Harta L3

DeletedUser6837

asta da cum a zis stefaroiu...
ls-ax o sa aiba o surpriza mare daca va cadea Die...norocul lor e ca Die. cade greu daca e sa cada vreodata...
probabil ca nemuritorii vor cersi atunci o alianta cu noi...
 

DeletedUser2786

nu :p
scitii + ls-ax + tlb impotriva tuturor mai putin tdk
ls-ax vs tdk

si aici mai intervine axan si bpr

deci e undeva 70k de sate impotriva la toata harta :d
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5630

ce de ecuatii...impotriva tuturor...cuvinte mari :)
sa-mi zici si mie razboiaele glorioase cu triburile:
- bpr
-pdt
-tlw
-punks
-evil
-mda

sunt +30k sate in aceste triburi care nu au nici o treaba cu razboiul dus de die & lr contra tlb & scitii, precum nici noi nu avem treaba cu ls-ax desi apar la dusmani
asa ca mai redu din "scitii impotriva tuturor de pe harta" ca 44 k sate (tlb + scitii) impotriva a 56k (lr + die) nu prea suna a toata lumea 3 adunata.
 

DeletedUser4863

PS: Ai uitat sa treci si Academia:

-Mda
-PUNKS

Mai sunt si ele pe harta :))
 

DeletedUser

ce de ecuatii...impotriva tuturor...cuvinte mari :)
sa-mi zici si mie razboiaele glorioase cu triburile:
- bpr
-pdt
-tlw
-punks
-evil
-mda

sunt +30k sate in aceste triburi care nu au nici o treaba cu razboiul dus de die & lr contra tlb & scitii, precum nici noi nu avem treaba cu ls-ax desi apar la dusmani
asa ca mai redu din "scitii impotriva tuturor de pe harta" ca 44 k sate (tlb + scitii) impotriva a 56k (lr + die) nu prea suna a toata lumea 3 adunata.

dimpotriva BPR ii ajuta la atacuri si cu aparare: sunt un fel de academie a scitilor desii ei nu vor sa recunoasca asta!
 

DeletedUser2786

@farao : avand in vedere ca triburile din spatele tribului die : tlw mda si care mai sunt acolo ii ajuta cu sprijin :d,eu zic sa le luam in seama. uitasi sa lui academia lr-ului chiar cati membrii mai au? tot mamut e?
@ invincibilul: bpr nu este academia tribului scitii,sunt prietenii nostrii
 

DeletedUser4863

@farao : avand in vedere ca triburile din spatele tribului die : tlw mda si care mai sunt acolo ii ajuta cu sprijin :d,eu zic sa le luam in seama. uitasi sa lui academia lr-ului chiar cati membrii mai au? tot mamut e?
@ invincibilul: bpr nu este academia tribului scitii,sunt prietenii nostrii

FreeSoul cred ca ai gresit borcanele ....
Mda este intr-un mic razboi cu Die. - Sprijin ciuciu !
Tlw are multe probleme cu T.D.K si sa speram ca o sa intre si Evil in Joc ca sa ne linistim de tot.

Parerea mea este ca Die. se sprijina cu playeri care sunt in interiorul tribului.
 

DeletedUser2786

daca tu ai fi fost sitter unde am fost eu n-ai mai zice asta :d

tlw e prea fricos sa dea in die, de aia si s-a si format evil :p

cum zicea unu de acolo : nu mai suportam sa fim papusile tribului die :d
 

DeletedUser4863

daca tu ai fi fost sitter unde am fost eu n-ai mai zice asta :d

tlw e prea fricos sa dea in die, de aia si s-a si format evil :p

cum zicea unu de acolo : nu mai suportam sa fim papusile tribului die :d


Iti spun eu cand am trimis sprijin tribului Die. pe timpu cand atat ei cat si noi ii aveam pe T.D.K. la Dusmani.In rest nu cred ca am trimis sprijin la granita lor cu ...Sicitii sau TaO cred ca sunt destule sate in tribul ala incat se pot acoperi singuri.

TLW nu este fricos doreste real life si 1 razboi pe care il poate duce fara ore petrecute in fata calculatorului.

Cum zice cine Dety persoanaju asta nici nu stie ce vrea de la viata dar ce sa-l mai intreb despre joc.
N-am sa fac multe comentari despre acest jucator pt ca il cunosc atat de bine incat nu merita.
 
Sus