Hard Killers

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

noi avem caracter si mergem inainte indiferent de situatie.

scuza-ne pe noi astia fara caracter care ne-am permis sa avem si o viata personala.
va urez sa mergeti inainte, inainte dupa baiatul ala care si-a macelarit familia ca nu l-a mai lasat sa se joace la calculator
 

DeletedUser

tu cine esti?...aaaa... parca era unul din catelusii fostului TSL care avea nume asemanator. povestea asta cu viata personala e extrem de rasuflata si e placa pusa mereu de cei care pierd. tu nu iti dai seama ca prin asemenea "argumente" tot voi va faceti de ras?...toata lumea de pe l7 stie cu ce se mananca jocul asta si nimeni nu ia in seama asemenea prostii debitate pe un forum public.
 

DeletedUser

tu cine esti?...aaaa... parca era unul din catelusii fostului TSL care avea nume asemanator. povestea asta cu viata personala e extrem de rasuflata si e placa pusa mereu de cei care pierd. tu nu iti dai seama ca prin asemenea "argumente" tot voi va faceti de ras?...toata lumea de pe l7 stie cu ce se mananca jocul asta si nimeni nu ia in seama asemenea prostii debitate pe un forum public.

stii cat ma intereseaza parerea ta? nu iti zic ca te superi, tu prietene esti doar ipocrit, imi facusem alta parere despre tine cand ne-am intalnit dar te integrezi perfect in infectia asta de joc
 

DeletedUser

infectia asta de joc?

pai atunci de ce il mai joci?

Player bamse99
bamse99
Points: 1.201
Rank: 1532
Opponents defeated: 1.599 (2397.)
Tribe: TSL
» Write message
» To Address book
» Highlight on map
» User file (external link)

Villages Coordinates Points
Cotton Village 339|495 1.201

Profile
Age: 27
Gender: male
Location: Home

il jucati,numai si numai ptr a jigni lumea.atat.
 

DeletedUser17004

mey uratilor, va las singurei sa aveti intimitate si voi tot va certati?
ma asteptam sa ajunga HK prin k37 pana acum :rolleyes: sunteti lenesi mey..
 

DeletedUser

infectia asta de joc?

pai atunci de ce il mai joci?

Player bamse99
bamse99
Points: 1.201
Rank: 1532
Opponents defeated: 1.599 (2397.)
Tribe: TSL
» Write message
» To Address book
» Highlight on map
» User file (external link)

Villages Coordinates Points
Cotton Village 339|495 1.201

Profile
Age: 27
Gender: male
Location: Home

il jucati,numai si numai ptr a jigni lumea.atat.


Eu ma lasasem de L7 cu ceva timp inainte sa isi dea delete TSL-ul, tocmai din acest motiv
Nu ma lua cu jigniri, pacat ca nu mai am contul sa vezi acolo jigniri primite prin mesaje la adresa mea si a prietenei mele. Aveti si voi un Capricorn si Ovicrina care la doua vorbe scoase pe gura una e o jignire, nu va mai dati ce nu sunteti.
 

DeletedUser

eu nu *** ca H.K. nu au fost tari bah eu zic dece nu cuceresc mai mult/./?
 

DeletedUser

bamse99 pentru tine voi cita un clasic al L7...un om deosebit ce spunea intotdeauna adevarul

tu cine esti?...aaaa... parca era unul din catelusii fostului TSL care avea nume asemanator.

HK nu va disparea...va ramane alaturi de alte zeci de triburi in "istoria" L7 ;)
 

DeletedUser33089

tribul H.k nu mai exista pe harta in momentul asta a apus maretul trib :p
 

DeletedUser

daps asa e :p ...crede-am ca o sa fie funny razboiul cu H.K dar m-am inselat:|:D
 

DeletedUser

eu cred ca va distrati de minune! :D unii din voi sigur se distreaza! Bravo lor!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus