Harta L4

DeletedUser

Dupa cum spuneam... un regret am pe L4... ac nu am picat in aceeasi zona cu mASSon!

mi-e scarba si de profilul tribului vostru...
"1st blood - DE..."
pai aia din DE sunt niste penibili pentru ca au intrat la voi in trib... Ala nu a fost razboi, ci au fost recrutari...

Daca ati fi fost in zona LOD - C-RO ar fi stat altfel lucrurile si n-ati mai fi ars-o cu atatea impresii pe forum!

E normal sa va dezvoltati intr-o zona in care prin profil pupati in *** triburile mari, iar ele se razboiesc intre ele...
 

DeletedUser

Cata frustare pe capu unora =))

Nu cred ca poti sa dormi noaptea de chestia asta. Si atentie la limbaj ca nu esti pe tarla, fierbe oftica in tine dar totusi...

Va sa zica daca ai un trib cu care te intelegi bine il pupi undeva ? Atunci familia voastra e orgie.

Nu stii ce e ala respect si nu ma cobor la nivelu tau sa dau nume ca nu sunt la gradinita. Voi vedeti-va de parasite ca inafara de albastru mai aveti decat amarutu de gri pe acolo.

Cata oftica :)) Dar esti amuzant n'am ce zice... Hai mai baga 3 topicuri cu noi ca n'are farmec altfel.
 

DeletedUser

pe tw stats .ro apare
Rang OÎ Atac: 1. (10,670,311 score)
Rang OÎ Apãrare: 1. (3,526,790 score) pt MASON .
Astia chiar isi merita locul......orice comentarii nu-si au locul aici
Ei vorbesc mult pe forum...dar si fac treaba pe masura


PS: Mi-e chiar nu-mi convine ca nu sunt f departe de mine(la 1k)dar asta e ....stiu cum se mananca jocul
 

DeletedUser

ai grija calitatea aia in timp se altereaza !!


MCBecks nu te alarma o sa vezi si tu cu ce au avut de furca ~DE~ :))
 

DeletedUser

I'auzi Becks, buhuhu... Ne alteram de la atatea vorbe in vant pe aici.
 

DeletedUser

Adica tu esti intr'un degres continuu ? Nu stii ce vorbesti, nu intru in detalii.

Vorbe, vorbe...
 

DeletedUser2786

e bine sa fii primul cand e parcarea goala nu? Bravo masonii=)))

voi si cu prigoana :D
 

DeletedUser

Adevarul ca trebuie vre`o 3 facultati sa vorbesti fara argumente.

Hai sa ne dam cu parererea... LOD e cel mai varza trib !!!! E... Da, e cel mai prost trib posibil, cu familia si toate cele... MCBecks e cel mai prost lider din serverul asta !! Da, da...
Cat de penibil poate suna.

Ce mandrii se pot simti cei care spun asemenea chestii.. Dar pe langa facultati trebuie si un gram de creier sa gandesti chestiile astea. Nu sunt genul sa dau nume si prostii de genul asta si fara argumente, si chiar daca as putea face rost de informatii din LOD sau orice trib si sa le aduc la extrem sa ii fac noobi si lalala, pentru ca nu mi`ar fi greu, nu as face`o, dar asa e romanu nostru ofticat si trebuie el sa isi mai verse amaru pe aici ca e pe locu 2-3-4 si "hai sa mai zicem de aia ca sunt prosti ca sare inima in noi"

Data viitoare o sa va dea tata si o acadea pentru urmatoarele posturi inteligente si un nou set de cubulete sa va jucati frumos in camaruta voastra obscura.
 

DeletedUser2786

Adevarul ca trebuie vre`o 3 facultati sa vorbesti fara argumente.

Hai sa ne dam cu parererea... LOD e cel mai varza trib !!!! E... Da, e cel mai prost trib posibil, cu familia si toate cele... MCBecks e cel mai prost lider din serverul asta !! Da, da...
Cat de penibil poate suna.

Ce mandrii se pot simti cei care spun asemenea chestii.. Dar pe langa facultati trebuie si un gram de creier sa gandesti chestiile astea. Nu sunt genul sa dau nume si prostii de genul asta si fara argumente, si chiar daca as putea face rost de informatii din LOD sau orice trib si sa le aduc la extrem sa ii fac noobi si lalala, pentru ca nu mi`ar fi greu, nu as face`o, dar asa e romanu nostru ofticat si trebuie el sa isi mai verse amaru pe aici ca e pe locu 2-3-4 si "hai sa mai zicem de aia ca sunt prosti ca sare inima in noi"

Data viitoare o sa va dea tata si o acadea pentru urmatoarele posturi inteligente si un nou set de cubulete sa va jucati frumos in camaruta voastra obscura.


cine e cel mai obsedat player?

da,da...SPAIKER:rolleyes:
 

DeletedUser

=)) Asa e FreeSoul, nu ma cobor la subzistenta ta sa te fac in nici un fel, nu e moral si nici respectuos, dar cine stie ce e ala respect in tara asta, si mai ales in jocu asta...

Si da, ca sa te simti tu bine si sa nu visezi urat in noaptea asta, iti zic ca sunt cel mai obsedat, si sunt mandru de mine... Ti-a crescut pulsul acum ?!
 

DeletedUser2786

ironia ta ma lasa rece. puteai sa gasesti ceva mult mai subtil. eu cu iq-ul meu redus si mi-am dat seama. plus ca te lamentezi la un joc in loc sa faci ceva mai bun...scuze,am uitat,nu stii altceva
 

DeletedUser

caca2.bmp


Daca trebuie sa mai pun vreun trib spuneti.E prima oara cand postez o harta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

SpAiKeR .... iati un presh si date frate pe el !!!!


vorbeste si tu frumos .... prostia zace in tine ! :|


lasati facultati-le tale si aerele care le dai ! esti un papaLapte :|


mie mi-ar trebui doctoratu sa vb cu unu ca tine ...


numele topicului era " HARTA L4 " nu intelepciunea tA ..ne-a mai inviorat clementzamf
 

DeletedUser

V-am lasat ca n-am cu cine. Eu decat dau replicii la acuzele si aiurelile altora si tot eu sunt ala care incepe si strica topicul.

S-asa pe forumu asta se mai scrie ceva din 3 in 3 zile. Bafta, sa vorbiti voi singuri si sa ne faceti in toate felurile ca oricum in lupta se va vedea.
Exista clasamente, savurati-le, dar cum din gura poate da tot 'prostu' e mai usor asa.

Buhuhu.
 

DeletedUser

UN singur lucru vreau sa il spun....pentru toti care va luati de recrutarile noastre nu uitati totusi ca avem mai putini membrii decat voi :eek:.IN acest moment in top 20 sunt pe locul 3 la cel mai mic numar de membrii asa ca va rog eu frumos nu mai exagerati ;).

Distractie placuta!
 
Sus