Harta Lumea Clasica

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2368

Ai auzit de comunicare? :) De prietenie ? :) De chestii de genul acesta? :) Daca da intelegi daca nu afla si o sa intelegi :p
 

DeletedUser3235

Paolyka ne certam ! :mad: De ce Sw! cu roz ! WTF man? :confused: Noi suntem warriori :p deci baga acolo cu rosu sau altceva ! I hate pink !


data viitoare poate am sa va schimb culoarea... culorile nu le-am ales in functie de triburi, poate doar la primele 3 triburi :p
 

DeletedUser3235

faina harta paolyka. :)
mie Sw! imi aminteste de Priory de pe 3 ... nush dc ... poate doar forma ... ca altcnva din trib inafara de mine nu a fost in Priory ;))

mda, ca forma seamna mult cu Priory... oare sa aiba aceias soarta ca si Priory?:confused:
 

DeletedUser

nope...ca are xthunderx grija de noi :p
priory...cand ma gandesc...ce vremuri....:(
 

DeletedUser2368

Paolyka Paolyka singur te dai de gol ! nu stiu ce s-a intamplat cu pryory dar am cam inteles mesajul si banuiesc ! ce se v-a intampla nu stim oricum om trai si om vedea :p
 

DeletedUser3235

cu ce m-am dat de gol? a fost doar o intrebare mai mult.
app, Pryory a fuzionat cu Scitii si cu Burn, daca nu stiai , deci nu au avut o soarta rea ;)
 

DeletedUser

defapt priory s-a desfiintat si doar membrii mari au fost luati in scitii si in burn ...asa ca nu se poate numi o fuziune :)
 

DeletedUser2368

In fine nu asta conteaza ! Lumea clasica devine din ce in ce mai controversata ! :) Cum ziceam: Om trai si Om vedea ! Dumnezeu fie cu noi ! :D
 

DeletedUser

o harta cu lumea clasica top10:
hartalumeaclasicada6.png


o harta cu razboiul :
LE: ( uitasem de LoW :D )
40625880nm1.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

frumushele hartii...bv creatorului....Si cel mai bn positionat trib este Burn
 

DeletedUser

De la ultima harta se vede clar cn a crescut :D si se mai vede caacolo intre burn era o mica crestatura acuma a disparut :)) pff oare unde e ? :eek::rolleyes:
 

DeletedUser4920

daca tu consideri ca united le face ceva te inseli amarnic ......sunt multi in k 44 si fac putine ....;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus