Hard Killers

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19081

noi unde mai primim laude acum daca ai inchis topicul celalalt .. INCHIDE SI ASTA pentru ca ar fii aceeasi idee . HK numai exista .
 

DeletedUser

Felicitari dragi colegi pentru munca pe care-am depuso impreuna, am reusit sa invingem o adunatura de noobi... desii mai degraba orgoliul ia invins.
Asa e cand niste oameni incapabili de-a conduce pun pana pe-o anumita functie si... la fel e si cu politica.

Inca o data felicitari Diablo DDb,
Tot o data profulica... ai castigat pariu ala cu stickman, care ne e recompensa? :D

popcorn.gif
 

DeletedUser34783

ludovicnapoleon ce-ai castigat ma?? te lauzi ca o gaina.... inca existam... cand o sa ne radeti pe toti de pe harta.. discutam pana atunci... calm si incaltate cu sandale:)
 

DeletedUser30341

zaffy observ ca esti in tribul tnt ;)) ai venit de la petrecere si te-ai apucat sa postezi pe toate topicurile? numai asa poti invoca un motiv plauzibil pentru ca tribul HK nici legenda nu mai e! :))
 

DeletedUser34783

issac cu tine nu am ce sa vorbesc.... pentru ca tu ai atacat satele din k63 la toate orele.. si nu ai luat nimic.. asa ca nu discut... si... sunt in tnt pentru... ca nu am ramas.. cu cei care au dat delete cont..
 

DeletedUser30341

issac cu tine nu am ce sa vorbesc....
- nu vorbesti, imi scrii :)) si-asa m-ai disperat cu mesajele cand te-am atacat
pentru ca tu ai atacat satele din k63 la toate orele..
- e vreo problema cu atacurile? sau scria undeva ca nu trebuie sa te atac ;)
si nu ai luat nimic..
-pentru ca le-au luat colegii mei :) (p.s. pentru tine: aria mea de extindere nu e k 63, poti verifica pe twstats)
asa ca nu discut... si... sunt in tnt pentru... ca nu am ramas.. cu cei care au dat delete cont..
- no comment cu cine discuti sau nu, dar nu mai iesi pe forum ca sa te dai viteaz ca nu esti :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus