Harta L4

DeletedUser

UN singur lucru vreau sa il spun....pentru toti care va luati de recrutarile noastre nu uitati totusi ca avem mai putini membrii decat voi :eek:.IN acest moment in top 20 sunt pe locul 3 la cel mai mic numar de membrii asa ca va rog eu frumos nu mai exagerati ;).

Distractie placuta!


pai mai pastrati locuri sa puteti recruta si la urmatorul razboi!
 

DeletedUser

Momentan avem cu 5 triburi si locuri libere multe, de razboaie nu recrutari.

Se revine totusi la scopul initial al topicului ?
 

DeletedUser

V-am lasat ca n-am cu cine. Eu decat dau replicii la acuzele si aiurelile altora si tot eu sunt ala care incepe si strica topicul.

S-asa pe forumu asta se mai scrie ceva din 3 in 3 zile. Bafta, sa vorbiti voi singuri si sa ne faceti in toate felurile ca oricum in lupta se va vedea.
Exista clasamente, savurati-le, dar cum din gura poate da tot 'prostu' e mai usor asa.

Buhuhu.


asta cand se intampla ?
 

DeletedUser

Update

Lumea 4 - Top15 - 24.03.2008

Top15L4.png



Imi poate explica si mie cineva (pura curiozitate) de ce apare pata atat de mare in centru? Luand in calcul doar top15, asa arata harta.
Zoom1, pe zoom 2 ar fi lipsit parti din harta. Sper sa nu va doara ochii :p
 

DeletedUser

deci asta e harta lumii 4 cu topul triburilor.intrebarea mea este:parca intr-un trib ai voie numai 200 membrii.astia au mult mai multi...:confused:
 

DeletedUser

da voi cum faceti hartile astea?le poti lua de undeva sau cum?si cum de au astia mai mult de 200 membrii?
 

DeletedUser4360

nu au mai multi membri de 200 ... punctele colorate de pe harta reprezinta satele pe care le au membrii acelor triburi ;)
 

DeletedUser

trebuie neaparat sa ne treceti cu rosu?

Apropos, mi-a placut faza cu acadeaua pe care a zis-o spaiker :D

Harta

image.php


Dati click pe link-ul "Harta" ca sa vedeti detaliile despre triburi.

Drept curiozitate, scoateti toate triburile retinand desigur pozitia unde se afla MaSoN si apoi creati o harta goala continand doar satele parasite, ce observati?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

..nu sunt meserias in a minuii calculatorul ..dar daca cineva ar reusii sa posteze o harta a familiilor de triburi--cum sunt grupate , ar fi interesanta.--cel putin pt mine.
 

DeletedUser

Pai sa scriem si care sunt familiile inainte, nu?
Incep eu:

Familia: Spread The Fear Union (STFU) = Nova + ~PHX + ~BW~ + ender
Zona: Sud Vest
 

DeletedUser5684

dupa cum se poate vedea familia PHX si familia Mason stau cel mai bine
ar mai fi si cei cu Fratia dar ii rupe PHX pe TW
 
Sus