierărie pe care apuc s-o clădesc.

Hai, mai terminaţi cu prostiile.
Packo, Dare te-a sfatuit omeneşte ce să faci. Nu ai ascultat. De ce nu spui asta?
De ce nu spui că ţi-a stat sitter când nu aveai tu chef de joc, şi el şi Bogdan şi Viracocha? Cât, din ce ai acumulat până acum le datorezi? Şi mai ai tupeul să arunci cu noroi şi să denaturezi topicul.


Nu vad care este problema sitterului.Nu e ceva omenesc sa las?NU zic ca am facut eu totul,eu las sitter ca doresc sa mi se farmeze cand eu nu pot.
Am 17 ani,varsta in acest joc nu conteaza prietene.Eu vorbesc mult mai matur decat unii,dar am si eu o mentalitate de copil.Nu prea am experienta in acest joc,in viitorul apropiat va fi alta treaba..Ce nu am ascultat?Ce mi-a zis?
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus