Hard Killers

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18527

Ptr ca ai zis in seara aia ca nu a fost nimeni pe cont de la 4 pana al 9... si de la 4-9 s-au dat recuperari si s-au omorat nobili... Simplu.
La mine nu s-a dat nimic ..s-au luat sate cu nobili de la 20 de ore cu 5 secunde intre nobili...
In 5 secunde bagam tot defensul din trib pe o raza de 20 ore ... Logic.
 

DeletedUser22922

Scuzati-ma ca ma bag...**** de ce va mai tachinati(sa spun asa) faptul e consumat...lupul a pierdut 2 sate :(...asa e...inca ceva imi pare rau ca unii membrii din TSL care si-au dat delet unii membrii cred ca de neinvins de la ei...dau cateva exemple dar sunt mai multi:sebastos1,opteron,alcool,nemois,vndlh,ucigasul etc...poate cu unii dintre ei m-am certat dar repet imi pare rau...
 

DeletedUser17395

Ptr ca ai zis in seara aia ca nu a fost nimeni pe cont de la 4 pana al 9... si de la 4-9 s-au dat recuperari si s-au omorat nobili... Simplu.
La mine nu s-a dat nimic ..s-au luat sate cu nobili de la 20 de ore cu 5 secunde intre nobili...
In 5 secunde bagam tot defensul din trib pe o raza de 20 ore ... Logic.

Asa mi-a zis buffy, apoi a zis ca a mai intrat din cand in cand , si apoi am zis si eu la fel, ca "nu prea" a fost nimeni pe cont.
 

DeletedUser22959

cheles imi pocesti numele e nemonis =))) si merci de complimente.. eu m-am certat cu toti da nu ma abtin sa numesc unii dusmani de calibru..ce e ..e :)...vai cum arata semnatura mea... inseamnca ca gata sunt barbar. =))
 

DeletedUser17395

Da cheles multumim.. Uite, noi am avut curaj sa ne dam delete :).
Bafta la fotbal, sa te vad transferat la steaua :p
 

DeletedUser22922

stiu...nu am avut cuvant cu deletul...ma simt cam naspha acuma...parca nu o sa mai fie la fel...ms oricum..poate ajung la R Madrid :)
 

DeletedUser22959

daca ajungi la real ne iei si noua cate 10 cp si mie si un bmw 335 i .. ti-ai permite ;)
 

DeletedUser17395

daca ajungi la real ne iei si noua cate 10 cp si mie si un bmw 335 i .. ti-ai permite ;)

Daca ajungi la real, ma duci pe bernabeu, imi dai un autograf de la raul, si imi iei vila la madrid :p

Ba ce slabi sunt hkk, si cu nimeni pe cont de abia ma innobileaza :(. Si paulicaa ala zicea ca ma trimite la margine in 2 luni :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

Slabi hkk, cu nimeni pe cont si de abia ma innobileaza :). SI paulica ala zicea ca ma trimite la margine in 2 luni :))
 

DeletedUser18527

Slabi hkk, cu nimeni pe cont si de abia ma innobileaza :). SI paulica ala zicea ca ma trimite la margine in 2 luni :))

Lasa ca ii innobilam repede pe fraierii care iti tineau 90-150k pe sate tie :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18527

Am auzit ca e in negocieri pentru partea V. Dar cere prea multi bani si regizorul i-a zis ca numai e ce era odata..
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Am auzit ca e in negocieri pentru partea V. Dar cere prea multi bani si regizorul i-a zis ca numai e ce era odata..

Gresit neddhule :) Negociaza sa fie actor principal in filmul ala "Anihilare Totala" , si optisor al nostru pare incantat, mai ales ca stie scenariul pe dinafara :))
 

DeletedUser17395

Gresit neddhule :) Negociaza sa fie actor principal in filmul ala "Anihilare Totala" , si optisor al nostru pare incantat, mai ales ca stie scenariul pe dinafara :))

taci ma ca ma mancat in fund si am intrat ieri pe cont sa vad ceva :)).. Avea 2500 de atacuri , cam slab :p pt valoarea mea.. Acu iar trebe sa treaca 5 zile :(. Cred ca are orgasm dodorici si claudiumot ca imi ia din sate :).. @lla saracu nici asa nu poate sa imi ia, vazui ca ii pica nobilii , crede ca toate satele sunt goale :).
Sa ii lasati luptatoarea rosie sate, ca daca nu intru si va omor nobilii :))
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus