Harta L2

DeletedUser

daca tot m-am apucat... :D

Harta L2, cu mentiunea ca
1) in sudul K44, NWO si CIRC isi cam impart zonele de influenta, ceea ce nu reiese prea bine de pe harta
2) am extins la 15 triburi pentru ca altfel in SV ar fi fost gol-golut. am incercat si cu 20, dar atunci nu se intelege mai nimic din emisfera nordica

l2wf2.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@Asfaloth: daca ai timp poti sa pui si RKW, =A= si familia Diablo. K54 e cam gol :)

de ce am mentionat si triburile astea? pt ca sunt implicate in marele razboi :)
 

DeletedUser

ok, le adaug diseara.
cum nu joc pe 2, nici nu citesc forumul si nu prea sunt la curent aliantele si razboaiele. si nici nu prea era nimeni online la ora aia sa intreb :D
 

DeletedUser

ok, daca imi spune si mie cineva ce razboaie sunt in desfasurare si care sunt partile combatante... incerc sa fac o harta cu triburile in conflict.
 

DeletedUser

hahaha punctul ala din vest cu rosu sunt eu cu papy77 :)) multumim frumos pt harta :)
 

DeletedUser523

multumim

Da, harta e foarte frumoasa!dar pe mine m-ar interesa una care sa afiseze doar triburile din fam. IRC si cele din fam. Defender's Aliance si cele din fam. United!
 

DeletedUser1969

Foarte tare harta !!!
Hai ca si al meu trib si pe un continent stapan:)
 

DeletedUser

Da, harta e foarte frumoasa!dar pe mine m-ar interesa una care sa afiseze doar triburile din fam. IRC si cele din fam. Defender's Aliance si cele din fam. United!

daca mi le-ai si spune pe alea.... :D
nu mai joc de vreo doua luni pe L2 si nici forumul nu il citesc, so... :eek:
 

DeletedUser523

uite-le:

Triburile NWO, CIRC, TL & Dac44 alcatuiesc impreuna DEFENDER'S ALLIANCE.
tribul RKW face parte din familia UNITED alaturi de triburile =A=,VEX si VEX 2
IRC: Regii, **IM**,**IL**,Avalon,*MAYA*,NOA,G P R,,=CRUX=,=TDO=,HELL,BPS
 

DeletedUser

IRC: Regii, **IM**,**IL**,Avalon,*MAYA*,NOA,G P R,,=CRUX=,=TDO=,HELL,BPS

GPR nu mai face de ceva vreme parte din IRC, a fost inlouit de newGPR dupa o "lovitura de stat" ... plus, ai scapat cateva, mai sapa daca tot vrei sa vezi harta :)

ah ... si daca citesti profilul G P R cumva ... e chiar comic ... mai nou face =CRUX= parte din familia regilor dupa nea' novomatic :))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

Te rog pe tine pt k esti in tema sa pui exact triburile care fac parte din IRC!;)ar fii interesant pt toata lumea de vazut cum stam!;)
@Asfaloth in caz k nu va pune nimeni lista exacta a celor din IRC te rog sa faci o harta doar cu triburile ce ti le-am enumerat eu.ms frumos!
 

DeletedUser1969

Triburile NWO, CIRC, TL & Dac44 alcatuiesc impreuna DEFENDER'S ALLIANCE.
tribul RKW face parte din familia UNITED alaturi de triburile =A=,VEX si VEX 2
IRC: Regii, **IM**,**IL**,Avalon,*MAYA*,NOA,G P R,,=CRUX=,=TDO=,HELL,BPS

vezi ca vex2 nu mai exista :D
 

DeletedUser

ah ... si daca citesti profilul G P R cumva ... e chiar comic ... mai nou face =CRUX= parte din familia regilor dupa nea' novomatic :))))

Hai ca macar =CRUX= e aliat cu Regii, dar ce zici de ZIMBRU si CIRC in Famiglie :)? Baiatul e chiar frustrat...

(Scuze de off-topic)
 

DeletedUser

nu sint invatat sa sar din trib in trib am fost doar DIABLO la inceput si pentru asta evit doar luptele cu ei acum sint G P R dar cum vreau eu nu cum au vrut altii ,nu pot fi sluga doar conducator si asa ma veti sti pina nu o sa mai auziti de mine.

Stiu ca la profil zice ca e fata (alta tactica de 2 lei vechi, pe langa cea cu apartenentza la nush' ce familie), dar vorbeste ca un baiat...

Again, scuze de offtopic, sa revenim la harti.
 

DeletedUser

Stiu ca la profil zice ca e fata (alta tactica de 2 lei vechi, pe langa cea cu apartenentza la nush' ce familie), dar vorbeste ca un baiat...

Again, scuze de offtopic, sa revenim la harti.

:)) nu-i mai da atentie ca se va simti important, si in joc i-am dat block :D multemsc adminilor pt chestia cu blockul mesajelor :)) foarte utila
 
Sus