Harta L2

DeletedUser

hartalumea2lv2.png



Legenda :

Hell – light blue
DBD – Green
Acv!la – dark purple
Ew - Tw : Abandoned
GT - Tw : Ally
FALOU2 – Tw : Enemy
Ghimes – Tw : NAP
EW-k66 – TW other tribes
CIRC – Tw ; Your tribe
LEON – oyur villages
G~E – black
C.A.G. – Brown
AtL – Burgurdy
Hell~a – dark blue
Ew-k75 – dark grey
CAG2EW – Green
DBD1 – orange
Dragon – White
LEONKO – Yellow
[B~W] - Pink


spuneti mersi :))

Pe viitor iti recomand cu incredere functia EDIT in caz ca mai ai ceva de adaugat!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

harta nu este colorata corect.Nu se pot distinge triburile hell si circ
 

DeletedUser2602

postati ce triburi doriti sa apara in respectiva harta, cine este academia cui si care este componenta familiilor (daca exista).
Maine seara incerc sa imi fac timp pentru a va postao harta conform cerintelor voastre
 

DeletedUser1647

Acum sunt pe laptop [unde nu am programele necesare pentru a face o harta de calitate]. Pentru ca ai nevoie de 3 programe... maine cand chiar o sa ma plictisesc si termin cu triburile si the-west o sa intru pe pc si ma apuc de una.
 

DeletedUser1647

2 dintre ele da :)




2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.

Daca il intereseaza cum se fac hartile ii poti spune in privat!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1647

Last edited by ValyDLR; Ieri at 22:57:30..

ValyDLR, ma lasi sa fac si eu harta aia? sau o faci tu?? Mie imi ocupa cam 2 ore din timpul meu ca sa fac harta pentru acest forum... daca vrei sa o faci tu spune-mi sau da-mi ban si nu ma mai implic.
 

DeletedUser

Ceea ce am adaugat eu acolo a fost un avertisment. Nu inteleg cu ce te-am oprit pe tine din a face harta.Nu ti-am sters nimic din ceea ce aveai deja acolo.
 

DeletedUser4901

uite ce mic a facut tribul hell...nici nai zice ca e tribul de pe primul loc=)))
 
Sus