Hall of shame

  • Autor subiect DeletedUser43214
  • Data de început

DeletedUser41597

Mai usor a fost sa faci misto de un jucator probabil incepator si sa profiti sa faci misto de altu prin contul lui ? Scuzati-ma ca ma bag in discutia voastra, dar asta nu am inteles...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47249

Unde esti samagonik? Cand esti atacat ori zbieri dupa def ori lasi siter....
 

DeletedUser40238

:))) ce mai conteaza? nu ati realizat ce v-ati propus!!! chiar ati cam dat-o in bara!!:))) Nu trebuie sa va mai explic ca sittingul face parte din joc nu? Si la shaide a fost sitter(este)!!

Sper ca nu ma rugati sa va povestesc prestatiile membrilor vostri la organizat!! Unde v-ati rupt trupe in propiul sprijin, unde s-au trimis 6 nobili fara curatari , unde sa atacat cu sferturi de full !!
pot spune ca exemplari au fost Afurisitii(Cristina din ce am inteles a lansat), ah si sa nu uit un antisplit dat de shooter:))!!
faza tare e ca prin conferinte la inceput v-ati batut joc de el, l-ati luat in ras, iar pana astazi a fost indeajuns de inteligent incat sa ajunga sa va dea peste nas , sa se mentina pe pozitie si sa va controleze la glezne pentru orsice sat luat la nord sau la vest!! FAULT GRAV!!!


Ps: La ei a fost Craciunul pe stil vechi!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47249

:))) ce mai conteaza? nu ati realizat ce v-ati propus!!! chiar ati cam dat-o in bara!!:))) Nu trebuie sa va mai explic ca sittingul face parte din joc nu? Si la shaide a fost sitter(este)!!

Sper ca nu ma rugati sa va povestesc prestatiile membrilor vostri la organizat!! Unde v-ati rupt trupe in propiul sprijin, unde s-au trimis 6 nobili fara curatari , unde sa atacat cu sferturi de full !!
pot spune ca exemplari au fost Afurisitii(Cristina din ce am inteles a lansat), ah si sa nu uit un antisplit dat de shooter:))!!
faza tare e ca prin conferinte la inceput v-ati batut joc de el, l-ati luat in ras, iar pana astazi a fost indeajuns de inteligent incat sa ajunga sa va dea peste nas , sa se mentina pe pozitie si sa va controleze la glezne pentru orsice sat luat la nord sau la vest!! FAULT GRAV!!!


Ps: La ei a fost Craciunul pe stil vechi!


Hai la gara ,pai se lauda ca a jucat pe Ralf10 nu?? Si cand e atacat fuge la primul atac? Hai gata !

Vai craciun pe stil vechi fara scuze !
 

DeletedUser47249

:))) ce mai conteaza? nu ati realizat ce v-ati propus!!! chiar ati cam dat-o in bara!!:))) Nu trebuie sa va mai explic ca sittingul face parte din joc nu? Si la shaide a fost sitter(este)!!

Sper ca nu ma rugati sa va povestesc prestatiile membrilor vostri la organizat!! Unde v-ati rupt trupe in propiul sprijin, unde s-au trimis 6 nobili fara curatari , unde sa atacat cu sferturi de full !!
pot spune ca exemplari au fost Afurisitii(Cristina din ce am inteles a lansat), ah si sa nu uit un antisplit dat de shooter:))!!
faza tare e ca prin conferinte la inceput v-ati batut joc de el, l-ati luat in ras, iar pana astazi a fost indeajuns de inteligent incat sa ajunga sa va dea peste nas , sa se mentina pe pozitie si sa va controleze la glezne pentru orsice sat luat la nord sau la vest!! FAULT GRAV!!!


Ps: La ei a fost Craciunul pe stil vechi!

Da colegul adryan23 de ce a fost concediat ca a pierdut 8 sate?
 

Stâlp

member
Scor reacție
0
Da mai,a fost concediat pentru ca a pierdut 8 sate,happy acum? :))

alte intrebari,mai ai?
 

DeletedUser45198

zi ma mai ai intrebari?:))


ceea ce faceti voi e sa presupuneti....
 

DeletedUser40238

stiu omule !! Cu adrian sa va fereasca al de sus sa aveti asfel de specimene in trib....!! dar si asta face parte din joc precum sittingul!

Amm facut totul posibil ca sa fie bine..numai cine nu a vrut nu a fost ajutat ...atat cu sprijin trimis din timp..sittere puse la dispozitie pentru cei atacati, cum a reusit acea performanta (sa piarda atatea sate) numai el stie din calitate de JUCATOR de 8 ani....!!
 

DeletedUser47249

stiu omule !! Cu adrian sa va fereasca al de sus sa aveti asfel de specimene in trib....!! dar si asta face parte din joc precum sittingul!

Amm facut totul posibil ca sa fie bine..numai cine nu a vrut nu a fost ajutat ...atat cu sprijin trimis din timp..sittere puse la dispozitie pentru cei atacati, cum a reusit acea performanta (sa piarda atatea sate) numai el stie din calitate de JUCATOR de 8 ani....!!

A fost al vostru coleg da sau nu? Din nimic a pierdut 8 sate si in curand inca 4 :) mai conteaza ca era slab ? sunt sate pierdute .
 

DeletedUser40238

nu v-am felicitat odata ? cate aplauze mai astepti? Ajung felicitarile deja spuse pt un asfel de jucator!
Voi la cat sunteti de aroganti ar trebui sa va uitati ce bine e plasat motatu si cum va rade in nas;) !! de pe un cont ca ala putem lua inapoi inzecit tot ce AM PIERDUT!

DISTRACTIE PLACUTA MAINE!!
 

DeletedUser47249

nu v-am felicitat odata ? cate aplauze mai astepti? Ajung felicitarile deja spuse pt un asfel de jucator!
Voi la cat sunteti de aroganti ar trebui sa va uitati ce bine e plasat motatu si cum va rade in nas;) !! de pe un cont ca ala putem lua inapoi inzecit tot ce AM PIERDUT!

DISTRACTIE PLACUTA MAINE!!


Macar de era samagonik pa cont acuma se lauda cu munca altora :))
 

DeletedUser40238

Vai ce maxim va dat!! face parte din joc!! l-ati umilit prin conferinte, l-ati desconsiderat omul si contul lui e acolo si va controleaza la glezne!! asta e tot ce conteaza!! stiu va asteptati ca deja sa fi-ti la granita veche cu fame , dupa calculele voastre, fostul circ trebuia deja scos si culmea motatu e tot acolo si e pe +?!?!
Va sfidat a luat zeci de sate intern pe granita!! si culmea e tot acolo sunteti incapabili sa il scoateti cu toata aroganta!! primul vostru examen!!! L-ati picat!! ASTA E CEEA CE CONTEAZA!cum a facut-o nu are importanta !!
partea si mai proasta e ca nu l-ati scos ieri ...nici nu il mai scoateti:)))))

Macar de era samagonik pa cont acuma se lauda cu munca altora :))

Se joaca triburile ! satele lui sunt ale tribului si tribul si membrii l-au aparat ..stiu e greu de suportat pentru voi dar:))) sa va obisnuiti sa il includeti in privirea de ansamblu si de viitor:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46904

Asa e cand se ataca un jucator activ:)))
Numai eu v-am facut **** cate splituri de la **** cate ore :))...oricum stiti sa atacati excelent asta e drept:)))
Ati innobilat si voi niste sate de la un inactiv si iesiti sa faceti gura:)))
 

DeletedUser40238

Am placerea de a saluta in aceasta seara una bucata Bavarez ieri euforic, astazi mic pitit!
Sa tineti cont ce va spunea ieri batranu fast:
Maine(azi) va fi un foc de paie greul va incepe abia peste 2 4 saptamani cand cei proaspeti iesiti pe granita vor avea si trupe!!
 

DeletedUser47249

Am placerea de a saluta in aceasta seara una bucata Bavarez ieri euforic, astazi mic pitit!
Sa tineti cont ce va spunea ieri batranu fast:
Maine(azi) va fi un foc de paie greul va incepe abia peste 2 4 saptamani cand cei proaspeti iesiti pe granita vor avea si trupe!!

Asa e abia astept hihi :) mai vorbim in 4 saptamani :)
 

Stâlp

member
Scor reacție
0
Cam liniste..unde e entuziasmul dom'le bavarez?si totusi cu ce nume joci?Nu de alta dar sa stiu cu cine am placerea..
 

DeletedUser

Retros...vezi are cnv nevoie de cooplayer in trib la tine....ma plictisesc de ma ia draqi
 
Sus