Harta Dominatie L6...

  • Autor subiect DeletedUser9085
  • Data de început

DeletedUser9085

E bine sa se faca o harta macar top 10 de la inceput. Top 20 e prea mult si oricum, orice trib nu este in top 10, nici nu conteaza.

Daca te uiti majoritatea triburilor importante pe .net sunt cele din top 10. Cateodata doar top 5. Nu e nevoie sa iti bati capul cu restul.
 

DeletedUser

Nu prea as fi deacord cu asta ... Am vazut la viatza mea multe triburi venite de pe locuri fantoma in top 15 si care au pus la panant multe triburi grele. Am avut chiar ocazi sa fondez chiar eu vreo 2 triburi dinastea :p . oricum e cam devreme pentru harti sa se linisteasca spiritele :)). Poate pana dimineata mai apar vreo 7-8 famili :)) . O sa iti dau un link daca vrei ingame sa poti face si mataluta harti dinalea :D
 

DeletedUser2147

in primul rand , nu vad rostul, in al 2lea rand , deocamdata sunt jucatori care joaca la puncte doar, si altii care joaca la armata. Deci nu are relevanta pentru moment topul
 

DeletedUser

in primul rand , nu vad rostul, in al 2lea rand , deocamdata sunt jucatori care joaca la puncte doar, si altii care joaca la armata. Deci nu are relevanta pentru moment topul

cam aia spuneam si eu. Se poate ca peste 1-2 saptamani sa vezi multe din triburile astea de top moarte ... Ar fi frumos sa dispara toate familiile :cool:

=)) Foarte tare : October Red
Junior Member =))
 

DeletedUser9085

Eu momentan in principal joc L17 .net, sunt fondator si lider la LADN (the uiti pe harta aia, nr unu. Stiu ce zici October Red, nimeni nu credea nimic in noi mai ales contra jucatorilor experimentati din alte triburi vechi din alte lumi, dar suntem destul de buni, cam in toate categoriile posibile.
 

DeletedUser9085

Da....eu inca nu m-am bagat la nimeni....pe k33 un trib cu 155 membri??? PE UN continent? Ce naiba e asta.
 

DeletedUser

nu am jucat world 17 cred... poate am intrat la inceput sa vad cum sta treaba. Eu joc de mai bine de 2 ani pe world 1 dar cand am ajuns la 1 mil am incetat numa atacam acuma imi dau statele ( tot pe .net ) amd fondat si eu niste triburi ca SPQR pe world 1 , poate stii de DDB pe world 10 si desigur am fost duke in Mushy.

Am venit pe .ro cu 2 prieteni sa vedem ce e pe aici ... Dar nu sunt deloc impresionat ... triburi de 300 de membrii ... jale mare aia o sa se sufoce pe continente... Tare aiurea ...

October Red T:V 1.209.917 117 10341

Am intrat acuma sa vad ce se mai intampla :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

defatera un soi de proof ca nu vorbesc aiurea :D Asa cam cum ai facut tu adineaori :p Nu am vrut sa impresionez ... Purtam o conversatie ...
 

DeletedUser7072

pe .net esti intr-un trib de 300+ playeri. am fost curios si te-am cautat:D intradevar e cam inutil acum o harta. dar daca sti cum sa faci harti de forma asta ti-as fi foarte recunoscator sa-mi zici si mie cum.

daca esti dispus sa te obosesti ingame sunt tot blestemat. sau poti trimite mesaj privat si aici, sau de ce nu chiar sa postezi cum se fac. poate intereseaza pe mai multa lume
 

DeletedUser9085

Serios??? Numar de sate nu conteaza? Ei na....mai impresionat. Mai.. un jucator care e in top 10...dupa 2-3 luni....ramane in top 10 pana decide sa dea quit. Deobicei astia au mai multe sate si stiu sa joace mult mai bine ca altii, prin orice calitate vrei tu sa ajungi la aceasta concluzie.....de aia sunt in top 10.
 

DeletedUser9085

pe .net esti intr-un trib de 300+ playeri. am fost curios si te-am cautat:D intradevar e cam inutil acum o harta. dar daca sti cum sa faci harti de forma asta ti-as fi foarte recunoscator sa-mi zici si mie cum.

daca esti dispus sa te obosesti ingame sunt tot blestemat. sau poti trimite mesaj privat si aici, sau de ce nu chiar sa postezi cum se fac. poate intereseaza pe mai multa lume

De curiositate....cine este in trib de 300 membri pe .net.
 

DeletedUser7072

october red e intr-un trib de peste 300 de membri. la el m-am referit ca el a pus statistica
 

DeletedUser9085

Aha. Eu nu stiu de alti si ce fac alti si nu neg ca sunt jucatori mai buni ca mine, ca sunt. Dar eu cred k am reusit destul de mult pana acum la ce am creat pe .net iar cred ca sunt in buna masura sa dau sfaturi. Statisticele mele vorbesc.
 

DeletedUser

nu am jucat world 17 cred... poate am intrat la inceput sa vad cum sta treaba. Eu joc de mai bine de 2 ani pe world 1 dar cand am ajuns la 1 mil am incetat numa atacam acuma imi dau statele ( tot pe .net ) amd fondat si eu niste triburi ca SPQR pe world 1 , poate stii de DDB pe world 10 si desigur am fost duke in Mushy.

Am venit pe .ro cu 2 prieteni sa vedem ce e pe aici ... Dar nu sunt deloc impresionat ... triburi de 300 de membrii ... jale mare aia o sa se sufoce pe continente... Tare aiurea ...

October Red T:V 1.209.917 117 10341

Am intrat acuma sa vad ce se mai intampla :))

Faimos trib, intr-adevar...

Tribalwars Player Profile: October Red (tribe changes2)
These are the tribe changes prior to Feb 9th 2008. See the newer tribe changes here.

Old tribe New tribe Date/Time
N/A SPQR 01st January 1970 - 01:47:03
SPQR Dacia 01st January 1970 - 07:33:22
Dacia SPQR 01st January 1970 - 07:33:52
SPQR -SPQR- 01st January 1970 - 07:38:34
-SPQR- SPQR 01st January 1970 - 07:54:14
SPQR LOPW 01st January 1970 - 10:11:20
LOPW LOPW 26th January 2008 - 09:05:02

Pacat ca a durat maxim 9 ore..

Tribalwars Tribe Profile: Daft Drunken Bastards (tribe changes2)
These are the tribe changes prior to Feb 9th 2008. See the newer tribe changes here.

October Red Joined 27th October 2007 - 19:26
nildotrem Joined 27th October 2007 - 19:26
Orefile Joined 27th October 2007 - 19:26
RedRussian Joined 27th October 2007 - 19:25
frank100 Joined 27th October 2007 - 19:06
gilgahmesh Joined 27th October 2007 - 15:21
dieu34 Joined 27th October 2007 - 15:20
RWilkin Joined 27th October 2007 - 10:19

Trib "fondat" la 9 ore dupa aparitia lui..;)

Q.e.d.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cele mai frumoase lumi sunt alea cu limitare de membri,100 maxim,80 cel mai bine!Nu e asa de mare abureala pe forumurile interne!
 

DeletedUser

..........

2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare

Regula este in vigoare; si se aplica.
Aviz amatorilor!
 
Ultima editare de un moderator:
Sus