Harta L2

DeletedUser

sal all,aceasta lume este cea mai tare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Lipsit de insipratie va salut pe cativa dintre voi cu mare admiratie.
Tovarasu cu talent in arta picturii rupestre adauga acolo maestre CAG2EW si pune tabloul sa vada lumea ca "multi is aia ...domne" s-au mai inmultit odata.
 

DeletedUser4380

O mică hartă :D:D:D:D:D:D:D

st3fn11md4.png
 

DeletedUser4751

Porecla: Emperors Wrath
Prescurtare: EW
Numărul de membrii: 47
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 62.404.714
Punctaj total: 64.383.600
Punctaj mediu: 1.369.863


multi in EW....47...:)))) ....au multe sate acolo...;)
 

DeletedUser

Greu de cap mai esti...Pe harta la legenda scria Top familie la data de...., Scria acolo in sud-est unde era mult albastru EW?Atunci ce nu iti e clar,nu scria nimic de EW 4343 sau EW k0534 sau cum mai sunteti voi,scria DOAR EW!
 

DeletedUser4751

Greu de cap mai esti...Pe harta la legenda scria Top familie la data de...., Scria acolo in sud-est unde era mult albastru EW?Atunci ce nu iti e clar,nu scria nimic de EW 4343 sau EW k0534 sau cum mai sunteti voi,scria DOAR EW!

ye amu am vazut....:))))) .... in fine...is multi aia....:)):eek:
 

DeletedUser15145

Ew---

Sunt in Ew si este mare caterink acolo in una din academiile cu 11 mil de pc ale lor

imi place tribu este foarte civilizat dar la innobilat impotriva Circului suntem primiii:D
 

DeletedUser

Sunt in Ew si este mare caterink acolo in una din academiile cu 11 mil de pc ale lor

imi place tribu este foarte civilizat dar la innobilat impotriva Circului suntem primiii:D

o daaaa , ce noroc avusai cu tine in acel razboi. Oare ce m-as fi facut fara ????
 

DeletedUser13003

Puteti sa faceti o noua harta:D sau mai schimbat cateva chestii de la ultima harta facuta:D
 
Sus