Harta Dominatie L6...

  • Autor subiect DeletedUser9085
  • Data de început

DeletedUser

Punctele si numarul de sate nu impresioneaza pe nimeni.

Zici tu??? Poate nu conteaza in privinta frumuseti jocului,in formarea caracterului, dar in economia jocului??? ... Sa fim seriosi,si sa nu ne mai hazardam cu declaratii de pro jucatori gen las` ce daca lui x ii lasa unul,altul sate ,e noob si nu stie sa joace ,le va pierde,asta e mare prostie si suna un pic a invidie!Esti un jucator bun cand folosesti toate strategiile jocului cu succes!Totul conteaza in jocul asta: Nr de sate,implicit nr de pct ,diplomatia ,strategia de joc,prieteni pe care tii faci...totul!Ce daca am luat 50 de sate de la cineva si sunt pe locul 100 la atacatori sa zicem...Cu alea 50 de sate ,mi le fac de atac..si urc pe 10!!!!Sunt multe exemple!
 

DeletedUser

october red e intr-un trib de peste 300 de membri. la el m-am referit ca el a pus statistica

mda presupun ca te refereai la T:V de pe world 1 ... mda e cam mort tribul ala ... defapt si lumea e cam moarta acolo , marog o sa va pun linku pentru harti ca si alea imedait ce il gasesc :D
 

DeletedUser

Numarul de sate arata cate armate ai ;) si daca stii ce sa faci cu ele o sa ai si un OD pe masura
 

DeletedUser3369

Zici tu??? Poate nu conteaza in privinta frumuseti jocului,in formarea caracterului, dar in economia jocului??? ... Sa fim seriosi,si sa nu ne mai hazardam cu declaratii de pro jucatori gen las` ce daca lui x ii lasa unul,altul sate ,e noob si nu stie sa joace ,le va pierde,asta e mare prostie si suna un pic a invidie!Esti un jucator bun cand folosesti toate strategiile jocului cu succes!Totul conteaza in jocul asta: Nr de sate,implicit nr de pct ,diplomatia ,strategia de joc,prieteni pe care tii faci...totul!Ce daca am luat 50 de sate de la cineva si sunt pe locul 100 la atacatori sa zicem...Cu alea 50 de sate ,mi le fac de atac..si urc pe 10!!!!Sunt multe exemple!


daca citesti cu atentie si forumul de pe alte lumi (lumea 3 spre exemplu) o sa vezi cum se pierd peste 100 de sate intr-un interval de 2 minute...
 

DeletedUser

daca citesti cu atentie si forumul de pe alte lumi (lumea 3 spre exemplu) o sa vezi cum se pierd peste 100 de sate intr-un interval de 2 minute...


Acolo daca nu ma insel nu e limita de membrii in trib.
E cu totul alceva.

E una cand ai un trib de top 5 cu cateva sute de membrii.Si alta cand ai un trib de top 5 cu maxim 80 de membri.

Ce e valabil pe l3 nu e neaparat vaabil si pe alte lumi.
 

DeletedUser

tot respectul pt LADN, joc si eu pe w17 si regret ca nu sunt mai aproape de "the core" ca mi'ar fi placut enorm sa fiu in tribul asta.
back on topic :p
hartile alea se fac cu tw stats www.twstats.com cred (am facut si eu deastea da cu 3-4 triburi)
dar habar nu am daca exista twstats pt serverele romanesti. daca ar fi as incerca eu sa fac
 

DeletedUser

Nu, nu o să-ţi facă nimeni o hartă numai pentru SudEst dar nu înţeleg de ce îţi trebuie... dacă te referi la tribul SudEst de pe L4 are deaja hartă... dar mă rog... pe L6 nu este nici un sud-est :confused:
 

DeletedUser

tot respectul pt LADN, joc si eu pe w17 si regret ca nu sunt mai aproape de "the core" ca mi'ar fi placut enorm sa fiu in tribul asta.
back on topic :p
hartile alea se fac cu tw stats www.twstats.com cred (am facut si eu deastea da cu 3-4 triburi)
dar habar nu am daca exista twstats pt serverele romanesti. daca ar fi as incerca eu sa fac
Nu e facut cu TWStats ;) Este de pe situl (este corecta forma asta :p) lui. Totul e de programare in cazul asta.
 

DeletedUser2147

ro.twstats.com aici puteti face harti pentru ce lume vreti ;)
Nu are rost sa imi bat capul cu o harta pentru L6, deoarece e inca irelevanta la momentul actual
 

DeletedUser

Tw++ E Cel Mai Bun....programel.....pentru Harta Si Atacuri....dar In Special Ptr Harta.....
 

DeletedUser

ro.twstats.com aici puteti face harti pentru ce lume vreti ;)
Nu are rost sa imi bat capul cu o harta pentru L6, deoarece e inca irelevanta la momentul actual
Generated map este buna pentru ca se updateaza singura si arata niste statistici... Nu trebuie sa faci o harta diferita de fiecare data si de asemenea nu au probleme cu hartile,in sensul ca fiecare face o harta care arata diferit si unele sunt facute prost.
 

DeletedUser

Mai face cineva o harta sau nu ??:confused::cool:

E cam devreme si cam inutil sa faci o harta in momentul asta, da' ... uite una rapida pentru top 10 :)

l6.jpg


Pentru doritori un link care poate fi folositor :).

http://forum.tribalwars.net/showthread.php?t=31424


Numarul de sate arata cate armate ai ;) si daca stii ce sa faci cu ele o sa ai si un OD pe masura

Mai ai timp si de .ro :confused: ?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus