Harta L4

DeletedUser10941

gresesti. intradevar se intind pe multe continente. dar daca te uiti mai bine, in zona de SV sate sunt mai imprastiate. pe cand in zona TRX sau in partea estica a hartii satele sunt mai stranse, mai apropiate. intelegi?

da inteleg ce vrei sa spui , TRX pare mica fata de STFU dar face treaba pana in momentul asta .
 

DeletedUser13770

Oricum Hai familia R4B!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai sti cum se spune daca nu poti sa-i invingi in lupta i-ai la tine in trib ceea ce TRX-ul a si facut :D.Erau neputinciosi in fata lor spuneau tuturor ca ei inving pe oricine si ce a facut :confused:BW-ul pe care se dadea mare ca-l invinge in lupta a trebuit sa-i ia la ei in trib acum au luat jumatate din TCR .Asta sa fie forta TRX :eek: De fapt ce sa ne miram ca asa au facut cu toate triburile cu care au fost in razboi dar nu uitati daca au tradat odata vor trada si a doua oara.:rolleyes:
 

DeletedUser

Pai sti cum se spune daca nu poti sa-i invingi in lupta i-ai la tine in trib ceea ce TRX-ul a si facut :D.Erau neputinciosi in fata lor spuneau tuturor ca ei inving pe oricine si ce a facut :confused:BW-ul pe care se dadea mare ca-l invinge in lupta a trebuit sa-i ia la ei in trib acum au luat jumatate din TCR .Asta sa fie forta TRX :eek: De fapt ce sa ne miram ca asa au facut cu toate triburile cu care au fost in razboi dar nu uitati daca au tradat odata vor trada si a doua oara.:rolleyes:

:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
presupun ca tu faci parte din dusmani TRX nu ? ...

pentru ce ai spus sa lasam statisticile sa vorbeasca...
 

DeletedUser

Nu :D Pe Lumea asta nu mai joc.Am facut parte din dusmanii TRX dar nu mai fac pe acelasi motiv .In plin razboi cu voi au inceput din partea voastra recrutarile si tribul nu si-a mai revenit.:( Asta e Cum spuneam mai sus daca nu poti sa-i invingi recruteaza-i .In curind veti recruta toata familia STFU mai aveti doar 2-3 triburi daca punem la socoteala si YKZ si veti deveni voi insisi familia STFU
 

DeletedUser

Pai sti cum se spune daca nu poti sa-i invingi in lupta i-ai la tine in trib ceea ce TRX-ul a si facut :D.Erau neputinciosi in fata lor spuneau tuturor ca ei inving pe oricine si ce a facut :confused:BW-ul pe care se dadea mare ca-l invinge in lupta a trebuit sa-i ia la ei in trib acum au luat jumatate din TCR .Asta sa fie forta TRX :eek: De fapt ce sa ne miram ca asa au facut cu toate triburile cu care au fost in razboi dar nu uitati daca au tradat odata vor trada si a doua oara.:rolleyes:

bine frate si daca nu recrutau ?! se luptau 1 an pt a distruge ~BW~ si inca un an pt ~TCR~ ?! uite asa daca au recrutat in 4 luni gata razboiu cu amandoua:)
 

DeletedUser

Ce farmec are jocul daca se tot fac fuziuni de genul? Ultima fuziune folositoare pe care a facut-o R4B, a fost cea dintre 300-Raptor si RoyalBlod, atunci era un trib mare si o academie. Acum...** unui coleg: Lume multa, oameni putini! Am ajuns sa ne mentinem doar din innobilari interne, razboaie mai putin pt ca tot am facut fuziuni, am ajuns sa conteze cantitatea mai mult decat calitatea.
Am cam deviat putin de la subiect :p Ce vroiam sa subliniez este ca Triburile este un joc de razboi si cuceriri, in nici un caz nu este un joc unde i-ti dezvolti arta diplomatiei.
 

DeletedUser8266

cred ca este un pik din amandoua rakeru, daca ar fi numai de razboi nu ar mai exista diplomatie oricum un razboi dus cap coada nu cred ca exista cel putin intre triburile de top 20 deoarece asta implica cucerirea unui nr exagerat de mare de sat cea ce duce la un razboi ce sar intinde pe ani de zile de asta intr-un razboi dupa ce se inclina balantza intr-o directie se fuzioneaza cu cei buni iar restu daca nu pleaca in alte triburi vor fi inobilati ...asa se procedeaza in marea majoritate a razboaielor sau poate ma contrazici tu si imi dai un exemplu din tribul tau unde ati cucerit un trib cap coada intr-un razboi
 

DeletedUser

Imperiul moldav cred ca ai gresit jocul....ce cauti tu se numeste SIMS........lasa-ne pe noi sa jucam mai departe aici si sa nu ne cuceresti peste noapte ok? :))



2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.

Considera-te avertizat!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

e harta lu' dfa la harti avansate care isi face update la 24 de ore :)
 

DeletedUser

Nu exista nici un anunt oficial ca TCR ar parasi familia. Te rog nu modifica pana nu il auzi de la cineva autorizat din TCR
 
Sus