Harta Lumea Clasica

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

imagephpta3.png
 

DeletedUser

interesant ... se pare k am mai avansat si noi ca trib ... :p

multe salutari celor ce s-au certat mai acum 3 luni cu mine ... bv fratilor , momentan suntem pe locul 2 , dar nu am avansat prea mult , doar 8 pozitii de atunci , iar ca numar de jucatori am scazut de la 350 la 235 , asta momentan ...
 

DeletedUser10256

nu stiu de ce n-ai pus Knight si K.L... Acum in mare parte actiunea s-a mutat in N:D, aici ma refer la razboiul dintre cele 2 triburi precizate mai sus...
 

DeletedUser15512

Knight e cam departe, iar KL, indiferent de partea cui va trece, tot si-o cam ia...
 

DeletedUser

cei mai castigati la momentul asta vor fi cei care nau razboaie si vor fi neutri...dar si cei care vor castiga razboiul...
 

DeletedUser

un razboi intareste un trib , relatiile dintre membri si face ca ei sa fie cat mai uniti . in razboi iti testezi capacitatea , dar si vezi daca tribul este unit sau nu .
dupa cum s-a vazut in toate razboaiele de pana acum noi am fost uniti si sper ca sa ramanem in continuare uniti .
 

DeletedUser13534

da, asta sa vazut si la WAR :))
sa destramat de 2 ori :))
si asa nu ca a inceput razboi, doar ca JUST au incheiat alianta, si toti au fugit, care in JUST care in K.L. care in 300 altii in Lupii :))
 

DeletedUser

prima data cand s-a destramat a fost un mic soc.
a doua oara - nedumerire.
a treia - deja era amuzant.
a patra - .... :D
 

DeletedUser8343

garantat WAR v-a revenii in forta si asta cat de curand...

si ce-o sa faci te apuci sa ii strangi pe fiecare de prin diversele tirburi unde au fugit de frica? sau faci tu un nou trib numit war si te apuci de recrutari de jucatori? hai ca te pricepi ..si sa fugi pe unde apuci si sa formezi triburi noi :))

On topic..se poate o harta noua? dar facuta pe triburi si nu pe familii? merci frumos
 

DeletedUser

si ce-o sa faci te apuci sa ii strangi pe fiecare de prin diversele tirburi unde au fugit de frica? sau faci tu un nou trib numit war si te apuci de recrutari de jucatori? hai ca te pricepi ..si sa fugi pe unde apuci si sa formezi triburi noi :))

On topic..se poate o harta noua? dar facuta pe triburi si nu pe familii? merci frumos

daca imi arati alt jucator care a facut trib de locul 4 in 3 ore atunci mai stam de vorba.

daca fac trib nou este numai treaba mea. nu cred ca am de dat socoteala nimanui.

prietenii m-au urmat si ma vor urma, chiar daca am sa fac 20 de triburi de acum incolo.
un joc placut in continuare
 

stou

member
Scor reacție
0
Oooooooo carne proaspata de tun :))))))))
Sarumana !!!!!!:cool:


1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

daca imi arati alt jucator care a facut trib de locul 4 in 3 ore atunci mai stam de vorba.

daca fac trib nou este numai treaba mea. nu cred ca am de dat socoteala nimanui.

prietenii m-au urmat si ma vor urma, chiar daca am sa fac 20 de triburi de acum incolo.
un joc placut in continuare

Ma scuzi scumpo, dar unde-i tribul ala?? aaa...a scris vreo legenda si de care noi restu nu am auzit?:confused: saaaau staiiii..este cunoscut si temut de toata lumea clasica? :eek: ..damn it...ce bine este ascuns! :rolleyes: sa tot faci triburi din astea!

ps: hai fii serioasa e si treaba noastra, pai noi de unde mai luam sate? de unde sa avem ce mai ataca? :D:p:D

@ nenea stou faci offtopic! rusinica :D
 

DeletedUser8950

tribul knight ar putea fii o legenda...trib de locul 14 acuma pe locul 1 si daca/mi aduc aminte bine anisia cand am fost in razboi cu war eram pe locul 9 si voi pe locul 2 si o duceam foarte bine si eram si in avantaj
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus