Harta L3

DeletedUser

... este in foarte mare masura varza. Probabil va arata mai bine cand vor disparea "mamutii" gen GTC, GEMINA, LR si triburile-ferma gen PzbNZ, L-Warr, WRATH. Sunt nuclee care dau semne de organizare :D:D:D.

Just my 2 cents. Enjoy.

l3wb2.jpg
 

DeletedUser177

Dup cum se observa si pe harta TGH si TLB sunt cele mai compacte triburi, si au doar intre 40-50 de membri, bravo baieti si tineti-o tot asa, stima si respect pentru voi, ati creat un adevarat nucleu unde tronati si sfaramati capete!!! ;)
 

DeletedUser523

ba eu zic, daca imi permiteti k si black sta f bine: e soseaua de centura a lumii sau valul care vine spre centru, cum vreti s-o luati!!;)

vine tzunami-ul!!!!cautativa barcile de salvare! :D;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce ciudat ...
MoD este pe primul loc desi este imprastiat ...
asta da de gandit :)
 

DeletedUser

update dupa o saptamana :D
(cu mentiunea ca Scitii si Priory isi impart zona de influenta unde se intalnesc)

pe harta apar triburile din L3 din top20 care au media de puncte pe sat peste 5500p.

triburile din top20 care nu apar pe harta sunt GTC, PzbNZ si LR.

layerele sunt aranjate in functie de aceasta medie - tribul cu cea mai buna medie deasupra, etc. cam asta e solutia pe care am gasit-o pentru a reflecta dominarea unei zone cand este impartita. mai greu e cand scorul e strans, ca in mentiunea de mai sus cu Scitii si Priory.

primele "straturi" apartin deci triburilor cu media de puncte peste 8000:

M.T. - ~8600
MoD - ~8600
=TGH= - ~8400
TLB - ~8300
GoW - ~8200
Die. - ~8000

l3nousz9.jpg
 

DeletedUser

:(

eu si tribul din care fac parte inca nu ne vedem pe harta... oare cand vom incepe sa aparem si noi...:confused:
 

DeletedUser

eu si tribul din care fac parte inca nu ne vedem pe harta... oare cand vom incepe sa aparem si noi...:confused:

Pai... treaba sta cam asa:

Porecla: The Dark Knights
Prescurtare: T.D.K.
Numãrul de membrii: 85
Punctajul celor mai buni 40 jucãtori: 761.545
Punctaj total: 880.374
Punctaj mediu: 10.357
Rang: 42

Tribul din care faci tu parte este pe locul 42... cand o sa ajungeti undeva mai sus de locul 20, probabil ca o sa apareti si voi :)
 

DeletedUser

Pai... treaba sta cam asa:

Porecla: The Dark Knights
Prescurtare: T.D.K.
Numãrul de membrii: 85
Punctajul celor mai buni 40 jucãtori: 761.545
Punctaj total: 880.374
Punctaj mediu: 10.357
Rang: 42

Tribul din care faci tu parte este pe locul 42... cand o sa ajungeti undeva mai sus de locul 20, probabil ca o sa apareti si voi :)

.. bine, o sa mai asteptam atunci, dar vom aparea si noi mai mult k sigur :rolleyes:
 

DeletedUser

mda, ca sa vezi ciudatenie nemaivazuta :rolleyes:

=============

1. harta completa cu top 20 + TDK.
layerele din nou in ordinea mediei de puncte pe sate.
(MT - MoD - =TGH= - TLB - GoW - Die. - Scitii)

2. harta fara triburile cu media sub 6000p/sat, asa ca data trecuta
(GTC - DiViN - LR - Black)

de pe aceasta au disparut NOA si DiViN.
new entry = BURN

Legenda e in ordinea pozitionarii in top a triburilor.

caderi dureroase pentru WRATH si CIRC si nitel pentru N~W.
urcari bunicele pentru n00b si =TGH=.

enjoy.

l3copyuz9.jpg


l3acopyzf5.jpg
 

DeletedUser1627

ala e tovarasu' jack =))

CIRC si DiViN sau scazut... Ca deah... Au vrut razboi cu noi X(
 

DeletedUser

kiss asfaloth

asfaloth, tin sati multumesc pt k ai adaugat si TDK pe harta, esti ff de treaba si o sa ne chinuim si noi k sa ajungem in top 20 k sa nu mai fie nevoie sa faci o extra harta si pt noi.
AlexD & galagas ms si voua pt sustinere, TDK nu este un trib de "super-warriorri" insa este un trib cu atmosfera de trib mare, avem si n00bi cum si padurile au uscaturi dar avem si jucatori "geniali", o sa ne vedem si peste o juma de an si peste un an.. si cine stie peste cat timp :)
 

DeletedUser

actualizare

Însuºiri
Porecla: The Dark Knights
Prescurtare: T.D.K.
Numãrul de membrii: 112
Punctajul celor mai buni 40 jucãtori: 1.225.045
Punctaj total: 1.510.071
Punctaj mediu: 13.482
Rang: 35 :rolleyes:
 

DeletedUser

huh

Porecla: The Dark Knights
Prescurtare: T.D.K.
Numãrul de membrii: 113
Punctajul celor mai buni 40 jucãtori: 1.681.721
Punctaj total: 2.155.693
Punctaj mediu: 19.076
Rang: 28

inca umpik si urcam in top 20 :rolleyes:
si nu va mai fi nev sa cer sa o ne bagi si p noi :p:D
 

DeletedUser3207

Porecla: The Dark Knights
Prescurtare: T.D.K.
Numãrul de membrii: 113
Punctajul celor mai buni 40 jucãtori: 1.681.721
Punctaj total: 2.155.693
Punctaj mediu: 19.076
Rang: 28

inca umpik si urcam in top 20 :rolleyes:
si nu va mai fi nev sa cer sa o ne bagi si p noi :p:D


The Dark Knights ce trib mai e si asta ?
voi in top 20 ? visati cam mult :))
 

DeletedUser

nu e greu sa intri in top 20 ..e greu sa te mentii ... !!! acolo te vede lumea si te va baga in seama ...trebe sa rezisti in top !!!multe triburi au trecut prin top20 si au disparut sau au fuzionat ... !!!
 

DeletedUser

gata, gata, stresurilor :D, uite harta.
print-urile sunt din 6 si 7 noaptea, asa ca... s-ar putea sa mai fi aparut schimbari.

iesiri :
MoD, evident, si inca de pe primul loc, deci felicitari
CIRC, care e undeva pe locul 150, cu 25 membri din care jumatate fara sat. Personal, cred ca ar fi trebuit desfiintat.
WRATH, care s-a tot spart in bucati, ultimul nucleu tare fiind absorbit in BL.
DiViN, care au cazut pe locul 24.

intrari:
FIRE!!
, gg!, v-am pastrat culoarea ;)
EXIT, care s-a reformat/regrupat
LS-AX in sud-vest
PzbNZ, care nu apar pe harta pentru ca sunt foarte imprastiati. In principal in spatiile goale in interiorul n00b-ului si intre GoW si BL si foarte multi la margine.

miscari importante:
Au urcat mult n00b si BL, care au si absorbit 'bucati' din MoD si CIRC, respectiv din MoD si WRATH.
In rest pozitiile sunt relativ asemanatoare.

Media de puncte / sat:
1. M.T. -
9.631
2. =TGH= - 9.437
3. TLB - 8.981
4. BL - 8.927
5. GoW - 8.922

Media de puncte / jucator:
1. =TGH= - 130.166
2. BL - 111.537
3. TLB - 110.072
4. M.T. - 107.698
5. Gow - 101.711


P.S.'ul obisnuit:
Straturile sunt din nou asezate in functie de media de puncte/sat in trib. Scitii si Priory isi impart frateste zona de influenta. E la fel de mult verde acolo pe cat este mov. Cred ca va trebui sa incep sa produc harti cu zona hasurate :D



hartal3ra7.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1385

si black sunt foarte raspanditi , foarte multe triburi unite si grupate nice :) candva poate va fii si ~AoD~ un trib unit si grupat
 

DeletedUser523

oricum din pacate nu reprezinta chiar exact realitatea datorita suprapunerii triburilor in functie de clasament!oricum nu ma pricep la harti si nu stiu cum ar putea mai bine sa reprezinte o harta pozitionarea triburilor in teriotriu dar multe multumiri din nou Asfaloth oricum ne facem o idee despre cum sunt pozitionate zonele de influenta ale triburilor!
 
Sus