Hard Killers

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
pfff, nu poti sa te abtii nici macar 5 zile? :))) sau ai dat din reflex login pe L7? :)) dar retragerea cererii de stergere nu se da din reflex :(
 

DeletedUser18527

Probabil nu cunoaste acest aspect.. E la prima lui stergere...
Bai cum sa omori nobili vin si eu cu ei de la 20 de ore sau din k66 cu 20 de usori... si tu ce faci , te faci naspa? :D
 

DeletedUser

dedicatie pentru fosta zeitate a L7

Side 1:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: Opteron180

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 297
Tabăra 2: 105
Diferență: 192

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,801,299
Tabăra 2: 1,025,611
Diferență: 1,775,688

image.php


:p
 

DeletedUser17395

dedicatie pentru fosta zeitate a L7

Side 1:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: Opteron180

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 297
Tabăra 2: 105
Diferență: 192

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,801,299
Tabăra 2: 1,025,611
Diferență: 1,775,688

image.php


:p


Sa ii zica cineva noobului de sigman, ca contul meu e in proces de stergere :).. Motivul ..Se stie, ma plictisit sigman de moarte :).

Saracu de el, ar vrea si el sa imi ia un sat, da pana ajunge langa mine se sterge contu :)..


Si la sfaturile colegilor, las dracu forumu asta, si pe anosti si plictisitoru sigman, care se lauda cu sate luate de colegii lui de la un cont in stergere :). Probabil voi mai trage cu ochiul mai incolo...sa vad ce se mai intampla, dar pana atunci ..adio
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17656

Ce mai spun sustinatorii lui lucifer-mergem cu el pana-n panzele albe, ziceau unii, au mers, au dat stergere de cont ca sa poata lucifer face puncte mai multe- doar nu credeati ca a dat si el stergere de cont!!!
 

DeletedUser

Ce mai spun sustinatorii lui lucifer-mergem cu el pana-n panzele albe, ziceau unii, au mers, au dat stergere de cont ca sa poata lucifer face puncte mai multe- doar nu credeati ca a dat si el stergere de cont!!!

nicoara tu chiar credeai ca tsl au dat stergere din cauza ca lucifer a fost banat? nici vorba :D
tsl pierdea sate pe banda rulanta in fata H.K. / H.K.A., in fata Fotr si a academiei lor.....doar in Haita mai reuseau sa ia ceva sate si alea de pe conturi inactive

asa ca decat sa se faca de cacao in fata intregii L7 s-au folosit de banarea lui lucifer pentru a da stergere cont :D .... dupa cum bine ai observat lucifer nu a dat stergere cont...si el era cel mai motivat sa o faca....nu? ;) nu erau ei toti pentru unu si unu pentru toti? prieteni pana la capat?....uitasem era gargara tsl-ista :"


opteronule stim ca ai dat delete....la fuga esti primu :D
insa daca esti pe cont sau ai dat delete...chiar nu conteaza...cand erai pe cont pierdeai sate la fel de usor ca si acum cand ai dat delete :smile:....singurul tau noroc a fost ca ii era mila lui cretu de tine si nu a organizat atacul mai repede....oricum dupa primul atac ai si dat delete account viteazule :rolleyes:.....a si parca mi-ai promis ca ajungi langa mine si ma innobilezi imediat :( eu ce fac acum? trebuie sa-i dau spaga lui cretu sa ma bage la innobilari interne....

din ce vad pana acum H.K./H.K.A. vor juca finala....sa vedem cu cine....:cool:
 

DeletedUser17395

Sigman noi toti stim ca esti prost :) , nu inteleg de ce te mai chinui ;). Esti de ras si de batjocora, cand ne mai amintim de tine , pt ca in general esti prea nesemnificativ ca sa vorbim de tine. Repet, adio, nu mai plange ca nu prea te-am bagat in seama.. Tristule. Stai linistit, am cu cine sa ies in oras, nu sunt ca un anumit trist care statea pana la 4-5 dimineata rugandu-se de pers de sex opus sa capete un pic de atentie..
Stef da-mi ban, merit , pt mine e o binecuvantare, cand vad specimene triste ca Sigman

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1:
Tribes: H.K.
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: Opteron180

Timeframe: 19/01/2009 00:00:00la 12/01/2010 00:00:00

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 56,868
Tabăra 2: 1,024
Diferență: 55,844

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 122
Tabăra 2: 105
Diferență: 17

Ai stat 1 an de zile non stop degeaba :))
 

DeletedUser

opteronule e a doua vacanta .... "cadou" de la mine :D .... ce sa-ti fac daca te stiu slab de inger...cand nu poti da o replica inteligenta sau te doare adevarul....imediat incepi sa injuri, blestemi, etc :rolleyes:....asa ca vacanta placuta :p

cretule toata lumea stie ca opteronul statea degeaba :p cat a fost sitter la mikian din gvl a pierdut vreo 3 milioane de puncte din care 1,5 mil .... mi le-a facut cadou mie :rolleyes: .... asta a fost marea zeitate a L7 care ma ameninta non stop cu innobilarea :D....isi propusese sa cucereasca tot H.K. doar sa ajunga la mine si sa-mi arate el mie .... asta da dragoste adevarata :D .... o sa-ti simt lipsa mai "cifra 8" :roll:

ps
cretule vezi ca ai uitat sa modifici profilul tribului si plange opti ca nu vede tsl-ul langa mult iubitul lui r.a. :"
 

DeletedUser31915

Sincer m-am tot abtinut cat m-am abtinut dar deja devine penibil :D
Ce faceti fratilor? Continuati razboiul cu niste jucatori care au dat stergere? Puneti statistici, va incurajati singuri :)
Cred ca sunteti sincer dezaxati un pic...
Am dat stergere ca...ce? Pierdeam sate in fata nu stiu cui? Am pierdut un an intreg si n-am dat :)) Oricum asta o spuneti tot pentru voi. Deja jucatorii de pe L7 se cunosc oarecum intre ei si stiu care e adevarul.(afara de Sigmann, oricat m-am chinuit, n-am reusit sa aud absolut nimic despre el, nici de rau si nici de bine. Nimic. Zero barat.)
Si chiar imi pare rau ca majoritatea dupa cativa ani de jucat triburile, ati ramas noobi. Adica nu stiti sa jucati. Triburile nu e un sport, e un joc :)
Si in incheiere va dau un viitor slogan pentru trib: "Prostia n-a fost niciodata mai enervanta."

[aveti si jucatori de treaba :) se stiu ei]
 

DeletedUser

mai robaby sau syryus sau cine mai esti :D....normal ca nu ai auzit nimic de mine...sunt un mic noob pe care jaby se chinuie de mult timp sa-l invete cate ceva, dar nu s-a lipit nimic de mine :(

sunt de acord cu tine Triburile e doar un joculet...asta incercam si eu sa-i explic lui opteron...dar daca nu vrea sa inteleaga cu ce sunt eu de vina ? :rolleyes:

eu sunt suparat pe opteron ca mi-a promis ca vine sa ma innobileze personal si acum ma simt abandonat :( de asta fac misto de el ... poate il conving sa revina si sa se tina de promisiune :D

in afara de asta opteron avea "gura mare" pana la primul atac al H.K. impotriva lui....dupa atac ai mai auzit ceva de el dupa aia? liniste totala...iar cand a auzit de al doilea atac ce se pregatea pentru el...a si dat delete :p

ps
sincer iti spun acum....cred ca tu esti motivul destramarii tsl...daca nu ma insel...tu ai plecat primu...nu-i asa? ;)
deosebirea dintre tine si opteron e ca tu ai plecat dupa ce au trecut atacurile din partea Fotr, iar el a dat delete cand abia incepeam sa trimit atacurile pe el ;)
dintre toti tsl-istii esti singurul care s-a remarcat printr-un limbaj normal pe forum si ai fost apreciat in H.K. pentru asta...asa ca mult succes mai departe atat in viata reala cat si in cea virtuala, indiferent de parerea ta despre mine :p
 

DeletedUser31915

Mult succes si voua :D
Si nu sunt eu motivul destramarii TSL...sunt doar un jucator.
De fapt TSL a ramas unit, doar s-au adaugat cativa membrii...

S-a destramat Tribal Lords :)
Si neddhu sau j123 poate isi mai aduc aminte ce am spus cand s-a facut fuziunea :p

Spor la joc si mai tineti-va gura :mad:
:D
 

DeletedUser

si voua...si nu uitati...sunt cu ochii pe voi pe w46. :)...si baietii sa aiba grija acolo cu fuc hiu, fuc hiu ca probabil ca nu e ca aici :))..turcii aia nu stiu de gluma ;)
 

DeletedUser18527

Ptr ca tot a fost din nou inchis topicul cu ieftinirea talerilor poate se analizeaza putin si cei 4995 de jucatori

de la 4995 ---> 4572 jucatori fara sate

4572 ---> 3880 conturi de observatie sau viitoare sate de barbari de 116 puncte

3880 ---> 3000 jucatori pana in 204 puncte


3000 ----> 1500 jucatori cu 1 sat - adica cu reale sanse de a face diferenta pe lumea 7.


Ce spunea domnul administrator de numarul playerilor activi de pe lumea 7?
Sa mai punem la socoteala conturi cu sitter , sitter expirat etc din triburile mari?

La ce suma de jucatori se ajunge ?
Asa de curiozitate.
Cererea de reducere a costului talerilor de catre partea activa a lumii 7 mi se pare intemeiata.

Cat despre vechimea lumii ar trebui sa fie luata in calcul viteza acestei lumi.
Din cate am inteles de la o persoana binevoitoare regulamentul ptr ieftinirea talerilor a fost facut dupa scandalul de pe lumea 4 facut de playerii de acolo ptr acelasi motiv.
Acea lume are viteza 1 se misca mai incet... aceasta are 2 si se misca calculati si dvs cu cat mai repede.

Deci v-as ruga sa redeschideti topicul ieftinirea talerilor ptr ca cererea este intemeiata.


Limita - GN: 938
- GN existente: 11
- GN în producere: 0
- numărul satelor cucerite: 927
Mai pot fi create: 0


In doua ore eu raman fara nobili si apoi stau sa bat aproximativ 2/zi in conditiile in care sunt jucator activ si pot lua si 30 de sate lejer pe zi.

2.10. Repostarea unui subiect ce a fost deja inchis nu este permisa. Se poate solicita redeschiderea lui printr-un mesaj privat argumentat adresat moderatorului care l-a inchis.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Quote:
2.10. Repostarea unui subiect ce a fost deja inchis nu este permisa. Se poate solicita redeschiderea lui printr-un mesaj privat argumentat adresat moderatorului care l-a inchis.
Last edited by stef04; Astăzi at 02:44:50. Motiv: warn

si uite asa a luat catalin un mic ban.Vad ca se cam uita ca asta este un joc ce se desfasoara pe banii nostri.si daca noi inchidem ochii cand mai pica servarul(cam des ,cateodata).ei ,uite nu ai voie sa iti exprimi un punct de vedere,,nuuuuu,dai mesaj argumentat moderatorului .asta e cea mai tare faza,si cred ca ar trebui mutata la alt topic,pe la mesaje amuzante.

6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ei si uite motivul stergeri in masa ADMINI nostri iubiti :p
deci jucatori de 2 lei de prin hkk nu va umflati in pene ca nu aveti de ce.
hkk avea jucatori buni, dar multi care postati pe aici nu se regasesc in acea categorie!!!!
motivul stergeri a fost unul clar :proasta administrare a jocului si dupa bunu plac al acestora si nu dupa regulament!!!!
deci nu pt lucifer sau mai stiu eu ce se mai zvoneste ci strict din cauza adminstratorilor acestui joc!!!
 

DeletedUser

pai ce sa mai ziceti si voi acum,normal ca o dati de gard =))

Va zis adminu bine, si regulamentar, nu indepliniti criteriile, nu luati taleri ieftini. Plangeti la alta masa va rog.
Puteti sa va dati toti delete in masa, daca ati avea tupeu :), dar toti stim ca pt voi , triburile inseamna viata voastra, mai ales pt jucatorii prafuiti, care acu au si ei sansa sa ia sate mocca.
Concluzia e una singura, Va bat barbarii , iar fantoma TSL inca va bantuie mintile :)
 

DeletedUser31890

Va zis adminu bine, si regulamentar, nu indepliniti criteriile, nu luati taleri ieftini. Plangeti la alta masa va rog.
Puteti sa va dati toti delete in masa, daca ati avea tupeu :), dar toti stim ca pt voi , triburile inseamna viata voastra, mai ales pt jucatorii prafuiti, care acu au si ei sansa sa ia sate mocca.
Concluzia e una singura, Va bat barbarii , iar fantoma TSL inca va bantuie mintile :)


de bantuit doar fantomele bantuie,si unii care le e rusine de numele purtat in acest joc....delete in masa??? acesta metoda o fac cei slabi mintal, si mai rau e ca faceti si manipulari in masa....asa ca tu poti sa-ti bagi coada din nou intre picioare si fugi inapoi pe .net....si ciocu mic daca tot ai parasit aceasta lume...
 

DeletedUser

@ buffy...faptul ca unii dintre membrii teamului sunt foarte slab pregatiti nu este un motiv sa dai delete. atat ii duce capul pe unii si nu trebuie generalizat pentru toti. stiu si ei cam ce au in ograda, si de aceea triaza mereu. iar cazul lucifer a fost solutionat corect si recunosti intr-un fel si tu asta spunand ca nu asta e motivul principal. restul e doar propaganda si faptul ca inca mai bantuiti pe-aici si ne reamintiti ce fel de jucatori avea TSL-ul, nu face decat sa arate ca in sinea voastra va pare rau de gestul facut si ca s-a ales praful de munca voastra din prostia unora ce se dadeau formatori de opinie in TSL. insa au fost unii care nu au pus botul la vrajeala voastra, au primit o noua sansa si s-au convins ca ceea ce spuneati voi despre HK nu este adevarat.
@ obsedati de TSL. prevederile alea. asa zis regulamentare au fost scoase din burta la un momentdat pentru a rezolva un caz aparut in joc. asta nu inseamna ca sunt batute in cuie. si aici e tot un caz special si HK-ul, FotR-ul si fostii jucatori din Haita ar fi defavorizati de admini daca nu se ia aceasta masura, pentru ca la starvul TSL-ului, pe langa invingatori au aparut si o gramada de devoratori de cadavre care nu au avut absolut nici o treaba cu TSL-ul pana atunci. insa si daca noi real suntem defavorizati, nu ne dam delete in masa. noi avem caracter si mergem inainte indiferent de situatie.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus